Çarşamba, Ağustos 4, 2021

Google Translate’in Kamera Modu Daha Fazla Dil içeriyor

- Advertisement -

Google Translate son zamanlarda en faydalı uygulamalardan bir tanesi. İnternette, seyahatlerde her zaman elimin altıda bulun bir çok yabancı dili çeviri yapıp düzgün bir şekilde çeviri yapabilen Google Translate Kamera modu çeviride gayet başarılı.

Oldukça düzenli kullandığım bir araç Google Translate’dir. Geçen ay uygulamayı kullanarak Rusyada’da bir taksi şoförü ile tam bir konuşabilmeyi başardım ve bir sokak tabelası veya yemek menüde anlamadığım bir kelimeyi veya iki kelimeyi çevirmeye ihtiyacım olduğunda sonsuz sayıda kullanışlı geldi. Google Teşekkürler.

Oldukça sık kullandığım bir başka özellik: Google Translate kamerası. iOS ve Android uygulaması size söylenenleri ne o menünün en üstünde genellikle AI sağ, bir yemek menüsü gibi bir şey bir resim çekmek ve bir anlık çeviri alabilirsiniz.

Turbo Vpn Android için vpn için ilginç bir yazımız var isterseniz linki tıklayarak okuyabilirsiniz

Bu hafta Google, başta Arapça, Taylandca, Vietnamca, Hintçe, Bengalce, Guceratça, Kannada, Malayalam, Marthi, Nepalce, Pencap, Tamil ve Telugu olmak üzere bir avuç dolusu dili desteklediğini duyurdu.

Bu liste zaten oldukça kapsamlı bir desteklenen diller listesi var ( hepsini bu linkten görebilirsiniz ). Bunlardan birinin konuşulduğu bir ülkeye seyahat ediyorsanız veya sadece bir belgeyi çevirmeye çalışıyorsanız, telefonunuzda olması zorunlu  bir uygulama olabilir.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz