Miranda Kerr zayıflayın ve dügün günü makyajı

- Advertisement -
- Advertisement -

Miranda Kerr vogue dergiden verdiği röprtajdan. Yakın zamanda düğünü olacak bayanlar için Miranda Kerr bir zayıflama videosu ve makyajı yayımladı. Dünyaca ünlü modelin birde kadınlara önerileri vardı zayıflamak için yediklerinize dikkat edip  lahana, kereviz, ıspanak, avokado, hindistan cevizi suyu oluşan birde reçetesi vardı.  Miranda Kerr birde sözü vardır  içten dışa güzelligi hiç kimse unutmamalıdır.

Miranda Kerr 34 yaşında ve Kora Organics şirketinin kurusu ve bu şirket organik bakım ürünleri pazarlıyor kendisi Avustralyalı.

Miranda Kerr zayıflayın

https://www.youtube.com/watch?v=jc0f8Xbk1vk

Miranda Kerr dügün günü makyajı

https://www.youtube.com/watch?v=GUwlbrSqDIs

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here