Süper Mario Run 3.0.13 Apk + Mod Full İndir

- Advertisement -
- Advertisement -

Tek elle oynayabileceğiniz yeni bir tür Mario oyunu.Yenilenmiş son sürüm Süper Mario Run online arkadaşların ile oynayabiliyorsun. Kanka süper mario nun tüm modlarını apk üzerinden oynayabilirsin üstelik ücretsiz.Haydi Apk indirmeye hazırsımız hemde full apk.

Mario’yu sürekli ilerlerken dokunarak kontrol ediyorsun. Madeni para toplamak ve hedefe ulaşmak için şık atlayışları, havada dönüşleri ve duvar atlayışlarını muhteşemlik yaratabiliyorsun. Bildiğin bizim mario işte kanka.

Super Mario Run ücretsiz olarak indirilebilir ve oyunu satın aldıktan sonra, hiçbir ek ödeme gerekmeden tüm modları oynayabilirsiniz. Satın almadan önce üç modu da deneyebilirsiniz: World Tour, Toad Rally ve Kingdom Builder.

■ Dünya Turu
Koşusu ve Bowser’in pençelerinden Prenses Şeftali kurtarmak için stiliyle zıpla!
Ovalar, mağaralar, hayalet evler, gemiler, kaleler ve daha birçok alanda seyahat edin…

Bowser’s Castle’a ulaşmak için 6 dünyadaki 24 şehri temizlen. 3 farklı tür renkli sikke toplamak ya da arkadaşlarınıza karşı en yüksek puan için yarışmak gibi kurslardan zevk almanın birçok yolu vardır. 1-1 – 1-4 arasındaki kursları ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

■ Toad Rally
Mario’nun şık hareketlerini sergileyin, arkadaşlarınızla rekabet edin ve dünyanın her yerinden insanlara meydan okuyun.

Yarışmanın her oynadığınızda farklılaştığı bir meydan okuma modu.
Para toplayıp Toads kalabalığı tarafından coşkuyla karşılanırken, diğer oyuncuların şık hamlelerine karşı en yüksek puanı kazan. Daha fazla para almak için Coin Rush Mode’a girmek için göstergeyi şık hareketlerle doldurun. Eğer ralliyi kazanırsan, tezahürat Kurbağaları krallığında yaşamaya başlar ve krallığın büyür.

■ Kingdom Builder
Kendi krallığınızı kurmak için para ve kurbağa toplayın.

Kendi benzersiz krallığınızı yaratmak için farklı binaları ve süslemeleri birleştirin. Kingdom Builder modunda 100’den fazla öğe türü vardır. Toad Rally’de daha fazla Toad alırsanız, mevcut bina ve dekorasyonların sayısı artacaktır. Dost canlısı Kurbağaların yardımı ile krallığınızı kademeli olarak inşa edebilirsiniz.

  • İnternet bağlantısı oynamak için gerekli. Veri ücretleri geçerli olabilir.

NE VAR NE YOK
Uygulanan hata düzeltmeleri.

Ver. 3.0.4 Güncelleme Bilgisi:
Şimdiye kadar oynayacağınız en kısa Super Mario Run kurslarından bazıları olan Remix 10 burada!
Bazı yepyeni kurslar, oynanabilir yeni bir karakter ve oynarken en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi sağlayan yeni bir özellik de var!
Neden güncellenmiş Süper Mario Run’ı denemiyorsunuz?

Super Mario Run 3.0.13 Apk + Mod Full İndirmek için tıkla.

Super Mario Run 3.0.13 Modlu indir.

E-Okul ilkokul kayıt sorgulaması

ÇOCUĞUM HANGİ OKULA GİDECEK? (E-OKUL MEB İLKOKUL KAYIT SORGULAMA) 2020 - 2021 eğitim döneminde çocukların gidebileceği okullar yine adrese...

Bilgisayarınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama (windows 10 )

Çoğu bilgisayar ve dizüstü bilgisayar , bir yazılım hatası nedeniyle karşılaşabileceğiniz bazı ciddi sorunları onarmak için cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanıza izin verir...

Ubuntu sayesinde Google’ın Flutter Uygulamaları Linux’a Geliyor

Flutter , nedir ? Google'ın geliştiricilerin Web, Android, iOS ve macOS (alfa aşaması) için uyarlanmış yerel uygulamalar oluşturmalarına UI yazılımları için yardımcı olan...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here