Reklam Virüsü Silme

- Advertisement -
- Advertisement -

Reklam virüsü silmek için önce nasıl bulaştığını bilmeniz gerekli .Eğer warez program indiriyor sanız bulaşma şansı çok yüksektir. Bu virüsleri silmek için en etkili program Ultra Adware Killer adlı yazılımdır.

Tarayıcı araç çubuklarına eklenen zararlı siteleri, zararlı eklentiler, istemediğiniz arama motorları  ele geçirilmiş ana sayfalar gibi tüm istemediğiniz programları tespit ediyor ve silmenize olanak saglıyor.Tüm virüsleri temizleyiniz.

Temizleme işlemi bittikten sonra kesinlikle Anti vürüs kullanmayı ihmal etmeyin. İnternet’ten warez dosya program indirmediniz.

Reklam virüsü silme programını indirmek için tıklayınız.

64 bitlik işletim sistemi için bu virüs silme yazımını kullanınız.

Eger detaylı bir şekilde virüs nasıl temizlenir öğrenmek istiyorsanız Virüs Temizleme Programları 2019 Ücretsiz Virüs Silme adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here