Sevgilime nasıl hediye almalıyım

- Advertisement -
- Advertisement -

Kafalar karışık sevgilim var nasıl hediye alacağım ? Kız sevgilim var hediye ne almalıyım ? Erkek sevgilim var hediye bulamadım ? Çare bıkkınpanda.

Sevgilinizi iyice bir analiz edin romantik,maço, duygusal,bilgin,araştırmacı,kinci,hain şaka bir yana motor tutkunu veya doğacı her neyse analizden sonra piskobat sevgilinize hediye seçmeye geçebiliriz.

Erkek sevgiliye hediye.

Erkek Sevgiliniz romantik biri ise İkinizin birlikte kullanacağı hediyeler çok manidar olacaktır.İkili kolye,resminizin oldugu resim çerçevesi,ikili yastık,gibi

Erkek sevgiliniz maço ise heyyt bee 🙂 Çok kendiniz kasmayın saat,gömlek özellikle tespih,milliyetçi yüzük veya bileklik bu tiplerin çok hoşuna gider.

Kız sevgiliye hediyeler

Kızlar duygusaldır ne demiştik öncelikle iyi bir analiz.Duygusal mı ,dedikoducu mu ,Bilgin mi teknoliji sever mi gibi ön plana çıkan özelligi analiz edin.

Kız sevgiliniz Duygusal ise Beraber bir resmi puzzle üzerinde hediye edin ,ayakkabı kutusunun gibi hediye kutuları satılıyor. onun içine şeker doldurun. jelibon olur. rocco şeker olur. topitop, bonibon, toybox vs vs. ucuz şeyler yani. 20 liraya dolar zaten kutu. kutunun içten tabanına da post-it ile “sen hepsinden tatlısın yazın”. yapıştırın. o bitirdikçe yedikçe ortaya çıkıcak kağıt.

Yazının devamı gelecek arkadaşlar

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here