Internet Download Manager’ın (IDM) Dilini Türkçe yapma

- Advertisement -
- Advertisement -

Internet Download Manager veya IDM , bir sistemdeki indirmeleri yönetmek için kullanılan bir yazılımdır. IDM, birden fazla indirme kuyruğu ve toplu indirme kullanarak indirmeleri hızlandırmak için kullanılabilir. HTTPS, FTP veya MMS gibi önemli indirme protokollerini de destekler. Internet Download Manager ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Bu nasıl yapılır , menü dilini istediğiniz dil ile nasıl değiştigini aşağıdaki seçeneklerden öğrenebilirsiniz.

IDM’yi açın. Görünüm > Dil’i tıklayın . Ardından, istediğiniz dili seçin:

Internet Download Manager'ın (IDM) Dilini Türkçe yapma 1

Internet Download Manager’ın (IDM) her siteden indirme yapmamaya dikkat edin özellikle crack lı olanlarda trojen oldugunu unutmayın.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here