Cumartesi, Eylül 25, 2021

Instagram Takipçi Hilesi

- Advertisement -

Instagram takipçi hilesi diye bir şeyler var bunları profillerindeki takipçi ile beğeni arasında ki farkları görerek fark edebilirsiniz.Peki Instagram nasıl takipçi çekebilirsiniz?

Bunun günlük en az 1 tanen yararlı içerik ekleyin sonra ortalama günlük 100 kişiyi takibe alıp çıkarın eger bunları manuel yapak zor oluyorsa program yardımı ile de yapabilirsiniz. goog leye Instagram bot ve Instagram bot programı yazıp arattığınız çıkan sayfalardan bu siteleri veya programları kullanabilirsiniz.

Instagram Beğeni Hilesi ve Instagram Takipçi Hilesi için kesinlikle program kullanın

Kesinlikle çok fazla kişi takibe alıp takipten çıkarmayın.

Paylaştığınız resimler altına kesinlikle hanstag kullanmayı ihmal etmeyin ben aşağıda en çok tıklanan hanstagları paylaşıyorum ama sizler instigramda resimler altında # işeratinin karşına kelime yazdığınızda kaç bin defa kullanıldığı göreceksiniz.

Herkesi Takip Etmeden Instagram’da Takipçi Nasıl Arttırılır?

Az önce bahsettiğimiz gibi, herkesi takip etmek zorunda kalmadan Instagram takipçilerinizi büyütmek tamamen mümkün. Ve WordPress sitenizde özel Instagram beslemelerini görüntülemek için Instagram Feed Pro’yu kullandığınızda daha da kolay .

Smash Balloon’dan Instagram Feed Pro, WordPress için 1 numaralı en yüksek puan alan Instagram feed eklentisidir . Web sitenize çarpıcı Instagram beslemeleri eklemenize yardımcı olmanın yanı sıra, kurulumu son derece basittir, bu da küçük tasarım deneyimine sahip yeni başlayanlar için mükemmeldir. Bunu akılda tutarak, takip etmeden Instagram’da nasıl takipçi artırılacağına bakalım… millet!

1. Eşsiz Bir Tarz Geliştirin

Daha fazla Instagram takipçisi edinmenin en kolay yollarından biri, hesabınız için benzersiz bir stil ve estetik geliştirmektir.

Instagram’da dikkat çekmek için yarışan çok fazla insan olduğundan, fark edilmek için öne çıkmanız gerekiyor. Net bir görsel içerik stili sizi rakiplerinizden ayırır ve insanların markanızı tanımasını kolaylaştırır.

Instagram Takipçi Hilesi 1

Rosie Clayton, Instagram’ın parlak, renkli patlama temasıyla mükemmel bir iş çıkarıyor. Ve 100.000’den fazla takipçisi ile stil seçimi kesinlikle karşılığını verdi.

2. Instagram Görüntü Kalitenizi İyileştirin

Instagram, görsel ağırlıklı bir sosyal medya platformu olduğundan, görsellerinizin kalitesine özellikle dikkat etmeniz çok önemlidir.

Mükemmel kalitede görseller, tonlarca trafik, etkileşim ve takipçi çekme gücüne sahiptir. Ancak bir arada görünen fotoğraflar, insanları profilinizden uzaklaştırma konusunda tam tersi bir etkiye sahip olabilir.

Instagram için harika fotoğraflar çekmek için pahalı ekipmanlara ihtiyacınız yok. Aydınlatma, aksesuarlar ve filtrelere dikkat ederseniz akıllı telefonunuzun kamerası işinizi görecektir.

Instagram Takipçi Hilesi 2

Google Pixel ile çekilen bu fotoğraf, akıllı telefon fotoğrafçılığının nasıl delicesine iyi görüntüler oluşturabileceğini gösteriyor.

3. Altyazılarla Yaratıcı Olun

Şimdiye kadar Instagram’da görsellerin gücünden bahsetmiş olsak da, bu kullandığınız kelimeleri görmezden gelmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Resim altyazılarınız, hedef kitlenizle etkileşim kurmak ve onları sizi takip etmeye teşvik etmek için ikna edici bir dil kullanmak için harika bir yerdir.

Fotoğrafınızla ilgili bir hikaye anlatmanın bir yolu olarak resim açıklamalarını kullanmayı deneyin. Bu şekilde okuyucuların duygularına dokunabilir ve onlara ilginç bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi 3

Muhtemelen okuduklarından ve gördüklerinden zevk alırlarsa, daha fazlası için geri gelip sizi takip edeceklerdir.

