2018 bikini modelleri

- Advertisement -
- Advertisement -

Yaz geldi çattı ve her yıl olduğu gibi Bikini modellerinde değişiyor 2017 yılında modeller tek renk iken 2018 yılında bikini modelleri koyu tonlarında ve altı üst farklı renklerden oluşuyor. 4-5 değişik bikini satın alarak, alt ve üstlerini birbirleriyle dönüşümlü şekillerde kombinleyip, harika koleksiyonlar oluşturma şansınız var.. Ne de olsa bikiniler artık desen ve renk konusunda son derece özgür bir kimliğe büründü.2018 bikini modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşagıdaki tasarımları incelemenizde fayda vardır.

Arkadaşlar tam kapsamlı bilgi için Pierre kardin,Zeki bikini,Rıvamare,Dagi,Dopa gibi markaların 2018 yaz kreasyonunu inceleyebilirsiniz.

2018 bikini modellerinden birini satın almak istiyorsanız Türkiye de bu  tasarımları bulmak zor olabiliyor ama free shoping sitelerden satın alabilirsiniz.  ( Amazon,Ebay,AliExpress) 

2018 bikini modelleri

 

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here