Cuma, Temmuz 30, 2021

YouTube Videoları iPhone’a Nasıl İndirilir?

- Advertisement -

İPhone’unuza bazı harika videolar indirmeyi dört gözle bekliyorsanız,YouTube dan galeriye video indirme  web’de internette bulunan en iyi YouTube uygulamasını aramanın zamanı geldi. iPhone YouTube video indirme 2021 Videoları iphone’a nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız, bu makale sizi bu konuda aydınlatacağı için doğru yere geldiğiniz için mutluyum. iPhone YouTube video indirme programı 2020 Ayrıca hangisinin en iyi iPhone video görüntüleme uygulaması olduğunu ve aynı şeyi iPhone’unuzda nasıl kullanacağınızı keşfedeceksiniz.

Documents video indirme nasıl Yapılır İnternette video izlemeyi seviyorsanız YouTube uygulaması inanılmaz bir video izleme aracıdır. Video Cache nasıl kullanılır Ancak, tüm insanlar iPhone’da bulunan YouTube uygulamasının çok temel ve standart sürümünü sevmez. Bildiğiniz gibi, bu video görüntüleme uygulamasının iki sürümü vardır; ücretsiz ve profesyonel sürümü. Documents video indirme 2020 Ücretsiz sürüm temel özellikler sunar ve en sevdiğiniz videoları arkadaşlarınızla ve ailenizle kaydetme ve paylaşma konusunda oldukça yararlıdır. iPhone galeriye video indirme Öte yandan, ücretli sürüm bazı gelişmiş özellikler sunar ve ayrıca iPhone’unuza çok daha fazla video yüklemenizi sağlar.

Bu iPhone film rulosuna video İndirme şaşırtıcı uygulamanın temel sürümünü kullanmanın yanı sıra, web sitesinin kendisinden bir veri aktarım planı da satın alabilirsiniz. Tüm bu planlar, indirilen dosyaları saklamanıza ve hatta uyumlu herhangi bir cep telefonunuzda izlemenize izin verir. Öte yandan, büyük video dosyalarını telefonunuza aktarmak istediğiniz durumlarda veri aktarımı gerçekten yararlıdır. Videoları çeşitli formatlarda kaydetmenize ve hatta dünyanın herhangi bir yerinden uyumlu herhangi bir iPhone cihazınızda izlemenize olanak tanır.

YouTube Videolarını iPhone Film Rulosuna Nasıl İndirirsiniz?

Ne yazık ki, App Store‘daki YouTube videolarını doğrudan indirmenize izin veren iPhone uygulamaları uzun sürmez. Apple bunları çok geçmeden kaldıracağından, bunlardan herhangi birini kullanmaktan kaçınmalısınız. Bununla ilgili daha fazla bilgi için YouTube videolarını indirmenin yasal olup olmadığı konusundaki tartışmamıza bakın .

Neyse ki YouTube videolarını iPhone’unuza indirmek hala oldukça kolay. Sadece bir tarayıcı kullanarak küçük bir geçici çözüm gerektirir.

İlk önce Documents by Readdle adlı ücretsiz uygulamayı yükleyin . Bu, YouTube videolarını indirmek ve onları Film Rulosu klasörüne aktarmak amacıyla kullanışlı hale getiren, entegre bir web tarayıcısına sahip bir dosya yöneticisidir.

Ardından, indirmek istediğiniz YouTube videosuna göz atın. Bunu yapmak için resmi YouTube uygulamasını kullanabilirsiniz; sadece videoyu açın, Paylaş’a dokunun ve ardından Bağlantıyı kopyala’yı seçin .

YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 1 YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 2

Bağlantıyı kopyaladıktan sonra Belgeler uygulamasına gidin. Muhtemelen ilk kez kullandığınızda hızlı bir giriş yapmanız gerekecek ve uygulamanın premium sürümüne yükseltme teklifini atlayabilirsiniz.

Belgeler’e girdikten sonra , uygulamanın yerleşik tarayıcısını açmak için sağ alt köşedeki Safari simgesine dokunun . Ardından , YT1‘ler gibi YouTube videolarını indirebilen bir web sitesine göz atın . Bu siteler gelip gidebilir, bu nedenle bu sayfa çalışmayı durdurursa benzer bir site bulmak için Google’da arama yapın.

YouTube Videosunu iPhone’unuza Kaydetme

İndirme sitesinde, YouTube bağlantısını Ara veya buraya yapıştır alanına dokunun , ardından bağlantıyı YouTube videonuza eklemek için Yapıştır’ı seçin . Başlamak için Dönüştür düğmesine dokunun .

Bir süre sonra site, videonuz için indirme bağlantıları oluşturacaktır. Kullanılabilir seçenekleri ve boyutlarını gözden geçirmek için MP4 video açılır menüsüne dokunun . Örneğimizde 1080p video yaklaşık 95MB iken 480p versiyonu sadece 20MB’dir . Yalnızca sesi indirmek istiyorsanız bir MP3 başlığı da göreceksiniz

YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 3 YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 4 YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 5

Musluk Bağlantıyı al sen şüpheniz yoksa, o zaman vurmak İndir hazır olduğunda. Bu, kaydetme tercihlerini içeren bir Belgeler penceresi açacaktır.