4. Popüler Hashtag’lerle Sohbetleri Ateşleyin

Hashtag’ler , diğer Instagram kullanıcılarının gönderilerinizi bulmasına yardımcı olmanın mükemmel bir yoludur. Ve her gönderiye bir dizi güncel ve popüler hashtag eklerseniz, bazı ilginç sohbetler başlatma şansınız yüksek.

Instagram Takipçi Hilesi 4

Örneğin, daha fazla insanı tıklayıp sizi takip etmeye teşvik etmek için #düğün ve #düğünfotografi gibi güncel hashtag’leri #Instagood ve #photodaily gibi birkaç popüler seçenekle birleştirebilirsiniz.

Uzman ipucu : Markalı hashtag’leriniz için daha fazla tanıtım mı istiyorsunuz? Aynı Fenty Beauty’nin aşağıda yaptığı gibi, web sitenizde bir hashtag beslemesi görüntülemek için Instagram Feed Pro’yu da kullanabilirsiniz. Bunu kendi markanız için yeniden oluşturmak için, WordPress’e bir hashtag beslemesinin nasıl ekleneceğine ilişkin tam eğiticiye buradan göz atın .

Instagram Takipçi Hilesi 5

5. Instagram Biyografinizden En İyi Şekilde Yararlanın

Instagram biyografiniz, hesabınızın en önemli gayrimenkulüdür. Oradan, kullanıcılar sizin ve markanız hakkında daha fazla bilgi edinebilir, web sitenizi ve çevrimiçi takıldığınız diğer yerleri keşfedebilir.

Bu numaralardan bazılarıyla daha fazla Instagram takipçisi kazanmak için biyografinizi olabildiğince ilginç hale getirin:

 • İnsanların profilinizi bulmasını kolaylaştırmak için alakalı hashtag’ler ekleyin
 • İnsanların daha fazlasını öğrenebilmesi için web sitenizin URL’sini ekleyin
 • Mümkün olduğunca az yer kullanarak markanızı tanımlamak için kelimeleri dikkatlice seçin
 • Duygu, karakter ve kişiliği iletmek için emojiler ekleyin

Instagram Takipçi Hilesi 6

6. Özgünlük için Instagram Hikayelerini Kullanın

Instagram hikayelerinin insanlarla kişisel bir bağ kurmanıza yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz?

Hikayeler daha gayri resmi olduğundan ve tipik Instagram gönderilerinden daha kısa bir ömre sahip olduğundan, biraz daha az gösterişli olmayı göze alabilirsiniz. Bu sizi daha ulaşılabilir ve özgün gösterebilir, bu da insanların sosyal medyada markalarda görmeyi sevdiği bir şeydir çünkü insan olduğunuzu gösterir.

Instagram Takipçi Hilesi 7

Daha da iyisi, özgünlük güven oluşturur, bu da sonuç olarak takipçileri çekmenizi daha olası kılar.

7. Harekete Geçirici Mesajları Kullanmayı Unutmayın

Sırada birçok insanın unuttuğu bir numara var. Ve bu, gönderilerinin altyazılarına veya görsellerine harekete geçirici mesajlar (CTA) ekliyor.

CTA’lar insanlara bir sonraki adımda ne yapmalarını istediğinizi söyler, bu nedenle profilinizi takip etmelerini istiyorsanız, onları doğru yönde dürtmeye değer. Sormazsan öğrenemezsin, değil mi?

Instagram Takipçi Hilesi 8

Bu örnekte, CTA, yazarın yeni kitabı için net bir CTA’nın insanları nasıl harekete geçirebileceğini gösteren bir başlık bulmasına yardımcı olmaktır.

8. Instagram Akışınızı Web Sitenizde Görüntüleyin

Instagram takipçilerini büyütmenin bir başka harika yolu da web sitenize Instagram gönderileri beslemenizi eklemektir. Bu şekilde, site ziyaretçileri, Instagram içeriğinizin anlık görüntüsünü alır almaz, etkileşimi ve takipçileri geliştirir.

Daha da iyisi, Instagram gönderilerini otomatik olarak sitenize göndermek, sitenizin yeni ve güncel görünmesini sağlar. Bu da Instagram’daki etkileşimi daha da güçlendiriyor.

