in

Tik Tok Benzeri uygulamalar

Tik Tok Benzeri uygulamalar 7

Tik Tok dan sıkılanlar artık benzerinin Alternatif uygulamasını aramaya başladı.Aslında Tik Tok Dubsmash adlı uygulaman  taklidi.Peki Tik Tok Benzeri uygulamalar nelerdir ? Aşağıdaki uygulamalar ile kendi sevdiğiniz videoları dudak hareketleriniz video çekerek sosyal paylaşım sitelerinde yayımlayabilirsiniz.

Tik tok lite sürümü olduğunu biliyor muydunuz Lite sürümü daha az veri (internet) Tüketimi yapıyor.linkten apk olarak indirip deneyebilirsiniz.

Eger bir tik içerik üreticisi iseniz mutlaka Tiktok’ta Beğeni ve Takipçi Nasıl artırılır adlı makalemizi incelemenizde fayda olabilir.

Tik Tok Benzeri uygulamalar

1.Dubsmash

2.musically

3.Funimate

4.Tik Tok 

5.Triller

6.Kwai

 

Tik Tok Benzeri uygulamalar 8

Kwai en iyi sosyal video ağlarından biridir. tik tok benzeri bir uyglama Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı var ama ülkemizde çokta tanınmıyor.ideoyu 4B hareket efektleri, animasyonlu filtreler, dinamik çıkartmalar, çeşitli yazı tipleri vb. İle Kwai ile düzenleyebilirsiniz. Kırpma, kesme, kesme, birleştirme, dikiş gibi video düzenleme araçlarına sahiptir. En sevdiğiniz film sahneleri ile şarkılar, dramalar, dudak senkronizasyonu yapabilirsiniz. Harika bir müzik videosu yapmak için popüler ve en yeni müzikleri ekleyebilirsiniz. 

Tik Tok Başkası İle Düet Nasıl yapılır ? Adlı makalemizi okuyabilirsiniz linki tık yapmanız yeterli.

What do you think?

Written by Bıkkın panda

Eğlenceli video ve esprileri İnternet'in en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.Sistem gereksinimleri için bize sorunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tik Tok Başkası İle Düet Nasıl yapılır ? 27

Tik Tok Başkası İle Düet Nasıl yapılır ?

Mükemmel Ses Efektleri Eşliği ile Çocuğunuza hikaye Okuyun 28

Mükemmel Ses Efektleri Eşliği ile Çocuğunuza hikaye Okuyun