WordPress google site setini tanıttı

- Advertisement -

Google wordpress severler için bir ilk eklentisini hizmete sunuyor.

Başarılı bir web sitesini yönetmek karmaşık olabilir. Yayıncılar ve işletme sahipleri, kitleyi ve gelir artışını yönlendiren analiz ve kolaylıklara kolayca erişebilmelidir. İşte bu yüzden , WordPress siteleri için temel Google ürünlerinden gelen bilgileri bir araya getiren ücretsiz, açık kaynaklı bir eklenti olan Google’ın Site Kitini duyurmaktan heyecan duyuyoruz .Google tarafından Site Seti, kullanıcıların Search Console, Analytics, AdSense ve PageSpeed ​​Insights’daki bilgilere WordPress yönetici panelinden erişmelerine olanak tanıyor.

Site Seti, kitle ve gelir performansı hakkında kolayca sindirilebilir bilgi isteyen web sitesi sahipleri için tek bir yerde idealdir.

null

Eklentinin ilk sürümünde, WordPress sitelerinin büyümesine, optimize edilmesine ve para kazanılmasına yardımcı olmak için dört Google aracını ve ürününü entegre ettik:

Search Console: Kullanıcıların içeriğinizi Google Arama’da nasıl bulduğunu öğrenin.
Analytics: Kullanıcıların sitenizde nasıl gezineceğini öğrenin.
AdSense: AdSense’i kurun ve kazançlarınızı izleyin.
PageSpeed ​​Insights: Siteniz için kritik performans optimizasyonlarını tanımlayın.
Site Seti yüklüyken, WordPress kullanıcıları birleştirilmiş bilgilere ve Google ürün özelliklerine doğrudan WordPress yönetici panelinden erişebilir. Yararlı olduğu yerlerde, Site Seti, gelişmiş raporlar ve ürün yapılandırması özellikleri için Google ürünlerinde de derin bağlantılar sağlar.

Site Seti, 2019’un başlarında beta testlerine açılacaktır. Ne düşündüğünüzü duymak isteriz! WordPress için harika bir deneyim geliştirmemize yardımcı olmak için erken geri bildirim sağlamayı düşünüyorsanız, lütfen erken erişim ve ürün güncellemeleri isteyin .

Eklentiyi bu adresten takip edebilirsiniz.

- Advertisement -

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler İçerikler

Sevgiliye sorulacak sorular 2020

2020 yılında sevgiliye sorularda neler değişti ? Kız ver erkek sevgiliye aynı sorular sorulabilir mi ? Yıllar geçse de aslında insanların duygularında çokta bir...

Güzel sorular? Erkeklere Sorulabilecek Sorular ? Sevgiliye sorular

Can sıkıntısı başa bela iki sevgili bir birine nasıl sorular sorabilir ? Erkek arkadaşınız ile kız arkadaşlarınız ile nasıl sorular sorabilirsiniz ? aşagıdaki sorular...

Kızlara sorulacak sorular

Yeni bir yazı dizimiz de ile sizlerle kız sevgilinize veya kız arkadaşlarınıza sorabileceğiniz soruları bir araya getirdik.İnsan bazen ruh hali iyi olmayınca nasıl soru...