Peki, WordPress sitenize nasıl Instagram beslemesi ekleyeceğinize bir göz atmaya ne dersiniz? Sadece aşağıdaki kılavuzu takip edin.

Instagram Hesabı Bağlama

İlk olarak, Instagram Feed Pro kopyanızı buradan alın. Ardından eklentiyi indirdiğinizde, sitenize WordPress eklentileri yüklemek için bu talimatları izleyin .

Eklentiyi yapılandırmak için şimdi WordPress kontrol panelinizden Instagram Akışı »Ayarlar’ı tıklayın .

Instagram hesabınızı bağlamak için , aşağıda gösterildiği gibi mavi bir Instagram Hesabı Bağlayın düğmesini tıklayın.

Instagram Takipçi Hilesi 9

Buradan, kullanıcı özet akışları için bir Kişisel Instagram Profili bağlamayı seçebilirsiniz . Veya hashtag beslemelerini vb. görüntülemek için bir İşletme Instagram Profili seçebilirsiniz

Instagram Takipçi Hilesi 10

Her şey onaylandığında, hesabınızı onaylayın ve hepiniz Instagram beslemenizi kurmaya hazırsınız.

Aynı ayarlar sayfasından aşağıdaki kaynaklardan fotoğrafları göstermeyi seçebilirsiniz:

 • kullanıcı hesabınız
 • Belirli hashtag’ler
 • Etiketlendiğiniz fotoğraflar
 • Karışık kaynaklar

Instagram Takipçi Hilesi 11

Ayrıca Smash Balloon’un görüntülenecek yeni Instagram gönderilerini kontrol edeceği zamanı da ayarlayabilirsiniz.

Ayarlarınızdan memnun olduğunuzda Değişiklikleri Kaydet ‘i tıklayın .

Feed’inizi Özelleştirme

Instagram akışınızı kişiselleştirmek için ekranın üst kısmındaki Özelleştir sekmesine tıklayın .,

Instagram Takipçi Hilesi 12

Buradan, yayınların web sitenizde nasıl gösterileceğini değiştirebilir, ayrıca besleme başlığınızı göstermeyi veya gizlemeyi, daha fazla yükle düğmesini ve takip et düğmesini seçebilirsiniz.

Smash Balloon ile Instagram beslemenizi görüntülemenin 4 yolu vardır. Seçenekler şunlardır:

Instagram Takipçi Hilesi 13

Izgara – Kare kırpılmış görüntülerden oluşan tek tip bir ızgara.

Döngü – Özel satır ayarlarıyla bir slayt gösterisi atlıkarıncasında görüntülenen gönderiler.

Duvarcılık – Aralarında herhangi bir dikey boşluk olmayan orijinal en boy oranlarındaki görüntüler.

Vurgu – Duvar stili ve vurgulanan yazıların iki kat daha büyük olduğu kare kırpılmış görüntüler.

Ayarlarınızı seçtiğinizde, Değişiklikleri Kaydet ‘ i tıklamayı unutmayın .

Feed’inizi Görüntüleme

Web sitenizde Instagram beslemelerini görüntülemek için birkaç seçenek vardır. Bunu bir WordPress gönderisine veya sayfasına gömebilir veya kenar çubuğunuz veya alt bilginiz gibi sitenizin widget’a hazır bir alanına ekleyebilirsiniz.

İlk olarak, feed’inizi yeni bir WordPress sayfasına nasıl ekleyeceğinizi ele alacağız.

Başlamak için , WordPress yönetici alanından Sayfalar » Yeni Sayfa Ekle’ye gidin . Ardından yeni bir içerik bloğu eklemek için artı simgesine tıklayın.

Instagram Takipçi Hilesi 14

Oradan, içerik bloğunu bulmak için arama kutusuna ‘Instagram beslemesi’ yazın.

Instagram Takipçi Hilesi 15

Şimdi sayfanıza eklemek için bloğu tıklayın. Feed’iniz, daha önce belirlediğiniz ayarlarla Instagram gönderilerinizi görüntülemek için içerik alanını doldurur.

Instagram Takipçi Hilesi 16

Şimdi devam edin ve çarpıcı yayınınızı web sitenizde görmek için sayfanızı yayınlayın.

Instagram Takipçi Hilesi 17

Feed’inizi sitenizin widget’a hazır bir alanına eklemek istiyorsanız, Görünüm » Widget’lara gidin .

