Salı, Eylül 28, 2021

Twitter Gizli Hesap Görme

- Advertisement -

Twitter gizli hesap görme yani Twitter hayranı mısınız ve Twitter View Private Account hakkında sorularınız mı var? Özel hesabınızdan nasıl tweet atılacağını bilmeniz gerekiyor mu? Postegro Twitter ‘da özel hesabınızı kullanma hakkında daha fazla şey bilmeniz gerekiyor mu? Tüm bu soruları yanıtlarsanız, bu makale kesinlikle sizin içindir. Özel bir Twitter hesabı kullanmanın neden iyi bir fikir olduğunu ve Twitter’da kilitli hesap özel tweetlerin nasıl görüntüleneceği hakkında bazı yararlı bilgileri tartışacağız.

Twitter korumalı hesap yapma “Neden özel bir Twitter hesabı kullanmalıyım?” sorusunu yanıtlayarak başlayalım. Özel bir Twitter gizli hesap içini görmek ve hesabı kullanmanın ana nedeni, genel hesabınızda kendiniz hakkında daha az bilgi göstermek istemenizdir. Bu özellikle iş insanları için yararlıdır. Müşterilerinin Twitter korumalı hesap mention profillerinde gördükleri bilgileri sınırlayabilirler. Çok fazla takipçiniz varsa ve şirket adınız sizin için çok önemliyse, kendinizle ilgili her şeyi paylaşmanıza gerek olmadığını düşünebilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Görme 1

Özel bir Twitter profil bakma hesabı kullanmanın bir başka nedeni de doğrudan mesaj göndermeyi kolaylaştırmasıdır. Mesaj göndermek istediğinizde Twitter hesabınızı açmanız ve yazmaya başlamanız gerekmeyecek. Tek yapmanız gereken kullanıcı adınızın yanındaki artı simgesine tıklamak. Bu, profilinizi ortaya çıkarır ve gizlilik ayarlarınızı özelleştirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde Tweetle yazan linke tıklayabilirsiniz. Önceki tüm iletilerinizi de görüntüleyebilirsiniz.

Bu nedenle, Twitter profil görüntüleme sadece normal insanların birbirleriyle etkileşim kurması için olduğunu düşünüyorsanız, neden özel bir profil kullanmalısınız? Özel mesajlar tam olarak söylemek istediklerinizi göndermenizi sağlar. Bir pazarlama şirketi yönetiyorsanız, muhtemelen ürünlerinizin ve hizmetlerinizin reklamını yapmak için Twitter‘ı kullanırsınız.

Bir e-ticaret şirketi yönetiyorsanız, müşterilerinize yeni ürünler ve özel teklifler hakkında bilgi vermek için Postegro Twitter APK da kullanırsınız. İşletmenizde yeni bir şey olduğunda otomatik olarak bağlantı göndermek için bir Twitter uyarısı bile ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, insanların şirketiniz hakkında her zaman yeni bir şey göreceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle müşterilerinizle iletişimde kalmak istiyorsanız kullanışlıdır.

Ancak, bu tür Twitter kullanımı aslında zararlı olabilir. Özel bir şey yayınlamaya çalışıyorsanız Twitter‘ın filtrelerine yakalanabilirsiniz. Uygunsuz olduğunu düşündükleri herhangi bir şey yayınlarsanız, siteden yasaklanabilirsiniz. Ayrıca, diğer kullanıcılar mesajınızı görebilir ve şirketiniz veya ürününüz hakkında cinsel bir şekilde konuştuğunuzu düşünebilir.

Buna ek olarak, istemiyorsanız özel bir mesaj kullanmanız gerçekten gerekli değildir. Normal bir mesaj kullanabilirsiniz. Aldığınız özel bir iletiyi de yanıtlayabilirsiniz. Bu nedenle, birisi size özel bir mesajla soru sorarsa, bunlara cevap vermenize gerek yoktur. Bunun yerine, sadece kişiye cevap verin. Böylece onlarla cinsel ilişkide bulunmadığını anlarlar.

Genel olarak, Twitter‘da özel mesajlar kullanmak gerçekten gerekli değildir. İsterseniz normal bir mesaj kullanabilirsiniz. Ayrıca, saldırgan olarak kabul edilebileceğini düşündüğünüz bir şey yayınlamak iyi bir fikir değildir. Bu nedenle, Twitter hesabınızı her kullandığınızda mesajlarınızı izlemek zorunda kalmak istemiyorsanız özel mesajlar kullanmayın.

Twitter Gizli Hesap Görme 2

Twitterda gizli hesabı nasıl görürüm?

Twitter üzerinden gizli profilleri veya hesapları görüntülemenin herhangi bir yolu yoktur. İnternet üzerinden gördüğünüz “Gizli twitter hesabı görme 2020” gibi uygulamalar tamamen asılsızdır ve hesabınızı riske atar.

Twitter hesabımı sildim nasıl geri alabilirim?

  • Twitter.com üzerinde twitter.com/login adresini ziyaret edin ya da iOS veya Android için Twitter uygulamanızı açın.
  • Giriş kimlik bilgilerinizi girin.
  • Giriş yapmadan önce hesabınızın yeniden etkinleştirilmesini onaylamanız istenen bir bildirim görürsünüz.

Tweet nasil sikayet edilir?

  • Twitter hesabınıza giriş sağlayın.
  • Şikâyette bulunmak istediğiniz tweeti seçin.
  • Paylaşılan tweetin üst kısmında aşağı yönde bir ok işareti bulunuyor. …
  • Açılacak menü üzerinden tweeti bildir seçeneğine tıklayın.
  • Tweet hakkında bildiride bulunmak istediğiniz seçeneği tıklayın.

Twitter Fleet nedir?

Fleets, ana sayfa zaman akışının üzerinde görünüp size tamamen yeni bir yöntemle Twitter’ı kullanma ve o ana özel etkileşimde bulunma gücü verir. Fleets, anlık veya geçici düşüncelerinizi paylaşmanıza olanak tanır ve 24 saat sonra gözden kaybolur.

Twitter’da bir kişiyi nasıl bulabilirim?

Üst menüde, bir gezinti menüsü simgesi veya profil simgenizi görürsünüz. Sizde hangi simge varsa ona dokunun. Ayarlar ve gizlilik öğesine, ardından Gizlilik ve güvenlik öğesine dokunun. Bulunabilirlik ve kişiler altındaki Bulunabilirlik ve kişiler öğesine dokunun.

Eski tweetlere nasıl ulaşabilirim?

Twitter‘daki tüm tweetlerinizi görmek istiyorsanız Twitter‘dan dosya talebinde bulunabilirsiniz. Ayarlar’dan Hesap sekmesine tıklayın sayfanın en altında Tweet arşivini iste seçeceğini göreceksiniz.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz