Hande Yener feat Faydee Gravity indir dinle

- Advertisement -
- Advertisement -

Hande yener de Dünyaya açılmaya karar verdi ve sonunda ardıgını buldu  Lübnan asıllı Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı Faydee ile bir düet yapmak peşinde Hande Yener feat Faydee Gravity Hande Yener, sözü ve bestesi Mert Ekrem’e ait  İngilizce single  parça ile sahne alacak gibi duruyor.

Hande Yener feat Faydee Gravity indir me yapamasınız bunun yerine mp3 form atında İtunes ve bir çok online müzik marketten şarkıyı satın alabilirsiniz. Hande Yener feat Faydee Gravity dinleyebilirsiniz ama bunun için biraz beklemeliyiz. En kısa sürede eklenecektir.

Hande Yener feat Faydee Gravity şarkı sözleri 

Hande Yener feat Faydee Gravity şarkı sözleri en kısa sürede eklenecek

Hande Yener feat Faydee Gravity için Mert Ekrem in Twitter den yaptığı paylaşım

 

Faydee Ft Lazy J – Laugh Till You Cry dinleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=eaTawbEn_d4

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here