Fifa 19 defans yapma

- Advertisement -

Fifa 19 da defansa yapamıyorum diyenlerdenseniz tüm bilin inenleri unutun.Fifa 19 en iyi taktiği 4-2-3-1 ile hem gol atacağız hemde en iyi defansı yapacağız.Bu anlatacağım taktik fifa 19 e-Champions league final maçında NYC Chris kullandığı taktik.Bana göre fifa 19 en iyi taktigi.

Çok dır dır yapmadan taktiği anlatmaya başlayayım He şu alt tarafa final maçının videosunu atıyorum belki izlersiniz.

E-Champions league final maçı

Fifa 19 muhteşem defans yapma taktigi.

Bildiğiniz gibi zaten fifa 19 kendi top kapma ve savunma işini yapay zeka ile yapıyor size kalan dogru taktik ile doğru zamanlama eger fifa 19 rakipten nasıl top kapılır bilmiyorsanız şu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar taktiğimiz 4-2-3-1 burada püf nokta işaretli olan CMD -solbek ve sagbeklere geride kal talimatı veriyoruz ayrıca CMD lere Merkezi kapat-pasyollarını kapat talimatı verelim. Bu önemli ama bu oyunda atak oynamayı düşünüyor iseniz sol ve sag beklere geride kal talimatı yerine dengeli yaparsanız bol gol atarsanız.

Sizin bu oyun kilit oyuncunuz Sol daki CMD ve kanat oyuncuları.CMD özellik hızlı-güclü ve defans puanları yüksek olmalı-Kanat oyuncuları lorenzo insigne,Salah gibi topa çok iyi süren oyuncular olur ise muhteşem olur.

İleride kanatları kesinlikle MOO yerine SGO ve SLO oyuncularından oluşmalı ve en önemli (Kİmya ) kimya düşük olur ise kanat oyuncuları mal gibi yerinden kımıldamıyor.

Fifa 19 defans yapma 1

santrafor oyuncusuna göbekte kal- arkaya koş- talimatı veriyoruz.

Fifa 19 dikkat edilemesi gereken

Arkadaşlar fifa da özellikle dikkat etmeniz gereken momentum denen saçmalık özellikle gol attığınız 2 dakika bu saçma şey devreye giriyor ve gol yeme ihtimaliniz %70 ayrıca bu saçma Fifa 19 momentum olayı son 44 dakika ve son 85 dakika devreye giriyor bu zamanlarda kendi kalenizde atak yer seniz topu ileriye taşımaya gayret edin.

Fifa 19 kendi taktiğim ve kendi kadrom

Fifa 19 italy serie a dan oluşan bir kadro seçmeyi tercih ettim İngiltere ve ispanya oyuncularına karşı fiyatları çok iyi ve oyuncular muhteşem.Özellikle lorenzo insigne VE zapata çok iyi boy 189 ve ben oyunda defansta dahil boyları uzun oyuncuları tercih ediyorum

Fifa 19 defans yapma 2
Fifa 19 kendi kadrom

Şimdi buraya Fifa 19 en muhteşem taktiği hem atak hemde Defans taktiği 4-2-3-1 ait bir video ekli yiyorum Umarım işinize yarar.

Fifa 19 muhteşem defans ve harika atak

- Advertisement -

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler İçerikler

Sevgiliye sorulacak sorular 2020

2020 yılında sevgiliye sorularda neler değişti ? Kız ver erkek sevgiliye aynı sorular sorulabilir mi ? Yıllar geçse de aslında insanların duygularında çokta bir...

Güzel sorular? Erkeklere Sorulabilecek Sorular ? Sevgiliye sorular

Can sıkıntısı başa bela iki sevgili bir birine nasıl sorular sorabilir ? Erkek arkadaşınız ile kız arkadaşlarınız ile nasıl sorular sorabilirsiniz ? aşagıdaki sorular...

Kızlara sorulacak sorular

Yeni bir yazı dizimiz de ile sizlerle kız sevgilinize veya kız arkadaşlarınıza sorabileceğiniz soruları bir araya getirdik.İnsan bazen ruh hali iyi olmayınca nasıl soru...