Cumartesi, Ekim 16, 2021

Sevgilime nasıl hediye almalıyım

- Advertisement -

Kafalar karışık sevgilim var nasıl hediye alacağım ? Kız sevgilim var hediye ne almalıyım ? Erkek sevgilim var hediye bulamadım ? Çare bıkkınpanda.

Sevgilinizi iyice bir analiz edin romantik,maço, duygusal,bilgin,araştırmacı,kinci,hain şaka bir yana motor tutkunu veya doğacı her neyse analizden sonra piskobat sevgilinize hediye seçmeye geçebiliriz.

Erkek sevgiliye hediye.

Erkek Sevgiliniz romantik biri ise İkinizin birlikte kullanacağı hediyeler çok manidar olacaktır.İkili kolye,resminizin oldugu resim çerçevesi,ikili yastık,gibi

Erkek sevgiliniz maço ise heyyt bee 🙂 Çok kendiniz kasmayın saat,gömlek özellikle tespih,milliyetçi yüzük veya bileklik bu tiplerin çok hoşuna gider.

Kız sevgiliye hediyeler

Kızlar duygusaldır ne demiştik öncelikle iyi bir analiz.Duygusal mı ,dedikoducu mu ,Bilgin mi teknoliji sever mi gibi ön plana çıkan özelligi analiz edin.

Kız sevgiliniz Duygusal ise Beraber bir resmi puzzle üzerinde hediye edin ,ayakkabı kutusunun gibi hediye kutuları satılıyor. onun içine şeker doldurun. jelibon olur. rocco şeker olur. topitop, bonibon, toybox vs vs. ucuz şeyler yani. 20 liraya dolar zaten kutu. kutunun içten tabanına da post-it ile “sen hepsinden tatlısın yazın”. yapıştırın. o bitirdikçe yedikçe ortaya çıkıcak kağıt.

Yazının devamı gelecek arkadaşlar

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz