Cumartesi, Ekim 16, 2021

Ps5 ne zaman stoklara gelecek 2021

- Advertisement -

PS5 stokları bu hafta olacak. PS5 sosyal medya devi Twitter takipçilerine göre işte ne zaman nerede yer alacak.

ABD’deki perakende mağazaları ve depolarımızdaki kaynaklarımıza göre bir sonraki PS5 stok tarihi bu hafta gerçekleşiyor. Aslında, dört farklı mağazada bir PS5 stoğu olacağını düşünüyoruz: Amazon, Target, GameStop, Media Market ve Teknosa tüm olasılıklar, Walmart önümüzdeki hafta için daha iyi bir şans.

Ne zaman? Amazon PS5 hisse senedi yayınlandığı anda uyarılar almak için PS5 stok yenileme Twitter takipçisi @bikkinpanda takip edin . Gerçek zamanlı güncellemeleri almanın en hızlı yolu.
Binlerce yeni PS5 alıcısına push bildirimleriyle yardımcı oldu – bu konsol üç dakika veya daha kısa sürede satılır.

PS5 stok yenileme uyarılarımız şu şekildedir

Mediamarkt PS5 stok yenileme tarihi

25 Mart Perşembe günü 46.000 PS5 konsolunun planlandığını öğrendik . Kaynaklarımızın yanlış olduğundan şüphelenmiyoruz – sadece Mediamarkt PS5 stok yenileme tarihini geri almış olabilir. Yani, en son 3 Mart ve ondan önce Şubat ortası için siparişleri açmış olan hala bol miktarda envantere sahip. Her gün saat 10: 00’da EDT’yi (son PS5 düşüşü gibi) ve 3: 00 EDT’yi (Mediamarkt‘in önceki PS5 stokunun Şubat ayı ortalarında gerçekleştiğinde bulunduğu Seattle’da gece yarısı PDT’si) izliyoruz.

Amazon PS5 stok yenileme tarihi

18 Mart Perşembe günü 46.000 PS5 konsolunun planlandığını öğrendik . Kaynaklarımızın yanlış olduğundan şüphelenmiyoruz – sadece Amazon PS5 stok yenileme tarihini geri almış olabilir. Yani, en son 3 Mart ve ondan önce Şubat ortası için siparişleri açmış olan hala bol miktarda envantere sahip. Her gün saat 10: 00’da EDT’yi (son PS5 düşüşü gibi) ve 3: 00 EDT’yi (Amazon‘un önceki PS5 stokunun Şubat ayı ortalarında gerçekleştiğinde bulunduğu Seattle’da gece yarısı PDT’si) izliyoruz.

Hedef PS5 stok yenileme tarihi

25 Mart Perşembe, bir sonraki PS5 düşüşü olabilir, ancak bu doğrulanmaktan çok uzak. Hedef sürekli olarak sabahları 7:45 EDT’de seçti. Bu, ABD‘nin Batı kıyısı için zorlu bir stok yenileme zamanı. İşte bildiklerimiz: Bazı perakende mağazaları, bu hafta PS5‘in yeniden stoklanmasından önce yeni envanter alabildi. Ancak tüm mağaza Hedef çalışanları değil, kaynaklarımız, onları mağazada bulundurmak için konuştuk. Sevkiyatlar bu hafta gelebilir.

Best Buy PS5 stok tarihi

Son beş haftadır, PS5 stoğu için Best Buy açık siparişlerini gördük. Best Buy‘ın geçen Cuma daha az PS5 konsoluna sahip olduğu gerçeğine dayanarak 26 Mart Cuma için 50/50 olduğunu düşünüyoruz (yalnızca PS5 Disk, sonunda Dijital yok) ve çok hızlı tükendi (çok daha az envanter) . Bu bir yakalama haftası olabilir veya belki ABD perakendecisi arka arkaya altıncı Cuma siparişleri açarak bizi şaşırtabilir.

Walmart PS5 stok yenileme tarihi

Walmart‘ın bu hafta, en azından PlayStation 5 için yeniden stoka sahip olacağını düşünmüyoruz. ABD’deki perakendeci Walmart, 25 Mart’ta saat 15: 00’da Xbox Series X‘in yeniden stoklanacağını doğruladı. . Bazı PS5 konsollarında kayabilirken, bundan ciddi olarak şüpheliyiz. Henüz stok yenilendi ve bu müşteriler için sevkiyat tarihleri ​​Nisan sonu olarak belirlendi (ancak PS5 tarihi, Walmart‘ın başlangıçta önerdiğine kıyasla daha erken gelecektir). Önümüzdeki Perşembe, 1 Nisan çok daha muhtemel.

GameStop PS5 stok tarihi

Bazen hafta ortasında büyük bir GameStop stokunun yeniden stoklandığını görebiliriz. Bundan iki nedenden dolayı şüpheleniyoruz: Birincisi, 9 Mart’tan beri GameStop‘da büyük bir yeni nesil konsol stoğu görmedik. İkincisi, hafta ortasını seçmeyi sever – en azından kalıp budur, genellikle Salı, Çarşamba veya Perşembe günleri. Bazen öğleden sonradır ve son zamanlarda gece olur.

Sony Direct PS5 stok yenileme tarihi ve saati

Sony‘nin PlayStation markası için resmi mağazası, yeni bir piyango sistemi çalıştırıyor, bu nedenle sanal bir kuyruğa atladığınız sürece, konsolu satın alma şansınız eşit (rastgele) olacak. Son zamanlarda haftada birkaç kez, genellikle öğleden sonra satışa çıktığını gördük, ancak Sony, sevkiyatlarda geride kaldığında da tam haftaları atladı.

 

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz