xiaomi 5G destekli black shark 3 çok yakında

- Advertisement -
- Advertisement -

Xiaomi sızan yeni haberine göre yaz aylarında, Oyuncular için Black Shark 3 5G destekli bir akıllı telefon piyasaya çıkacak gibi görünüyor. Bölüm başkanı Wu Shimin, Black Shark 5G’nin 2020’nin ilk yarısında piyasaya sürüleceğini söyledi.

Bilinen gerçek
Çin’de Sanayi ve Enformasyon Teknolojisi Bakanlığı cihazı kod adlı Shark Köpek balığı KLE-A0 onayladığı ve kaynaklar Black Shark 3 5G destekli olduğunu iddia ederler.

Belgelerin mevcudiyeti, yeni öğelerin resmi duyurusunun çok yakında gerçekleşeceği anlamına gelir.

xiaomi Shark 3 özellikleri

xiaomi 5G destekli black shark 3 çok yakında 1

Black Shark 3 5G’nin işlemcisi Snapdragon 865 platformunu, 90 veya 120 Hz ekran yenileme oranına sahip geniş bir bataryaya sahip olması hedefleniyor.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here