İsterseniz Adı daha kısa veya daha açıklayıcı bir adla değiştirin . Dosyalarım/İndirilenler’in varsayılan kaydetme konumu, başka bir yere taşımak istemiyorsanız uygundur. Gelecekteki indirmeleri otomatik olarak aynı klasöre kaydetmek istiyorsanız, Her seferinde bana sor kaydırıcısının işaretini kaldırabilirsiniz .

YouTube videosunu iPhone’unuza indirmek için Bitti’ye dokunun . İlerlemesini kontrol etmek istiyorsanız , Belgeler uygulamasının alt araç çubuğundaki İndirilenler düğmesine dokunun .

YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 6 YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 7

YouTube Videosunu Film Rulonuza Taşıma

Şimdi, indirilen videoyu Camera Roll klasörüne taşımanız yeterlidir. Belgeler uygulaması da bunu kolaylaştırır.

Web tarayıcısından çıkıp dosya yöneticisine geri dönmek için uygulamanın sol alt köşesindeki Klasör simgesine dokunun . Ardından, ana Dosyalarım başlığı altında görünmesi gereken İndirilenler klasörünüzü açın .

Az önce indirdiğiniz dosyanın altındaki Üç Nokta simgesine basın ve ardından Taşı’yı seçin . On taşı sayfasında, bir görmelisiniz Fotoğraflar altında klasörü My Files . Kontrol etmek için Fotoğraflar’a dokunun . iOS’un modern sürümlerindeki gizlilik özellikleri nedeniyle, fotoğraflarınıza erişmesi için Belgeler’e erişim izni vermeniz istenecektir. Düzgün çalışması için Tüm Fotoğraflara Erişime İzin Ver’e dokunun .

Bu bittiğinde, işlemi tamamlamak için sağ üstteki Taşı düğmesine basın.

YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 8 YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 9

Artık bir YouTube videosunu Film Rulonuza başarıyla indirdiniz. Görüntülemek için telefonunuzdaki Fotoğraflar uygulamasını açın . Yeni videonuz , Albümler sekmesindeki Son Kullanılanlar klasöründe ve alttaki Medya Türleri altındaki Videolar seçeneğinde görünecektir . Ayrıca Kitaplık > Tüm Fotoğraflar altındaki en yeni öğe olacaktır .

İsterseniz, bazı ek seçenekler için videoyu Belgeler uygulamasında da açabilirsiniz.

YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 10 YouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir? 11

YouTube Videolarını iPhone’unuza Kaydetmenin Diğer Yolları

Birçok kişi YouTube videolarını bu klasöre kaydetmek istediğinden, yukarıdaki Film Rulosu yöntemini ele aldık. Ancak YouTube videolarını iPhone veya iPad’inize indirmenin tek yolu bu değil.

Daha önce de belirttiğimiz gibi YouTube Premium’un çeşitli avantajları vardır . En büyüklerinden biri, videoları istediğiniz zaman izlemek için çevrimdışı olarak indirebilmenizdir. İPhone’unuzda düzenli olarak çevrimdışı videolar izliyorsanız, kolaylık sağlamak için aylık maliyet buna değer. Ayrıca, bu resmi bir yöntemdir, bu nedenle herhangi bir kural ihlali faaliyetini riske atmazsınız.

YouTube Premium ile, sadece dokunun zorunda İndir app herhangi bir videoda. İndirdiğiniz tüm videoları kolay görüntüleme için tek bir yere kaydeder. Ancak bunları YouTube uygulamasının dışında izlemek üzere dışa aktaramazsınız ve YouTube Premium’u iptal ederseniz kullanım süreleri sona erer.

Premium için ödeme yapmak istemiyorsanız , masaüstünüzde daha hızlı olan toplu bir YouTube indiricisi kullanabilirsiniz . Videoları bilgisayarınızda dönüştürdükten sonra , dosyaları bir USB kablosu veya kablosuz yöntemlerle iPhone’unuza aktarın.

Bunu başaramazsanız , videoyu oynatırken iPhone ekranınızı kaydetmenin beceriksiz ama yapılabilir geçici çözümünü kullanabilirsiniz . Ancak bu, ideal olmayan tüm videoyu oynatmanızı gerektirir. Ayrıca size video için en iyi kaliteyi vermez.

YouTube Videolarını iPhone’a İndirin ve Her Yerde İzleyin

Bu yöntemlerle YouTube videolarını iPhone’unuza kaydedebilirsiniz, böylece onları izlemek için YouTube uygulamasına veya hizmetine bağımlı kalmazsınız. Film Rulosu yöntemi çoğu insan için en iyisidir, çünkü onları kolayca erişilebilir kılar ve herhangi bir dosya aktarmanıza gerek yoktur.

YouTube’da izleyecek çok şey var, bu yüzden ne indireceğinizden emin değilseniz en iyi YouTube kanallarında güncel kaldığınızdan emin olun.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz