Salı, Eylül 28, 2021

Spotify incelemesi

- Advertisement -

Ücretsiz Spotify hakkında bilinmesi gerekenler, Dünyanın en iyi akış hizmeti daha iyi hale gelmeye devam ediyor. Favori müzik akışı hizmetimiz Spotify‘dır. İlk olarak 2008’de piyasaya sürüldü, 70 milyondan fazla parça ve 2,2 milyon podcast içeren bir kütüphaneye sahip. O halde dünya çapında 354 milyon kullanıcısı olması şaşırtıcı değil.

Giderek artan sayıda insanın medyayı (müzik, film, TV şovu) satın almak yerine yayınlamayı seçtiği bir zamanda, Spotify müzik akışı alanına sahip.

Spotify Spotify abonelik seçenekleri

Ancak Spotify, oldukça büyük bir parça ve podcast kataloğundan daha fazlasıdır . Sezgisel bir arayüze, özelleştirilmiş çalma listelerine güç veren harika bir öneri motoruna, her zaman eklenen yeni özelliklere, paylaşımı kolaylaştıran sosyal araçlara sahiptir ve ayrıca hemen hemen her cihazda hemen her yerde kullanabilirsiniz.

Bu, hizmetin şiddetli bir rekabete sahip olmadığı anlamına gelmez. Tidal , audiophile sınıfı ses isteyenler için sağlam bir alternatiftir. Apple Music , Apple severler için mantıklı. Ayrıca Deezer , YouTube Music ve Amazon Music Unlimited ile Bandcamp ve SoundCloud gibi sanatçılara daha fazla kontrol sunan platformlar da var .

Tüm bunlar, Spotify hala müzik akışının kralı.

Spotify‘ın temel özellikleri – harika bir katalog, sezgisel deneyim, uygun fiyat planı – onu harika bir hizmet haline getirse de, platform yeni özellikler, yeniden tasarımlar, özelleştirilmiş çalma listeleri ve hatta Spotify Lite ve Spotify gibi yeni tekliflerle sürekli yeniliğiyle öne çıkıyor. HiFi . Bu iyileştirmeler düzenli olarak uygulanır ve gerçekten herkes için en iyi deneyimi sunmasını sağlar.

Spotify‘ın mükemmel kataloğuyla, podcast‘lere, önemli ayrıcalıklara, platformun tüm yönlerinde sürekli iyileştirmelere ve kullanıcıları memnun etmeye devam eden özelleştirilmiş çalma listelerine geçin (ve Spotify algoritmasının zevklerini onlardan daha iyi bildiğini kanıtlayın), bunun en önemlilerinden biri olduğunu düşünüyoruz. bugün bir müzik akışı hizmeti için en iyi seçenekler.

En büyük fiyat artışı, aylık 17,99 tl / 29,99 TL yükselen Premium Ailesi’ne geliyor. Spotify , bunun “aile olarak ve bireysel olarak keyfini çıkarabileceğiniz yeni içerik ve özellikler sunmaya devam edebilmemiz için” olduğunu söylüyor.

ABD’de etkilenen tek hizmet Aile planı olsa da, Birleşik Krallık’ta aylık aboneliğin fiyatı her yerde artırılıyor: Premium Öğrenci 4,99 £ ‘dan 5,99 £’ a ve Premium Duo 12,99 £ ‘dan 13,99 sterlin.

Spotify Premium değişmeden kalır ve her iki bölgede de aylık 17,99 TL / 29,99 TL tutarındadır.]

Spotify incelemesi 1

Spotify nedir?

Spotify, bir müzik akışı platformudur . Bu, parçaları, albümleri ve podcast’leri bulmak ve bir veri veya Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla bunları çalmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca parça çalma listeleri oluşturabilir, en sevdiğiniz şarkıları bir kitaplığa kaydedebilir ve hatta bunları cihazınıza indirebilir, böylece çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz.

Çok sayıda arama özelliği sunmanın yanı sıra yeni müzik keşfetmenin de iyi bir yolunu sunuyor. Bununla birlikte, birçokları için çekiciliği önerilerinde. Bu, bir sonraki çalmanız gereken parçayı düşünmek zorunda kalmadan çalışmak, eğlenmek veya dinlenmek isteyen herkes için idealdir. Spotify sizin için karar verir ve çoğu zaman seçimleri yerinde olur.

