klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle

- Advertisement -
- Advertisement -

Show tv ekranlarında geniş oyuncu kadrusu ile yeni bir dizi Klavye Delikanlıları  yeni diziyi klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izleyebilirsiniz.Oyuncular , Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Ali Barkın, Selen Seyven ve Seray Sever gibi isimlerin yer aldığı ‘Klavye Delikanlıları’ adlı dizi, bu akşam ilk bölümüyle Show TV ekranında yer alacak.

klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle

klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle
klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle

Bayram ve Kerem, asırlarından beri insanlarla fazla diyalog kuramayacakları gibi asosyal olan iki yakın arkadaşı ve bütün zamanlarını bilgisayarda geçirdi. Yüzlerce kişiye söyleyemedikleri şeyi ifade etmek ve üzerinde para kazanmak için bilgisayarları kullandılar. Bu yüzden kısaca “Trol” dur. Bayram’ın kuzeni Kuzen Volki ve bizimkinin tersi Amerika’dan döndü. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyor. Bayram ve Kerem’i yeni dolandırıcılık ağı kuşağına yönlendiriyor. Ekip bir tane eksik; Seyran. Güzellikleri ve zekası sayesinde, dolandırıcılık soyutlaması olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle kredi kartlarıyla zengin insanları dolandırmayı amaçlayan ekibimiz uzun vadeli, bol macera ve aşırı eğlenceli bir yolculuk bekliyor.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here