Ardından Instagram Akışı widget’ını kenar çubuğuna sürükleyin ve Kaydet’i tıklayın .

Instagram Takipçi Hilesi 18

Mükemmel! Site ziyaretçileri artık hem bir sayfada hem de kenar çubuğunuzda feed’inizle etkileşim kurabilir. Daha da iyisi, sizi oradan da takip edebilirler!

9. Instagram Akışınızı Hakkında Sayfanıza Yerleştirin

Instagram takipçilerini artırmanın bir başka yolu da, hedef kitleniz sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmeye çalışırken onların ilgisini çekmektir.

‘Hakkında’ veya ‘Buradan Başlayın’ sayfanız, yeni site ziyaretçilerinin sizi ve sitenizin ne hakkında olduğunu tanımak için keşfettiği ilk yerlerden biridir. Bu nedenle, Instagram Akışınızı yaklaşık sayfanıza yerleştirmek, meraklı ziyaretçilere sizinle bağlantı kurmanın başka bir yolunu sunar.

Ayrıca kişiliğinizi daha az resmi olarak göstermenin mükemmel bir yoludur. Ve bu, daha fazla takipçi çekmenin anahtarı olabilir.

Hakkında sayfanıza bir Instagram beslemesi eklemek için daha önce özetlediğimiz adımları uygulamanız yeterlidir. Ancak okuyucularınızın ilgisini çekmek için ilgi çekici içerik eklemeyi unutmayın. Bununla ilgili yardım için, internetteki en iyi sayfa örneklerinden bazılarını burada bulabilirsiniz .

10. Alakalı İçeriği Düzenlemek için Uyarlanmış Hashtag Feed’lerini Kullanın

Instagram takipçilerini artırmak için kendi içeriklerinizi de kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, sektörünüzle alakalı içeriği seçip web sitenizde size özel hashtag beslemelerinde görüntüleyebilirsiniz.

Bu şekilde, site ziyaretçileri yeni, alakalı içerik görür ve bu konularda etkileyici olmanın itibarını geliştirirsiniz. Ve zaten bildiğiniz gibi, Instagram etkileyicileri, takipçilerinin satın alma kararları üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Aşağıdakileri artırmak için web sitenize özel bir hashtag beslemesi eklemek oldukça basittir.

Başlamak için, WordPress yönetici alanınızdan Instagram Akışı »Ayarlar’a gidin .

Ardından, Fotoğrafları Göster başlığının yanındaki Hashtag etiketli radyo düğmesini tıklayın . Ardından kullanmak istediğiniz hashtag’leri virgülle ayırarak girin ve Değişiklikleri Kaydet’i tıklayın .

Instagram Takipçi Hilesi 19

Profesyonel İpucu: Bir hashtag beslemesini görüntülemek için Smash Balloon’a bağlı bir Instagram Business hesabına ihtiyacınız olacak.

Ayarlarınızdan memnun olduğunuzda, daha önce detaylandırdığımız gibi ekran ayarlarını yapılandırın. Ardından, yayınınızı yayınladığınızda, web sitenizde seçtiğiniz hashtag’lerin yeni bir akışı olacaktır.

Instagram Takipçi Hilesi 20

Oldukça kolay, değil mi?

11. Tam Ekran Instagram Hikayelerini Sergilemek için Sürükleyici Hikayeler Kullanın

Instagram hikayelerinin, Instagram kullanıcılarıyla daha resmi olmayan ve kişisel bir düzeyde bağlantı kurmanın mükemmel bir yolu olduğunu biliyor muydunuz ? Bu doğru!

Instagram’daki hikayeler, geleneksel beslemeden daha bağışlayıcıdır, bu nedenle o kadar gösterişli olmayan içerikler yükleyerek daha özgün ve gerçekçi görünmenizi sağlayabilirsiniz .

Ayrıca web sitenize Instagram hikayeleri ekleyebilirsiniz. Sürükleyici Hikayeler özelliğimiz, Instagram hikayelerinizi tam ekran olarak gösterir. Ve yalnızca etkileşimi artırmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıları sitenizde daha uzun süre tutar .

Hikayelerinizi web sitenizin Instagram akışında erişilebilir kılmak için Instagram Akışı » Ayarlar » Özelleştir’e gidin .

Ardından Header etiketli bölüme gidin . Özelleştirme Seçeneklerini Göster ‘i tıklayın , ardından Hikayeleri Dahil Et yazan alt kısımda onay kutusunu işaretleyin.