Spotify incelemesi 2

Spotify ayrıca akıllı fikirleriyle, yeni hizmetler ekleyerek, yeniden tasarımlarıyla ve Spotify Wrapped gibi büyük, viral paylaşım kampanyalarıyla tanınır . Şirket ayrıca Spotify uygulamasının performansı optimize etmek için daha az depolama, veri ve pil kullanan daha basit bir sürümü olan Spotify Lite üzerinde çalışıyor , bu da onu eski cihazlar ve işletim sistemleri için ideal hale getiriyor.

Söylediğimiz, Spotify‘ın bir müzik kitaplığından çok daha fazlası olduğu. Sunacak çok şey var ve her zaman yeni özellikler ekleniyor.

Spotify fiyatlandırma ve abonelik

Spotify aboneliği için ödeme yapabilir veya Spotify‘ı ücretsiz kullanabilirsiniz. Ücretli bir hizmetten her zaman daha iyi bir deneyim elde edeceksiniz, ancak Spotify’ın ücretsiz teklifi makul.

Ücretsiz Spotify” dense de, gerçek şu ki değil; reklam destekli. Şirketler, reklamlarını dinleyebilmeniz için size ücretsiz dinleme lüksünü vermek için Spotify‘a ödeme yapar. Ancak Spotify yine de ücretli bir abone olmanızı istiyor, bu da ücretsiz deneyimin birinci sınıf olmamasının nedeni.

Ücretsiz bir abonelik, herhangi bir parçayı, albümü veya çalma listesini istediğiniz zaman ve herhangi bir sırayla çalmanıza olanak tanır, bu iyidir. Ancak birkaç şarkıda bir, atlayamayacağınız bir reklam duyacaksınız.

Spotify uygulamasını mobil cihazlarda ücretsiz bir hesapla kullanarak toplamda 750 parça içeren 15 çalma listesi seçebilirsiniz. Bu çalma listelerindeki parçaları özgürce atlayamazsınız ve burada da uğraşılacak reklamlar olacaktır.

Spotify incelemesi 3
Sadece sıradan bir dinleyiciyseniz, ücretsiz sürüm sizin için işe yarayabilir. Ancak çoğu insan için Spotify aboneliği buna değer. Bir aylık bireysel 17,99 TL / 2,1 ABD Doları tutarındadır ve dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda ve tabletinizde Spotify‘a sınırsız erişim sağlar.

Yakın zamanda Spotify, Premium Duo‘yu ekledi. Bu, çiftler veya iki arkadaş için tasarlanmıştır. İki hesap için aylık 23,99 TL / 2,99 ABD Doları. Premium Spotify ve Duo Mix‘in tüm avantajlarına sahip oluyorsunuz, ikiniz için de düzenli olarak güncellenen ve ikinizin de keyif alacağınız müziklerle güncellenen bir çalma listesi.

Premium bir hesapla ilgili en iyi şeylerden biri, parçaları çevrimdışı oynatma için aynı anda üç cihaza indirebilmenizdir, bu da Spotify‘ı çevrimiçi bir akış platformundan sağlam bir müzik hizmetine dönüştürür.

Hanenizde birkaçınız varsa, Spotify Premium Aile hesabıyla çok para biriktirebilirsiniz. Bu, aylık 29,99 TL / 3,6 ABD Dolarıdır, ancak aynı anda altı kişinin Spotify‘a bağlanmasına izin verir. Standart bir hesabı paylaşmaya çalışırsanız, o zaman başka biri şarkı çalmaya çalışır çalışmaz bloke edilirsiniz.

Spotify Premium Aile aboneliği ile Spotify Kids‘e de erişebilirsiniz. Bu, üç yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmış, özel olan ve çocuklara uygun parçalar, şarkılar ve film müzikleri içeren bir uygulamadır.

Spotify: müzik kataloğu

Spotify, kütüphanesinde bulunan milyonlarca parça hakkında düzenli olarak güncellemeler yayınlar. Yazıldığı sırada bu sayı 70 milyondur.

Yıllar içinde, The Beatles, Taylor Swift, Jay-Z ve Thom Yorke dahil olmak üzere birçok sanatçı müziklerini Spotify‘dan çekti. En son kontrol ettiğimizde, müziğini ilk günlerde kaldıran sanatçıların çoğu artık Spotify’da bulunabilir.

