Endless OS 3.8.0 Yayımlandı ( linux )

- Advertisement -
- Advertisement -

Yeni bir linux deneyimi yaşamak çin Endless os denemeye deger bir sistem.linux tabanlı bir işletim sistemi de oluşturan Endless Computers, yeni bir sürümü Endless OS 3.8.0’ı piyasaya sürdü. En son sürüm çeşitli iyileştirmeler, değişiklikler ve güncellenmiş donanım desteği ile birlikte geliyor.Özelikler NVIDIA sürücüsü 440.64 ile birlikte geliyor.Sistemi windows yanına sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.

Endless işletim sistemi GNOME’u en son GNOME 3.36 ile görsel olaraka göze hitap ediyor.

Endless OS 3.8.0 Yayımlandı ( linux ) 1

Akıllı telefon kadar basit

Endless, doğal ve sezgisel hissetmek için tasarlanmıştır, bilgisayar deneyiminiz az olsa veya hiç olmasa bile kullanımı kolaylaştırır.

Önceden yüklenmiş içerik

Endless, 100’den fazla uygulama ve temel araçlarla önceden yüklenmiş olarak gelir, böylece internet erişimi olmadığında bile ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Linux tabanlı bir işletim sistemi Endless OS ve bunun için referans platform donanımını geliştiren bir Amerikan bilgi teknolojisi şirketidir. Şirket 2011 yılında kuruldu ve merkezi San Francisco, California’da olup Rio de Janeiro, Brezilya’da ek bir ofisi bulunmaktadır.

Diğer Önemli Geliştirmeler

Diğer değişikliklerin yanı sıra, temel bileşenler ve yazılımlar en son sürümlerine güncellenir. İşte önemli güncellemelerin listesi:

  • Linux Çekirdeği 5.4
  • NVIDIA sürücüsü 440.64
  • Sanal Kutu Misafir Araçları 6.1.4
  • Grub 2.04
  • PulseAudio 13
  • Mesa 19.3.3
  • Systemd 244
  • Krom 80.0.3987.163

Daha fazla ayrıntı için resmi sürüm notlarını buradan okuyabilirsiniz .

Endless OS indirmek için tıklayınız.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here