Instagram Takipçi Hilesi 21

Değişiklikleri Sonra Kaydet’i tıklayın .

Şimdi web sitenizin Instagram beslemesine gidin. Profil resminize tıkladığınızda, Instagram hikayeleriniz çarpıcı bir tam ekran ışık kutusunda görünür.

Instagram Takipçi Hilesi 22

12. Görsel Denetleme ile Ürün İnceleme Gönderilerini Vurgulayın

Instagram takipçilerini artırmanın bir başka yolu da müşteri yorumlarının ve referanslarının gücünü kullanarak hedef kitlenizde güven oluşturmaktır . İnsanlar size daha fazla güveniyorsa , içeriğinizle etkileşime girme ve profilinizi takip etme olasılıkları daha yüksektir .

Bu güveni oluşturmanın mükemmel bir yolu , web sitenizde ürün incelemelerini görüntülemektir. Ürün incelemeleri, ürünleriniz için gerçek hayattan kanıtlar sunar. Ve bu, daha fazla satış ile hiç satış olmaması arasındaki fark olabilir.

Ürün incelemeleri tüm şekil ve boyutlarda gelir. Ve günümüzde birçok insan bir ürün veya hizmetle ilgili duygularını Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde ifade etmeyi tercih ediyor.

Peki, güveni artırmanın, web sitenizde belirli Instagram inceleme gönderilerini göstermekten daha iyi bir yolu var mı?

Smash Balloon ile, güveni artırması garanti edilen akıllı Görsel Denetleme sistemimizle belirli ürün inceleme gönderilerini ve fotoğraflarını vurgulayabilirsiniz.

Bunu yapmak için Instagram Akışı » Ayarlar » Özelleştir sekmesine gidin. Ardından, aşağıda gösterildiği gibi Denetim başlığına tıklayın .

Instagram Takipçi Hilesi 23

Görsel denetlemeye izin vermek için, Denetim Türü başlığının yanındaki Görsel radyo düğmesini ve Değişiklikleri Kaydet düğmesini tıklayın.

Instagram Takipçi Hilesi 24

Artık yayınlanan Instagram özet akışınızı görüntülediğinizde, turuncu bir Orta Düzey Besleme düğmesi var.

Instagram Takipçi Hilesi 25

Görsel denetlemeyi açmak için bu düğmeye tıklayın. Buradan, yayınlarınızdan gizlemek için tek tek gönderileri tıklayabilirsiniz. Bu şekilde, yalnızca eklemek istediğiniz ürün inceleme gönderilerini görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi 26

Feed’inize otomatik olarak dahil edilecek bir gönderiler listesi bile oluşturabilirsiniz. Beyaz listenin nasıl yapılandırılacağına ilişkin tüm talimatlar için buradaki belgelerimize bakın .

13. Satışları Artırmak için Instagram’da Alışveriş Yapılabilir Akışları Kullanın

Doğrudan bir Instagram özet akışından ürün satın almak, hızla çevrimiçi alışveriş yapmanın yeni yolu haline geldi. Giderek daha fazla insan ideal satın almayı bulmak için Instagram’ı kullanıyor, bu nedenle alışveriş yapılabilir Instagram beslemeleri oluşturmak işletmeler için çok mantıklı.

Shoppable feed’ler doğrudan ürün sayfanıza bağlanır, böylece kullanıcılar herhangi bir sorun yaşamadan kolayca göz atabilir, tıklayabilir ve satın alabilir. Ve bu doğrudan alışveriş deneyimini sunmak, satışları ve takipçileri önemli ölçüde artırabilir .

Kullanıcıları doğrudan ürün sayfalarınıza göndermek için Smash Balloon’un imzalı Shoppable Feeds özelliğini kullanabilirsiniz.

Bunu yapmak için Instagram Akışları » Ayarlar » Özelleştir sekmesine gidin. Ardından , Altyazı başlığındaki Gönderileri URL’ye Bağla’nın yanındaki onay kutusunu tıklayın .

Instagram Takipçi Hilesi 27

Bir Instagram gönderisini belirli bir ürün sayfasına bağlamak için, yayınlamadan önce sayfa URL’sini gönderinin başlığına yapıştırmanız yeterlidir.

Artık herhangi biri feed’inizdeki bu gönderiyi tıkladığında, doğrudan bağlantılı ürün sayfasına gidecektir.

