MTV Video Müzik Ödülleri ZAMAN VE NEREDE?

- Advertisement -
- Advertisement -

Dünyada en çok beklenen etkinliklerden olan MTV Video Müzik Ödülleri  çılgın performanslar ve unutulmaz kırmızı halı anlarını kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

NE ZAMAN VE NEREDE?
VMA’lar 21 Ağustos 2018  3:00  gerçekleştirilecek. gösteri VMA’nın 80’lerde tutulduğu NYC’deki Radio City Music Hall’da düzenleniyor.

NASIL OY VEREBİLİRİM?

VMA’lar hakkındaki en önemli şey, fan oylarını hesaba katmasıdır. MTV.comadresinde 12 farklı kategoride kazananlara oy verebilirsiniz . Site, kategori başına günde bir oy vermenize izin veriyor.

KİM GERÇEKLEŞTİRİYOR?

Ariana Grande, Shawn Mendes ve Travis Scott, diğerlerinin yanı sıra, önümüzdeki Pazar akşamı sahneye çıkıyor. Jennifer Lopez, etkinlikte Michael Jackson Video Vanguard Ödülü’nü aldığından beri sahne de yer alacak.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here