Müziğini geri çekme nedenleri çok çeşitliydi, ancak Spotify geçmişte sanatçıları olabildiğince tam olarak telafi edemediği için eleştirilmişti. Spotify‘ın lehine olan bir argüman, insanları korsanlıktan uzaklaştırması ve yeni müzik ve sanatçılar keşfetmelerine izin vermesidir. Bununla birlikte, bazı insanlar hala Spotify’dan kaçınmayı ve ya doğrudan müzik satın almayı ya da sanatçılara daha fazla özerklik ve telif hakkı veren Tidal ve Bandcamp gibi hizmetleri kullanmayı tercih ediyor.

Spotify incelemesi 4

Spotify: platformlar

Spotify‘ı kullanmanın en iyi yolu masaüstünüzdeki, telefonunuzdaki veya tabletinizdeki bir uygulama kullanmaktır; çeşitli cihazlarda çalışır. iOS cihazların iOS 12 veya üzeri çalıştırması gerekir. Android için, Android OS 4.1 veya üstü. Mac mi kullanıyorsunuz? OS X 10.11 veya üstü. Windows masaüstü ve dizüstü bilgisayarların Windows 7 veya üzeri çalıştırması gerekir.

Spotify ayrıca bazı ses sistemleri, TV’ler, araba stereo sistemleri ve oyun konsollarıyla da çalışır. Apple Watch da dahil olmak üzere artık giyilebilir cihazlarda Spotify desteği de var. Hangi cihazların uyumlu olduğunu görmek için Spotify Everywhere‘e bakabilirsin .

Spotify: web oynatıcı

Web oynatıcı, Spotify‘ı kullanmanın en iyi yolu değil – uygulama kadar kaygan hissetmiyor ve çalma listeleri oluşturmak gibi bazı işlevler mümkün ama hantal geliyor.

Bununla birlikte, web oynatıcı Spotify hizmetini bir dizüstü bilgisayarda veya masaüstünde hiçbir şey yüklemeden kullanmanıza izin verir. Bir iş bilgisayarındaysanız ve uygulama yükleyemiyorsanız bu kullanışlı olabilir.

Web oynatıcı uzun süredir belirli tarayıcılarda çalışmadı – ancak şimdi onu Chrome, Firefox, Edge, Opera ve Safari’de kullanabilirsiniz. Size uygulamada göreceğiniz her şeyi vermez, ancak uygulamaya erişemediğinizde dinlemek için ihtiyaç duyacağınız temel şeylerin çoğu – örneğin Kitaplığınız ve arama – oradadır.

Spotify incelemesi 5

Spotify: mobil uygulama

Spotify‘ın başlıca platformlardaki (iOS, Android ve Windows Phone) uygulamaları kararlıdır, kullanımı kolaydır ve deneyimi olabildiğince sezgisel hale getirmek için sık sık güncellenir.

Bir sayesinde yeni güncelleme albüm, çalma listeleri ve podcast dahil – – Uygulamanın ana ekranı öğeleri Son zamanlarda üst kısmında oynadığınız Eğer geri daldırma böylece sağ üst köşesindeki yeni saat simgesi de kapsamlı sağlar. son zamanlarda oynadığınız her şeyin listesi; tarayıcı geçmişinize bakmak gibidir.

Altında, size ve dinlemenize göre kişiselleştirilmiş farklı çalma listeleri, öneriler ve albüm önerileri var. Bizimki, Discover Weekly ve bir dizi Günlük Mix çalma listelerinin yanı sıra yeni podcast bölümleri ve yeni sürümlere ayrılmış bir bölüm de dahil olmak üzere bizim için bir araya getirilmiş çalma listelerine sahiptir – bu da yeni bir güncellemedir – şarkılara dayalı yeni parçalar ve albümler beğenebilirsin.

Arama sekmesinde, üst çubuktaki öğeleri manuel olarak arayabilir veya aşağıdaki kutucukları kullanarak türlere ve ruh hallerine göre göz atabilirsiniz – pop, egzersiz, odak ve ülke düşünün.

Kitaplığınızda, tüm çalma listelerinizi, kayıtlı sanatçılarınızı, albümlerinizi ve podcast’lerinizi bulacaksınız. Çevrimdışı dinleme için bunlardan hangilerinin indirildiğini görebilirsiniz; yanlarında küçük yeşil bir ok olacak.
Spotify incelemesi 6

Spotify: podcast’ler

Spotify, ihtiyacınız olan tek ses uygulaması olmak için 2015 yılında platformuna podcast’ler ekledi – ve şimdi çok sayıda seçenek var. Spotify ile, yeni bölümler ve ardından ana ekranınızda görünen podcast’leri ‘abone’ yerine ‘takip edersiniz’.

Zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz bir podcast uygulamanız varsa, Spotify’ı kullanmanıza hiç gerek olmayabilir – biz aynıydık. Ancak, kullandığımız uygulamaları düzene sokmak için Spotify’ı podcast’ler için giderek daha fazla kullandığımızı yavaş yavaş bulduk, bu yüzden diğer kullanıcılar da yavaş yavaş kendilerini aynı şeyi yaparken bulsa şaşırmayacağız.

Hepimiz Spotify’ın özelleştirilmiş çalma listeleri için parça seçmede mükemmel olduğunu biliyoruz, ancak aynı türden algoritmik sihri podcast zevklerinize de uygulayabilir, dinlemek isteyebileceklerinizi önerebilir – ve çoğu zaman paraya çarpıyor.

Spotify: Spotify Connect

Spotify Connect, Spotify mobil veya masaüstü uygulamanızdaki parçaları Wi-Fi özellikli bir kablosuz hoparlöre aktarmanıza olanak tanır.

Spotify’ın Apple AirPlay veya Google Cast‘e cevabı olarak düşünün. Wi-Fi yerine Bluetooth kullanan bir hoparlörünüz varsa, Bluetooth sadece telefonunuzdan tüm sesleri ilettiği için yine de çalışmalıdır. Spotify Everywhere‘i ziyaret edin ve sizinkinin Spotify Connect‘i destekleyip desteklemediğini kontrol etmek için Smart Speakers’a gidin.

Spotify: çalma listeleri

Çoğu müzik akışı hizmetinde olduğu gibi, Spotify kendi çalma listelerinizi oluşturmanıza olanak tanır, bunları daha sonra istediğiniz zaman dinlemek için Kitaplığınıza kaydedebilir veya çevrimdışı dinlemek için indirebilirsiniz. Parçaları aynı anda üç ayrı cihaza indirebilirsiniz, ancak dördüncüsünü eklerseniz ilk cihaza erişimi iptal edebilir.

Çevrimdışı dinlemek için cihaz başına 3.333 parça indirebilirsiniz. Bununla birlikte, düşük kalitede bile, bu, telefonunuzun dahili depolamasının bir kısmını kaplayabilir, bu nedenle, çevrimdışı bir senkronizasyon çılgınlığına geçmeden önce aklınızda bulundurmaya değer.

Oynatma listelerinin oluşturulması son derece kolaydır. Masaüstü uygulamasında, parçaları kenar çubuğunuzda görünen çalma listelerine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Mobil uygulamada, herhangi bir parçadaki üç noktaya dokunabilir ve ardından bunları herhangi bir çalma listesine ekleyebilirsiniz.

Spotify ayrıca işbirliğine dayalı çalma listeleri oluşturmanıza da olanak tanır. Bu, arkadaşlarınızın da parça ekleyebileceği, kaldırabileceği veya yeniden sıralayabileceği anlamına gelir – bu, partiler için mükemmeldir.

Çalma listeleri oluşturmak istemeseniz bile, müziğinizi yönetmenin birçok yolu vardır. Örneğin, yakında çıkacak yeni bir özellik , ‘Beğenilen Şarkılar’ koleksiyonunuzdaki parçaları türe ve ruh haline göre kategorize etmenize olanak tanıyacak, böylece kaydedilmiş parçalardan oluşan eklektik kataloğunuzu dinlemek yerine gününüzün mükemmel müziğini kolayca bulabilirsiniz. Spotify, müziklerini organize etmek isteyen müzik meraklıları için gerçekten hazırlandı.

Spotify incelemesi 7

Spotify, kendi çalma listelerinizi oluşturma olanağı sunmanın yanı sıra, dinleme zevklerinize hitap eden mükemmel çalma listeleri önermesiyle de tanındı. Masaüstü uygulamamın ana ekranında, bu önerilen çalma listelerine Refraksiyonlar adı verilir, bunlar rahat elektronik ses manzaraları ve Elektronik Konsantrasyon olarak tanımlanır; odaklanmanıza yardımcı olacak elektronik sesler. Bu, çalışırken düzenli olarak Spotify’a başvurduğumuz müzik türüdür.

