Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?

- Advertisement -

Ülkemizde çok tanınmayan en kullanışlı sosyal medya uygulamalarını tanıtmaya devam ediyorum.Sırada Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ? sorularına cevap vereceğim.

Feedly nedir ?

Feedly, web tarayıcılarda ve iOS ile Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen Multi-RSS reader.RSS beslemelerini pratik bir şekilde takip edebilmek amacıyla 2008 yılında DevHD firması tarafından geliştirilmiştir kullanışlı bir uygulama.

Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?
Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?

Neden kullanmalıyım ?

Öncelikle ben kendim neden kullanıyorum Cep telefonumda daha önce ki kullanmış olduğum uygulamaların taraflı olması can sıkıcı bir hal almaya başlangıcından dolayı yeni uygulama arayışı içerisine girmiş bulunuyorum.

Sevdigim siteleri Feedly ekledikten sonra Feedly sizin için o web sitelerindeki en yeni içerikleri otomatik olarak hesabınıza çekecektir. Siz de tek bir yerden istediğiniz içeriklere göz gezdirebilir ve ilgi çekici bulduğunuz içerikleri hemen içerik sayfasına giderek inceleyebilirsiniz. Böylece tek bir yerden takip ettiğiniz yüzlerce web sitesinin dahi içeriklerini kolaylıkla takip edilebilir hale getirebilirsiniz.

 

Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?
Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?

Bu makaleden sonra Neden instagram kullanmalıyım adlı yazımızı okumak bilgi sahibi olmak isterseniz link tıklamanız yeterli.

- Advertisement -

Comments

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler İçerikler

Sevgiliye sorulacak sorular 2020

2020 yılında sevgiliye sorularda neler değişti ? Kız ver erkek sevgiliye aynı sorular sorulabilir mi ? Yıllar geçse de aslında insanların duygularında çokta bir...

Güzel sorular? Erkeklere Sorulabilecek Sorular ? Sevgiliye sorular

Can sıkıntısı başa bela iki sevgili bir birine nasıl sorular sorabilir ? Erkek arkadaşınız ile kız arkadaşlarınız ile nasıl sorular sorabilirsiniz ? aşagıdaki sorular...

Kızlara sorulacak sorular

Yeni bir yazı dizimiz de ile sizlerle kız sevgilinize veya kız arkadaşlarınıza sorabileceğiniz soruları bir araya getirdik.İnsan bazen ruh hali iyi olmayınca nasıl soru...