Ressam Bob Ross tabloları nerede ?

- Advertisement -
- Advertisement -

Ressam Bob ross tüm Türkiye yakında biliyor.Peki Bob çizdiği tablolar nerede ? “The Joy of Painting tv programı sunan bob en çokta şuraya mutlu bir ağaç çizelim gibi güzel cümlecikleri ile çok sevmiştik.

New York Times yıllar sonra Bob araştırmak için Amerika da yer alan Herndon, Virginia da Bob Ross, Inc tablolarını buldu. Joan Kowalski, bob ross şirketin sahibi hiç bir tabloyu satma niyetinde olmadıklarını hatırlatmış Times’ın 10 dakikalık izlemesi gereken videolarında , Clearwater, Florida’daki bilinmeyen yaglı boya eğitimin dersini alırken yanlışlıkla Ross’u keşfeden annesi olan Annette olduğunu öğrendik . Bob’un “boyama teknigi” o kadar “büyülenmiş” olduğunu dile getirdi.

Bob ross şirketinde yer alan en değerli ürünler

Times :

Bob Ross, “Resmin Sevinci” nde (ilk reimleri ) görünen her resmin üç versiyonunu yapmış. İlki, referans olarak kullanılmak üzere gösteriden önce yapıldı. İkinciyi 26 dakikalık kayıt sırasında bazen son dakikalık doğaçlamalarla boyadı. Üçüncüsü, daha sonra öğretim kitapları için yapıldı.

Smithsonian’a yapılan bağış, Sezon 30 (1994) ‘den “Blue Ridge Falls” kitabının versiyonunu ve … Sezonun 14 (1988) tarihli “On A Clear Day” adlı resmin üç versiyonunun da hepsini içerir. Diğer öğeler, gösterinin ilk sezonunda şövale olarak kullanıma dönüştürülmüş bir merdiven ve Sezon 2 ve 3’ün üretimini planlamak için kullanılmış iki el yazısı …’da yer alıyor.

Bu eşyalar, ressamın hayatının kutlayanlar için gelecekteki bir serginin parçası olacak.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here