Tik Tok Benzeri uygulamalar

- Advertisement -
- Advertisement -

Tik Tok dan sıkılanlar artık benzerinin Alternatif uygulamasını aramaya başladı.Aslında Tik Tok Dubsmash adlı uygulaman  taklidi.Peki Tik Tok Benzeri uygulamalar nelerdir ? Aşağıdaki uygulamalar ile kendi sevdiğiniz videoları dudak hareketleriniz video çekerek sosyal paylaşım sitelerinde yayımlayabilirsiniz.

Tik tok lite sürümü olduğunu biliyor muydunuz Lite sürümü daha az veri (internet) Tüketimi yapıyor.linkten apk olarak indirip deneyebilirsiniz.

Eger bir tik içerik üreticisi iseniz mutlaka Tiktok’ta Beğeni ve Takipçi Nasıl artırılır adlı makalemizi incelemenizde fayda olabilir.

Tik Tok Benzeri uygulamalar

1.Dubsmash

2.musically

3.Funimate

4.Tik Tok 

5.Triller

6.Kwai

 

Tik Tok Benzeri uygulamalar 1

Kwai en iyi sosyal video ağlarından biridir. tik tok benzeri bir uyglama Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı var ama ülkemizde çokta tanınmıyor.ideoyu 4B hareket efektleri, animasyonlu filtreler, dinamik çıkartmalar, çeşitli yazı tipleri vb. İle Kwai ile düzenleyebilirsiniz. Kırpma, kesme, kesme, birleştirme, dikiş gibi video düzenleme araçlarına sahiptir. En sevdiğiniz film sahneleri ile şarkılar, dramalar, dudak senkronizasyonu yapabilirsiniz. Harika bir müzik videosu yapmak için popüler ve en yeni müzikleri ekleyebilirsiniz. 

Tik Tok Başkası İle Düet Nasıl yapılır ? Adlı makalemizi okuyabilirsiniz linki tık yapmanız yeterli.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here