Nüfus Müdürlüğü Yeni Ehliyet ve Pasaport Randevusu nasıl alınır

- Advertisement -
- Advertisement -

İlerleyen zamanlarda bir çok devlet işlerinin E-*devlet üzerinden yapılacağını ve artık işlerin dahada kolay olacağını söyleyebilirim. 30 Mart 2018 Cuma dan geçerli olacak ehliyet -sürücü belgesi- ve pasaport işlemleriniz Emniyet Genel Müdürlüğü yerine Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden yapılacak.

not olarak 30 Mart 2018 tarihi öncesi randevu almış olsanız bile Nisan 2018 tarihli randevulu işlemleriniz Nüfus Müdürlüklerinden yapılacaktır.

Ehliyet ve Pasaport için nasıl randevu alınır?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden yapacağınız işlemler için randevu almanız gerekmektedir.Ayrıca 199 telefon hattın arayarak randevu alabilirsiniz.

Yeni kimlik kartı randevusunu https://ekimlikrandevu.nvi.gov.tr  adresinden,

Yeni ehliyet, ehliyet değiştirme ve pasaport işlemleriniz için randevu.nvi.gov.tr  adresinden randevu almanız gerekmektedir.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here