Ev Ödevlerinde Google Asistan’dan Yardım Alma

- Advertisement -
- Advertisement -

Google Asistan nedir: Google’ın yapay zekasıdır . Android ve iPhone için bir uygulaması markette yer alıyor.Emin olun Apple siri sinden çok gelişmiş Google Home akıllı hoparlör de dahil olmak üzere Google cihazlarında kolayca kullanılabilir. Ödevlerinize evde çalışır iken google asistana dersleriniz ile bir çok soruyu yöneltebilirsiniz. . Ödevinizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, bu makale size bazı ipuçları verecektir.

Google Asistan’dan Ev Ödevlerinde Yardım Alın

Google Asistan, ev ödevlerinizde size yardımcı olabilir.Denemek için çok beklemeyin derin ben bir kaç deneme yaptın iş yarıyor

Yabancı dil kurslarında size yardımcı olabilecek etkileyici çeviri araçları ile donatılmıştır. Başka bir dil öğreniyorsanız, AI’dan ihtiyacınız olduğunda çeviri isteyin. Örneğin, “libro’nun İngilizce anlamı nedir?” Gibi bir şey söyleyebilirsiniz. veya “Çince’de ağaç nasıl denir?” matematik ile iki küpün toplamı kaç yapar ,? dedik ve cevabını sesli aldım. Google Asistan, size hızlı bir şekilde cevap verecektir.

Ev Ödevlerinde Google Asistan'dan Yardım Alma 1

Google Asistan’a sorarak gerçekleri hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. Örneğin, Kimya dersiniz için çalışıyorsanız, “Atom ve periyodik sistem nedir ?” Diye sorabilirsiniz. Bu özellik Bilimden Tarihe kadar her konuda faydalı olabilir. Yapay zekaya belirli matematik problemlerini nasıl çözeceğini bile sorabilirsiniz ve adım adım talimatlar ve ipuçları alacaksınız.

Ev Ödevlerinde Google Asistan'dan Yardım Alma 2

Son olarak, Google Asistan, görevleri denetlemenize yardımcı olabilecek zamanlayıcılar ayarlamanıza olanak tanır. Kendinizi hızlandırmak, odaklanmış ve üretken kalmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, takviminizi temel alan ve size bir daha asla unutmamanız için yaklaşan ödevleri hatırlatabilecek hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here