Google Translate’in Kamera Modu Daha Fazla Dil içeriyor

- Advertisement -
- Advertisement -

Google Translate son zamanlarda en faydalı uygulamalardan bir tanesi. İnternette, seyahatlerde her zaman elimin altıda bulun bir çok yabancı dili çeviri yapıp düzgün bir şekilde çeviri yapabilen Google Translate Kamera modu çeviride gayet başarılı.

Oldukça düzenli kullandığım bir araç Google Translate’dir. Geçen ay uygulamayı kullanarak Rusyada’da bir taksi şoförü ile tam bir konuşabilmeyi başardım ve bir sokak tabelası veya yemek menüde anlamadığım bir kelimeyi veya iki kelimeyi çevirmeye ihtiyacım olduğunda sonsuz sayıda kullanışlı geldi. Google Teşekkürler.

Oldukça sık kullandığım bir başka özellik: Google Translate kamerası. iOS ve Android uygulaması size söylenenleri ne o menünün en üstünde genellikle AI sağ, bir yemek menüsü gibi bir şey bir resim çekmek ve bir anlık çeviri alabilirsiniz.

Turbo Vpn Android için vpn için ilginç bir yazımız var isterseniz linki tıklayarak okuyabilirsiniz

Bu hafta Google, başta Arapça, Taylandca, Vietnamca, Hintçe, Bengalce, Guceratça, Kannada, Malayalam, Marthi, Nepalce, Pencap, Tamil ve Telugu olmak üzere bir avuç dolusu dili desteklediğini duyurdu.

Bu liste zaten oldukça kapsamlı bir desteklenen diller listesi var ( hepsini bu linkten görebilirsiniz ). Bunlardan birinin konuşulduğu bir ülkeye seyahat ediyorsanız veya sadece bir belgeyi çevirmeye çalışıyorsanız, telefonunuzda olması zorunlu  bir uygulama olabilir.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here