Youtube’da İzlenmeyi Arttırma 2018

- Advertisement -
- Advertisement -

Youtube izlenmeyi artırma yazımızı okumadan önce şunu söylemek istiyorum İnternet de okuduğun bir çok Youtube izlenme Youtube tıklanma hilesi vb yazıları unut çünkü onlar sadece bir aldatmaca ve boşu boşuna yazılmış bir yazı.

Youtube’da İzlenme hilelerinden kesinlikle uzak durun

Öncelikle örnekler vermek istiyorum hayrettin gibi bir ünlü Youtube video attığında ilk tık sayısı 3000 leri bulmazken Enes batur gibi amatör ün videoları milyonları bulabiliyor.

Soru:  Hayrettin neden Youtube’da İzlenmeyi Arttırmıyor.?

Cevap : Hedef Kitle

Arkadaşlar açıkçası bu yazıyı uzattıkça uzatabilirim ama sizlere kısa öz bilgiler vermek istiyorum

Youtube’da İzlenmeyi Arttırma

1.Hedef Kitle belirleyin yaptığınız iş 30 yaş altı kişilere hitap etsin özellikle 17 yaş altı kitleye hitap eden kanallara daha çok izlenme alıyor.

2.Etkili bir başlık bunun için kendinizi Google yerine koyun ve ben Google ye girsem bu video için nasıl bir arama gerçekleştirirdim diye sorun kendiniz.

3.Sosyal paylaşım ve İmleme arkadaşlar bu rakipleriniz için çok etkili en az 8 tane sosyal siteye üye olup paylaşım yapınız imleme siteleri ise sizlere artı bir kazanç sağlayacaktır.

4.Paylaşım yaptığınız video altına güzel bir açıklama ve etiket eklemeyi unutmayın.

Not: Emek harcamadan başarı gelmez 

En az like alan videolar adlı makalemizi okumayı düşünür müydünüz ? Cevap evet ise linki tıklayabilirsiniz.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here