Fake hesap nasıl açılır ? (En kolay yöntem)

- Advertisement -
- Advertisement -

Harika bugün en kolay yönden fake hesap nasıl açılır sorusuna cevap arayacağız. Fake hesap bir aldatmaca bunu biliyoruz sanırsam. Öhm, öncelikle gidiyoruz bir tema belirliyoruz. Mesela turuncu renk ağırlıklı olur ya da siyah beyaz yaparsınız ya daa bitkiler ağırlıklı olur falan filan. Böylelikle kendinizi çekmeden orada burada gördüğünüz nesneleri sırf temaya uyuyor diye atabilirsiniz, tanınmamış birinin yüzünün tam görünmediği fotoğraflarını da bulup aralıklı olarak paylaşırsınız, bir de we heart itte gördüğünüz fotoğrafları atarsınız. Oldu mu size estetik bir profil?

2. olarak benim tavsiyem hesabı erkek adıyla açmanız. Çünkü eğer stalklayacağınız kişi erkekse ve sevgilisi varsa kız hesapların takip isteğini kabul etmeyebilir. Kızlar zaten erkek hesabının takip isteğini şahin fotoğrafları falan paylaşmadığı sürece kabul ediyor. 

300 takipçiye falan ulaşana kadar geri takiple takipçi yapın sonra herkesi takipten çıkarın. Büyük ihtimalle 1 hafta sonra falan takipçi sayınız 100 civarında sabitlenir. Stalklayacağınız hedef kitlesini bu işlemden sonra takip ederseniz daha az dikkat çekersiniz.

Bonus: Eğer 2 tane hesap açıp attığınız fotoğraflara birbirlerini etiketler seniz falan yani arkadaş gibi dururlarsa dikkat çekme olasılığınız neredeyse 0′a iner.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here