Yallah Arabistan’a

Bir ara yallah Arabistana lafı çok döndü. bikaç gün önce bunun yallah irana şeklini gördüm. gündemi pek takip edemiyorum belki de bu da eskimiştir artık. o kadar saçma geldi ki. artık farklı din mensubununu geçtim benzer çatı altında farklı odalarda toplanmaya dayanamayan insan kalıbı bu bildiğin. a bak farklı düşünüyor o zaman hemen x yerine. haha özür dilerim senin gibi düşünmediğim için.

- Advertisement -

Çünkü ben tek mutlak bi doğru olduğuna inanmıyorum sayın arkadaş. ayrılığa karşı çıkıp birlik olma nutukları atmayı seviyorsun belli de senin ötekileştirdikleri ne olacak peki? ben tek bi çizgide olmayı tercih etmiyorum diye, o düşüncenin o kişinin onun bunun savunuculuğunu yapmıyorum diye, inandığım ya da gördüğüm bildiğim her şeyi evet zoruna gidecek belki ama bu din de olabilir sorguluyorum diye oraya buraya gidemem. oturduğun yerden 2 3 marka tüketmeyerek 4 5 satır da yazarak sürdürdüğün mücadelene devam.

Şimdi sana güncel bilgiler: hayır canım Osmanlı artık var olmayacak çünkü artık hiçbirimiz monarşiyle yönetilmeyi kabul etmeyecek kadar akıllıyız. ( diğer tüm eksilerini geçiyorum burda şunu bunu tartışamam çünkü.) ve tekrar hayır canım kadınlar çok da güzel çalışacaklar çünkü yerimiz ev değil. daha yazacaktım yoruldum. 3 4 gün önce denk geldiğim birkaç hesaptan dolayı yazıyorum bunları. okumayın geçin lütfen çünkü insan diyor ki ya gerçekten hala kaldı mı bu şekil düşünenler. kalmış. 00.10 güncellemesi olsun.

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yallah Arabistan'a 3

Ücretsiz Bıkkın Panda Bültenine Kaydolun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile Sitemize Abone olabilirsiniz.