Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?

- Advertisement -
- Advertisement -

Ülkemizde çok tanınmayan en kullanışlı sosyal medya uygulamalarını tanıtmaya devam ediyorum.Sırada Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ? sorularına cevap vereceğim.

Feedly nedir ?

Feedly, web tarayıcılarda ve iOS ile Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen Multi-RSS reader.RSS beslemelerini pratik bir şekilde takip edebilmek amacıyla 2008 yılında DevHD firması tarafından geliştirilmiştir kullanışlı bir uygulama.

Feedly, iOS ile Android işletim gibi tarayıcılarda ayrıca cep telefonlarında kullanılabilen Multi-RSS reader.RSS beslemelerini pratik bir şekilde takip edebilmek amacıyla  geliştirilmiş bir uygulama.Sizlerin takip etmek istediğiniz web siteleri feedly ekleyerek yeni içeriklere anında ulaşabilirsiniz.

İlk piyasaya çıkışı: 2008
çalıştıgı sistemi: Web tarayıcısı, iOS, Android
Platformlar: Web tarayıcısı, Mobil cihaz
Kullanılan dil: Java, JavaScript, HTML, CSS

Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?
Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?

Neden kullanmalıyım ?

Öncelikle ben kendim neden kullanıyorum Cep telefonumda daha önce ki kullanmış olduğum uygulamaların taraflı olması can sıkıcı bir hal almaya başlangıcından dolayı yeni uygulama arayışı içerisine girmiş bulunuyorum.

Sevdigim siteleri Feedly ekledikten sonra Feedly sizin için o web sitelerindeki en yeni içerikleri otomatik olarak hesabınıza çekecektir. Siz de tek bir yerden istediğiniz içeriklere göz gezdirebilir ve ilgi çekici bulduğunuz içerikleri hemen içerik sayfasına giderek inceleyebilirsiniz. Böylece tek bir yerden takip ettiğiniz yüzlerce web sitesinin dahi içeriklerini kolaylıkla takip edilebilir hale getirebilirsiniz.

Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?
Feedly nedir ? Neden kullanmalıyım ?

Bu makaleden sonra Neden instagram kullanmalıyım adlı yazımızı okumak bilgi sahibi olmak isterseniz link tıklamanız yeterli.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here