En iyi Ücretsiz Panda VPN

- Advertisement -
- Advertisement -

Ülkemizin şartları malum bir çok web sitesi engellendiği için bizlere muhtemelen ücretsiz reklamsız VPN arayışına itiyor.En iyi VPN arasında yer alan Panda Bilgisayarda VPN değiştirmek basit iken Cep telefonlarında bu işlem biraz karışık ama bunu VPN programları ile halledebiliyoruz.

Panda VPN bir çok Platformda kullanabilirsiniz Android,İOS,Pc, Linux gibi.

Aslında Android ve İtunes üzerinde bir çok vpn var ama çoğunda reklam olduğu için bu beni rahatsız ediyor.Panda VPN ise reklamsız bir çok ülke İP kullanarak son derece hızlı bağlantı sunuyor.

VPN nedir diye açıklama yapmak istemiyorum zaten bu konuyu okuyorsanız zaten VPN ne olduğunu biliyorsunuz diyor ve lafı uzatmadan Panda VPN nin özelliklerinden bahsedelim.

En iyi Ücretsiz Panda VPN 1

Ücretsiz Panda VPN Özellikleri.

  • Üst düzey güvenlik
  • Sınırlı içeriklerin kilidini kırabilir
  • Gizlilik koruması
  • Basit kullanım
  • Reklam Yok
  • Çoklu platform destegi ( pc,ios,android,linux )
  • Oyun ivmesi ( UBG Mobile, Garena, Free Fire ve diğer popüler oyunlar  )

Panda VPN İOS —- Panda VPN Android.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here