Ancak elektronik müzik dinleyen herkes bunlara da sahip olacak. Spotify’ın harika bir özelliği, yalnızca gözleriniz için özel olarak oluşturulmuş çalma listeleridir. Spotify, bu tür müziği, beğeneceğiniz ancak henüz dinlemediğiniz parçaları içeren, her Pazartesi size sunulan yeni bir karışım olan Discover Weekly gibi çeşitli biçimlerde sunar. Farklı dinleme ruh halinize hitap eden Günlük Karışım çalma listeleri ve Spotify’ın (çok doğru bir şekilde) ergenlik çağınızda beğenmiş olabileceğinizi tahmin ettiği parçalardan oluşan Your Time Capsule vardır. İlk kaydolduğunuz zamana kadar uzanan yılın en iyi şarkıları da dahil olmak üzere çok daha fazlası var.

Birçok insan için bu, müzik dinleme biçimlerini gerçekten sarstı ve yeni müzik keşfetmenin harika bir yoludur. Parça ve sanatçı aramaya gitme olasılıkları daha düşüktür ve geçmiş dinlemeye dayalı olarak önerilen parçalar olmaktan daha mutludurlar. Bazen bu sizi belirli müzik türlerinde bir deliğe hapsedebilir, ancak çalma listelerinin çoğu yeni parçalar içerir, bu nedenle bayat hissetmez.

Spotify incelemesi 8

Spotify: sosyal

Son derece özelleştirilmiş çalma listeleri ve parlak, eğlenceli grafikleri ile Spotify, dinlediklerinizi başkalarıyla paylaşmanız için çaresiz durumda. Hizmetin Facebook, Twitter, Tumblr, Telegram‘a bağlantı paylaşmayı çok kolaylaştırmasının nedeni budur; veya bir arkadaşınıza WhatsApp veya SMS üzerinden gönderebileceğiniz bir bağlantıyı kopyalayın.

Spotify incelemesi 9

Bu paylaşım seçeneklerini sunan herhangi bir şarkının, sanatçının veya çalma listesinin yanında üç noktadan oluşan küçük bir simge vardır. Burası ayrıca paylaşmak istediğiniz parça için Spotify Kodunu bulacağınız yerdir. Bu, birlikte olduğunuz biriyle hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilmeniz için etiket görevi gören bir QR kodu getirir.

Spotify, Spotify Wrapped (geçen yıl dinlediğiniz tüm parçaların ve türlerin ayrıntıları) gibi büyük bir sosyal kampanyanın kapağını kaldırdığında, dinleme istatistiklerinizi canlandıran ve gerçekten harika yaratan kişiselleştirilmiş bir web deneyimi bile yaratır. paylaşmanız için sosyal grafikler arıyor.

Spotify: ses kalitesi

Masaüstü, mobil veya tablet uygulamalarında dinleyen Spotify Premium aboneleri, beş ses kalitesi seviyesinden birini seçebilir: otomatik (ağ bağlantınıza bağlıdır), düşük, normal, yüksek ve çok yüksek.

Spotify, on yıl önce yarı popüler olan bir format olan Ogg Vorbis’i kullanıyor; Spotify, açık kaynak olduğu için kullanmaya devam ediyor. Bunun için lisans ücreti ödemesi gerekmez.

Düşük ayarda müzik 24kbps hızında akar. Normal ayarda, müzik 96kbps hızında akar ve bu 129kbps’de MP3’ten çok daha iyi ses çıkarır. Yüksek kaliteli ayara ve 160 kbps’ye kadar bit hızı artışlarına geçin. Herhangi bir sıkıştırma değiş tokuşu açık olmadığından çoğu kullanıcı bu seviyede mutlu olacaktır.

Çok yüksek ayar, algısal olarak kayıpsıza yakın olan 320kbps kullanır. Spotify, herhangi bir kayıpsız veya yüksek çözünürlüklü akış sunmuyor, bu da ses tutkunlarının başka bir yere bakmak isteyebilmelerinin bir nedenidir.

Deezer ve Tidal, mevcut en iyi kaliteyi isteyenler için diğer iki seçenektir. Deezer’in HiFi aboneliği, aylık 14,99 ABD Doları / 14,99 £ tutarındadır (bu, kısa süre önce 10,99 ABD Dolarından / 19,99 ABD Dolarından düştü) ve kayıpsız 16 bit FLAC dosyalarını yayınlamanıza olanak tanır.

