Ne diyorlar insanlığın kaderi Alicia Vikander ve Lara Croft un elinde. Yılların eskitemedigi filmlerden biri hatta bir çok oyun severin canla başla oynadığı oyunlardan Tomb Raider şimdilerde vizyona girmesi çok yakın.

Tomb Raider Ne zaman vizyona girecek ?

lafı uzatmadan direkt yazayım sonuçta biz o abuk haber sitelerinden değiliz16 Mart 2018 tarihinde vizyonda olacak.

Tomb Raider 2018 tanıtıldığı en son fragmanda yayınlandı bu harika fragmanı hd kalitesinde üst taraftaki, playerden izleyebilesiniz

Tomb Raider fragman vizyon tarihi (2018)
Tomb Raider fragman vizyon tarihi (2018)

Tomb Raider fragman vizyon tarihi (2018) tanıtım 

Lara Croft, kayıp bir maceraperestin özgür kızı, babasının kaybolduğu adada kendisini bulursa kendisini sınırlarının ötesine zorlamak zorunda olduğunu anlar. Warner Bros. Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures’dan Tomb Raider, genç ve kararlı bir Lara Croft’u küresel bir kahraman olma yolunda ilerleyecek hikayedir. Film, Oscar ödüllü Graham King (The Departed) ile birlikte GK Films bayrağı altında Roar Uthaug (The Wave) başkanlığında Oscar ödüllü Alicia Vikander (Ex Machina, The Danimarka Kızı) rollerini üstlendi. Film yapımcısı Square Enix, Crystal Dynamics ve Eidos Montreal’den çılgınca popüler video oyunları serisinin 20. yıldönümünde toplanarak seneryoya dönüşmüş halidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.