Kendi işiniz için alışveriş yapılabilir Instagram beslemeleri kurmak ister misiniz? Web sitenizde Instagram alışverişini nasıl ayarlayacağınızla ilgili bu gönderideki talimatları izleyin ve hazırsınız!

14. Vazgeçmeyi Azaltmak için Alışveriş Sepeti Sayfalarında Sosyal Kanıt Gösterin

Alışveriş sepetini terk etme, çevrimiçi işletmeler için satış kayıplarının önde gelen nedenlerinden biridir. İnsanların bir şey satın almadan önce alışveriş sepetinde ve ödeme sayfasında web sitenizi terk ettiği yerdir.

Alışveriş sepetini terk etmeyi azaltmanın tonlarca yolu vardır , ancak en iyi fikirlerden biri, alışveriş sepeti sayfalarında sosyal kanıt göstermektir.

Sosyal kanıt, insanların başkalarının eylemlerini takip ettiği yerdir. Ve alışveriş sepetiniz için, müşterilerin ürünleriniz hakkında konuştuğunu ve satın aldığını görmek, alışveriş yapanlara alışveriş yapmak için ihtiyaç duydukları güveni verebilir.

Özel Instagram Akışları ile alışveriş sepeti sayfalarında sosyal kanıtı görüntüleyebilirsiniz.

Feed’inizdeki inceleme gönderilerini vurgulamak için yukarıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir. Ardından, dönüşümleri ve Instagram takipçilerini artırmak için beslemeyi alışveriş sepeti sayfalarınızda yayınlayın .

Satışlarınızı artırmak için sosyal kanıtın gücünü kullanmak ister misiniz? Bu makalede işinizi büyütmenize yardımcı olacak daha fazla sosyal kanıt örneğine göz atın .

15. Etiketlendiğiniz Gönderileri Vurgulamak için Etiketli Haber Akışlarını Görüntüleyin

Muhtemelen diğer Instagram kullanıcılarından etiketlendiğiniz bir sürü gönderi var. Muhtemelen orada oturup toz topluyorlar ve çok az etkileşim alıyorlar.

İşte bu etiketlenmiş gönderileri kitle oluşturan varlıklara dönüştürmenin bir yolu.

Diğer kullanıcılar tarafından etiketlendiğiniz gönderileri görüntülemek için etiketli yayınları kullanın, böylece hedef kitlenizin Instagram hesabınızla olan etkileşimini artırabilirsiniz. Ve hatta Instagram takipçilerinizi büyütün.

Web sitenizde etiketli bir Instagram beslemesi ayarlamak için WordPress kontrol panelinizden Instagram Akışı »Ayarlar’a gidin . Ardından , Fotoğrafları Göster başlığının yanındaki Etiketli’yi seçin ve Değişiklikleri Kaydet’i tıklayın .

Instagram Takipçi Hilesi 28

Artık sitenizin Instagram beslemesi yalnızca etiketlendiğiniz fotoğrafları gösterecek.

16. Instagram Gönderilerini Hızla Paylaşmak için Kolay Paylaşımı Etkinleştirin

Popüler sosyal ağ sitelerinde paylaşılması kolay içeriğe sahip olmak, daha fazla Instagram takipçisi çekmek için çok önemlidir. İnsanlar bir Instagram hesabınız olduğunu bilmiyorlarsa, sizi oradan takip edemezler.

Bunu akılda tutarak, sitenize kolay paylaşım seçenekleriyle Instagram beslemeleri eklemek, Instagram takipçilerini hızlı bir şekilde artırmanıza yardımcı olacaktır .

Smash Balloon’un Instagram Akışı, kullanıcıların Instagram gönderilerini doğrudan sitenizden hızlı bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan kolay paylaşım içerir.

İşlemi kendiniz görmek için, web sitenizin Instagram beslemesindeki herhangi bir gönderiyi tıklayın ve Paylaş bağlantısını tıklayın.

Instagram Takipçi Hilesi 29

Gönderiyi paylaşma seçeneklerinin bulunduğu küçük bir ışık kutusu görünür:

 • Facebook
 • Instagram
 • LinkedIn
 • E-posta

Ardından, marka görünürlüğünü ve Instagram takipçilerini artırmak için ziyaretçilerin işlerini yapmasına ve gönderilerinizi paylaşmasına izin verebilirsiniz .

