Snapchat yüz efektleri

- Advertisement -
- Advertisement -

Snapchat yüz efektleri neredeyse her ay yeni ücretsiz yüz efektleri eklemeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Snapchat uygulaması Android ve İos üzerinden ücretsiz olarak kullanılıyor. Bu uygulamadaki efektleri instagramda snapchat efektleri olarak da kullanma şansına sahipsiniz.

Snapcahatı ücretsiz indirip telefonlarınıza kurabilirsiniz.Uygulama 2011 yılından günümüze hala kullanılıyor ama şu anda popülerliğini kayıp etmiş durumda .Whatsap ve Instagram uygulamanın tahtını üzerine çekmiş durumda.

İnstagramda snapchat efektleri nasıl kullanabiliriz.

Olay çok basit ön veya arka kamerayı açıp snapchat uygulamasını açın sonra Bir fotoğraf çekmek için yakalama butonuna dokunun ve ardından kayıt edin.  Yüz filtreleri normal, bumerang ve geri sarma modlarında çalışmakta ama canlı yayın için kullanılmıyor.

Snapchat yüz efektleri nasıl eklenir ?

Öncelikle snapchat uygulamasını açınız.Uygulama açıldığında zaten kamera moduda otomatik açılıyor alt trafta yer alan efekt seçeneklerini kullanarak her hangi bir efekt seçiniz olay bu kadar basit.

Burada dikkat etmeniz gereken kamerayı yüzünüze hizalamak.

Snapchat Art Arttırılmış gerçeklik gibi bir çok harika animasyonlarda yer alıyor iyi günlerde kullanmanız dilegi ile.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here