Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri

- Advertisement -
- Advertisement -

İnternet Cafe Simülatörü Oyun Sistemi Gereksinimleri

İnternet cafe simülatörü oyun sistemi gereksinimleri açıklandı oyunu steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator oynamak için gerekli olan “sistem gereksinimleri” nelerdir?  İnternet Cafe Simülatörü Kaç GB boyutu nedir ? Ne kadar alana ihtiyacım var  veya bilgisayarım bu oyunu kaldırıyor mu? PC de oynanır mı ?

İnternet Cafe Simülatörü Nedir?
Internet Cafe Simulator, Cocopo tarafından geliştirilen ve Cheesecake tarafından dagıtımı gerçekleşen bir Macera Simülasyon oyunu. Steam platformunda 25 Ekim 2019’da satımı gerçekleşen ve oyuncuların dikkatini çeken başarılı bir simülasyon oyunudur.

Çıkış Tarihi: 25 Eki 2019
Geliştirici: Coco
Yayımcı: Cheesecake
Tür: Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon.

İnternet Cafe SimülatörüBir internet cafe iş simülasyonu oyunu. Oyunda kapsamlı bir çalışma inşa edebilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, maliyeti çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermek için insanlardan puan bile alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni yerler kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda, kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak, internet kafenize gelen kişilerin sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme! İnternet Cafe Simülatörü Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri 1

Internet Cafe Simulator minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyi
Depolama: 5 GB boş alan

Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Geforce GTX 970 / Radeon RX470 veya daha iyisi
Depolama: 5 GB boş alan

İnternet Cafe Simülatörü tanıtım

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here