Facebook Dating (Arkadaşlık) nasıl üye olunur.

- Advertisement -
- Advertisement -

Facebook Dating , Facebook’un yeni arkadaşlık hizmetidir. Bir avantaj, Tinder gibi diğer uygulamaların aksine, sosyal ağın kullanıcıları hakkında zaten bilgi sahibi olmasıdır. Bu, profilleri eşleştirmede çok daha etkili hale getirir . Facebook Dating’i kullanmak istiyorsanız okumaya devam edin, nasıl başlayacağınızı açıklayacağız.

Facebook Dating nasıl etkinleştirilir
Facebook Dating şu anda test aşamasında, bu yüzden henüz yaygın olarak piyasaya sürülmedi. Ancak, yakında kullanıma sunulacak!

Etkinleştirmek için web sürümüne veya uygulamaya Facebook giriş yapın ve başlat menüsünü arayın.Şuraya birde link atayım .Facebook Dating

Ardından, Çiftler’e (kalp şeklinde simge) tıklayın. Ardından Başlat’a tıklayın . İlk olarak, gizlilik düzeyini seçin: iş ortağı arama profilinizi kimlerin görmesini istemiyorsanız ayrlayın sonra başınız ağrıyabilir., kimi engellemek istiyorsunuz ve aracın arkadaşlarınıza önermesini istiyorsanız seçeneklerden seçim yaparak editleyin. Facebook Dating’in aktif bir kullanıcı olduğunuzu asla göstermediğini unutmayın .

Facebook Dating (Arkadaşlık) nasıl üye olunur. 1

Gizliliği ayarladıktan sonra İleri’ye tıklayın . Burada cinsiyetinizi ve bunu veya sizi ilgilendirenleri seçmelisiniz . Sonraki adımda, Çiftlerin konumunuz, bölgenizdeki kişileri bulmak için konumunuzu ayarlamanız gerekir. Bu özellik coğrafi konumlandırma ile çalışmadığından, konumunuzu aynı anda manuel olarak değiştirmeniz gerekir.

Ardından bir ana fotoğraf ekleyinve profilinizin oluşturulmasını onaylayın. Artık hazırsınız!

Facebook Arkadaşlarına ekleyebileceğiniz bilgiler
Özellikle bunlara dikkat ediniz.Hesabınızı henüz açtıysanız, büyük olasılıkla yalnızca temel bilgilerinizi girdiniz . İyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, bazı kişisel bilgileri eklemek en iyisidir. Bu, yaşınızı, beğenilerinizi ve hobilerinizi , çalıştığınız veya çalıştığınız yerleri, dininizi ve çocuk sahibi olmak isteyip istemediğinizi içerebilir . Bu, yakın bir eşleşme bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Bunu tamamladıktan sonra, Facebook Dating insanların buluşması için öneriler göstermeye başlayacak. İkinci sekmede, İlgili kişiler , profilinize kimin ilgi gösterdiğini göreceksiniz. Bu kişiyi beğendiyseniz, bir mesaj göndererek bağlanabilirsiniz.
Instagram’a bağlanın
Özel kişinizi bulma şansınızı artırmak için, Facebook Dating yakında profilinizi Instagram ile senkronize etmenize izin verecektir . Bu şekilde Hikayelerinizi ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz .

Gizli Aşk
Secret Crush , Facebook Dating’in ekstra bir özelliğidir . Bununla birlikte , ilginizi çeken dokuz kişiye kadar bir liste oluşturabilirsiniz , hem Facebook hem de Instagram’dan gizli takip balatabilirsiniz.. İkiniz arasında bir eşleşme varsa, Facebook sizi bilgilendirir .

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here