17. Etkileşimi Artırmak için Viral Instagram Yarışmaları Düzenleyin

Instagram takipçilerinizi artırmak için son gizli ipucumuz, web sitenizden viral bir yarışma düzenlemektir. Eşantiyonlar ve yarışmalar, sitenize tonlarca trafik çekmenin yanı sıra sosyal medya takipçi büyümenizi hızlandırmaya yardımcı olur.

WordPress için en iyi yarışma eklentisi olan RafflePress, zahmetsizce Instagram yarışmaları oluşturmanıza olanak tanır .

Instagram Takipçi Hilesi 30

Hazır Instagram yarışma şablonu, yarışmalarınızı güçlü giriş yöntemleriyle otomatik olarak doldurur. Ardından Instagram takipçilerinizi birkaç tıklama ile büyütebilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi 31

Ve iş çekilişinizi yayınlamaya geldiğinde, kullanışlı yarışma widget bloğunu kullanarak onu WordPress’e yerleştirebilirsiniz. Veya dikkat dağıtmayan bir deneyim için, çok daha fazla girişi teşvik etmek için bir hediye açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Ve sonuç?

Web sitenize daha fazla Instagram takipçisi , etkileşim, marka bilinirliği ve trafik yükler .

Ve bu kadar!

Artık karşılaştığınız herkesi takip etmeden Instagram takipçilerini nasıl artıracağınızı biliyorsunuz.

Ne için bekliyorsun? Smash Balloon’u kullanarak sitenize güzel beslemeler ekleyerek takipçilerinizi bugün büyütün.

Instagram Feed Pro’yu bugün edinin !

Bu makaleyi beğendiyseniz, daha fazla ilham verici içerik için bizi Twitter ve Facebook’ta takip etmekten çekinmeyin .

Instagram Türkçe Hashtagler ( Instagram en çok kullanılan hanstaglar)

#turkeyphotooftheday #hayatinrenkleri #hayatavizordenbakanlar #photographers_tr #durdur_zamanı #ig_turkey #turkishfollowers #hayat #gününfotosu #biz #gununfotosu #gununfotografı #turk_kadraj #turkeystagram #objektifimden #aniyakala #mutluluk #of #objektifimden #bendenbirkare #turkeyphotooftheday #buhaftabu #oan_turkey #foto_turk
#hayatsokaklarda #hayat #hayatakarken #hayatandanibarettir #bugununkaresi #gununfotosu #hayatinrenkleri #beniminsanlarim #tagsforhearts #ben #editsiz #turkishot #bugungunlerden #bir_dakika #turkinstagram #lifeinism #durdur_zamani #igturko #objektifimden #tr_turkey #zamanakarsi #wu_turkey #foto_turk #photogram_tr #gf_turkey #mekanim #turkishot #aniyakala #instasyon #candostu
#Turkey #Turkiye #istanbul #istanbuldayasam #istanbullovers #istanbullove #istanbullife #izmir #Ankara #Adana #Bursa #Gaziantep #Konya #Antalya #Mersin #lifeinism #Eskişehir #Eskisehir #Samsun #Denizli #Bodrum #Alanya #igturkey #tr #TC #instagramtr #instagramTurkey #instagramTurkiye #igistanbul
#ig_istanbul #igersankara #gs #fb #bjk #galatasaray #fenerbahce #besiktas #carsi #cimbom #fener #instaistanbul #instaturkey #tagsforhearts #instaturkiye #instaistanbul #turkish #turkishfollowers #turkishdelight #ig_turkey #ig_izmir #turkeystagram #foto #lifeinism #turkishhot #foto_turk #tr_turkey #turkinsta
#alanya #igturkey #tr #tc #sultanahmet #ayasofya #photogram_tr #igistanbul #turkey #turkiye #istanbul #istanbuldayasam #istanbullovers #istanbullove #bursa #gaziantep #konya #antalya #mersin #lifeinism #eskişehir #karadeniz #samsun #istanbullife #izmir #ankara #adana #denizli
#mamireyiziniz #bodrum #turkeyphotooftheday #hayatinrenkleri #hayatavizordenbakanlar #tagsforhearts #photographers_tr #durdur_zamanı #ig_turkey #turkishfollowers #hayat #gününfotosu #biz #gununfotosu #lifeinism #gununfotografı #turk_kadraj #turkeystagram
#objektifimden #aniyakala #mutluluk #of #objektifimden #bendenbirkare #turkeyphotooftheday #buhaftabu #oan_turkey #foto_turk

 

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz