WordPress google site setini tanıttı

- Advertisement -
- Advertisement -

Google wordpress severler için bir ilk eklentisini hizmete sunuyor.

Başarılı bir web sitesini yönetmek karmaşık olabilir. Yayıncılar ve işletme sahipleri, kitleyi ve gelir artışını yönlendiren analiz ve kolaylıklara kolayca erişebilmelidir. İşte bu yüzden , WordPress siteleri için temel Google ürünlerinden gelen bilgileri bir araya getiren ücretsiz, açık kaynaklı bir eklenti olan Google’ın Site Kitini duyurmaktan heyecan duyuyoruz .Google tarafından Site Seti, kullanıcıların Search Console, Analytics, AdSense ve PageSpeed ​​Insights’daki bilgilere WordPress yönetici panelinden erişmelerine olanak tanıyor.

Site Seti, kitle ve gelir performansı hakkında kolayca sindirilebilir bilgi isteyen web sitesi sahipleri için tek bir yerde idealdir.

null

Eklentinin ilk sürümünde, WordPress sitelerinin büyümesine, optimize edilmesine ve para kazanılmasına yardımcı olmak için dört Google aracını ve ürününü entegre ettik:

Search Console: Kullanıcıların içeriğinizi Google Arama’da nasıl bulduğunu öğrenin.
Analytics: Kullanıcıların sitenizde nasıl gezineceğini öğrenin.
AdSense: AdSense’i kurun ve kazançlarınızı izleyin.
PageSpeed ​​Insights: Siteniz için kritik performans optimizasyonlarını tanımlayın.
Site Seti yüklüyken, WordPress kullanıcıları birleştirilmiş bilgilere ve Google ürün özelliklerine doğrudan WordPress yönetici panelinden erişebilir. Yararlı olduğu yerlerde, Site Seti, gelişmiş raporlar ve ürün yapılandırması özellikleri için Google ürünlerinde de derin bağlantılar sağlar.

Site Seti, 2019’un başlarında beta testlerine açılacaktır. Ne düşündüğünüzü duymak isteriz! WordPress için harika bir deneyim geliştirmemize yardımcı olmak için erken geri bildirim sağlamayı düşünüyorsanız, lütfen erken erişim ve ürün güncellemeleri isteyin .

Eklentiyi bu adresten takip edebilirsiniz.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here