Daha fazlasını istiyorsanız, Tidal ile gidin. 19,99 $ / £ 19,99 Tidal HiFi aboneliğiyle kayıpsız 16 bit FLAC ve ALAC ses akışı gerçekleştirebilirsiniz, ancak aynı zamanda 24 bit’te akan binlerce (ancak milyonlarca değil) Tidal Masters dosyası vardır.

Spotify, rekabete ayak uydurmak için insanlara ses kalitelerini yükseltmeleri için bir yol sunması gerektiğini açıkça fark etti, bu da Spotify HiFi‘yi 2021’de piyasaya sürmesinin sebebidir. Bu, Spotify‘ın Deezer ve Tidal’ın yüksek kaliteli teklifler.

Spotify HiFi‘nin nasıl olacağını ve şu anda ne kadara mal olacağını tahmin etmek zor. Bununla birlikte, yayın hizmetine göre, HiFi, premium aboneler için bir yükseltme olarak sunulacak ve 1411 kbps‘nin üzerinde CD kalitesinde, kayıpsız ses sunacak. Bu, bir şarkıyı akışa alırken o anda duyduğunuz veri miktarının dört katından fazladır.

Spotify’a abone olmalı mıyım?

Spotify incelemesi 10

Abone ol …

Kişiselleştirilmiş çalma listelerini seviyorsunuz
Spotify, müzik keşfini süper kolaylaştıran akıllı algoritmalarıyla kişiselleştirilmiş çalma listeleri aracılığıyla müzik önermede mükemmeldir.

Basit bir tasarım tercih edersiniz

Spotify‘ın kullanıcı arayüzü basit ve gezinmesi kolaydır, bu da onu ilk kez müzik yayıncıları için ideal kılar.

Podcast’leri müzik kadar seviyorsunuz

Spotify’ın büyüyen podcast kitaplığı, sözlü sözcükleri düzeltmenin yanı sıra en sevdiğiniz şarkıları bulabileceğiniz anlamına geliyor.

Abone olmayın eğer ..

Yüksek Çözünürlüklü Ses

istiyorsunuz Eğer audiophile seviyesinde müziğe ihtiyacınız varsa, Tidal veya Deezer’a gitmeniz daha iyi olur.

Sanatçı tazminatı konusunda endişelisiniz

Spotify, sanatçıları telafi etme konusunda en iyi üne sahip değil – bu bir endişeyse Bandcamp veya SoundCloud gibi hizmetleri deneyin.

Spotify PC nasıl indirilir?

www.spotify.com/download adresine git. Eğer indirmen saniyeler içinde başlamazsa, indirmeyi yeniden başlat’a tıkla.

İndirilenler klasöründe uygulamayı bul ve ona çift tıkla.

Kurulum adımlarını takip et.

Oturum aç ve müziğin keyfini çıkart!

Spotify ücretsiz nasıl kullanılır?

İşaretli alana kart numarasını, kart üzerindeki ismi ve istenen diğer bilgileri girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ”Devam Et” bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Bu alana tıkladıktan sonra 30 gün boyunca Spotify’ı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Aboneliğinizi 30 gün dolmadan iptal etmeniz gerekmektedir.

Spotify da müzik nasıl indirilir?

Bu özellikten yararlanmak oldukça kolay. Yalnız müzik verileri indirmek için premium hesabınızın olması lazım. Sadece indirmek istediğiniz albüme gelip, “İndir” seçeneğini aktif etmeniz yeterli olacaktır. Örnek olarak Metallica’nın son albümünü Spotify’da indirdim.

Spotify ücretsiz premium nasıl yapılır?

İnternet tarayıcında https://www.spotify.com/premium/ adresine git. Spotif Premium sayfası açılır. Ardından ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA seçeneğine tıkla.

Bilgisayarda Spotify Nasıl Kullanılır?

Başlat Menünüzdeki simgesini seçerek Microsoft Mağazası uygulama mağazasını açın. Önünde dört renkli kare olan beyaz bir alışveriş çantasına benziyor. Microsoft Mağazası’nda, sağ üst köşedeki arama çubuğuna Spotify yazın ve klavyenizdeki Enter tuşuna basın. Aramanızın sonucunda size çeşitli uygulamalar gösterilecektir.

Spotify ilk 3 ay ücretsiz mi?

Spotify, bu üç ay içerisinde sizden herhangi bir ücret almayacak. … Ancak üç ayın sonunda Premium üyelik ücreti olan 17,99 TL’yi hesabınızdan çekecek. Fakat üç ay sonunda Premium üye olmaya devam etmek istemezseniz hesap ayarlarınızdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz