Çarşamba, Haziran 16, 2021

Spotify’dan Müzik Nasıl İndirilir

- Advertisement -

Spotify’dan Müzik Nasıl İndirilir – Bu, birçok arkadaşım tarafından sorulan bir sorudur, ancak basit gerçek şu ki, düşündüğünüz kadar karmaşık değildir. Bir iPhone’unuz veya başka bir cep telefonunuz varsa, telefonunuza yeni müzik indirme işlemi son derece basittir. İki seçenek vardır, iTunes‘dan geçebilir veya doğrudan mobil servisten şarkı satın alabilirsiniz. Apple tarafından yapılan yeni bir güncelleme ile, tüm mobil cihazları artık iTunes Music Store‘a erişebiliyor. Spotify‘dan müzik indirme hakkında ipuçları arıyorsanız, en sevdiğiniz parçaları doğrudan kaynaktan nasıl tutacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Spotify dan USB ye müzik atma, hizmette zaten bir hesabınız yoksa, bu makalenin sonunda sağlanan bağlantı aracılığıyla ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir. Spotify MP3 dönüştürücü Bu adım tamamlandığında, tüm müziğe göz atabilecek ve doğrudan telefonunuzdan çalabileceksiniz. Bunu yapmak için Uçak adlı bir uygulama almanız gerekecektir. Bu Spotify nasıl şarkı yüklenir ücretsiz bir indirmedir ve hemen indirebilirsiniz. Uçak uygulamasına gidin, ardından “aç” yazan bağlantıyı seçin ve basit talimatları izleyin.

Bunu yaptıktan sonra, parça adını arama kutusuna yazarak bir parça arayabileceksiniz. Örneğin, Spotify müzik İndirme 2021, arama çubuğuna ‘sanatçı adı: Calvin Klein’ girin ve albümle ilgili parçaların bir listesi verilecektir. Bunu yaptıktan sonra, indirme düğmesine tıklayın. Spotify indirilen müzikleri MP3 yapma ve telefonunuzda bu parçayı dinlemek istiyorsanız, uygulamadaki parçayı vurgulamanız ve ardından ‘Oynat‘a dokunmanız yeterlidir. Şarkıları doğrudan telefonunuza indirmek istiyorsanız, officialSpotify uygulamasını indirmeniz gerekir. Spotify indirilen şarkılar nerede , tek yapmanız gereken şarkıyı seçmek ve dokunmatik oyun.

Spotify’da Müzik İndirmek İçin Gereksinimler

Spotify’da müzik indirmek için Spotify Premium üyesi olmanız gerekir. Ne yazık ki, ücretsiz kullanıcılar telefonlarına podcast indirmekle sınırlıdır.

Spotify Premium üyesi olarak ister albümlerden ister çalma listelerinden tüm müziklerinizi tek seferde indirebilirsiniz. O zaman tüm müziklerinizi herhangi bir çevrimiçi bağlantı olmadan dinlemekte özgürsünüz.

Spotify İndirme Sınırlamaları

Dikkat edilmesi gereken iki koşul daha vardır.

Müziğinizin indirilmeye devam etmesi için en az otuz günde bir çevrimiçi olmanız gerekir. Spotify bunu, hesabınızın hala Premium erişime sahip olup olmadığını kontrol etmek için kullanır. Son teslim tarihini kaçırırsanız, Spotify şarkıları cihazınızdan otomatik olarak kaldıracaktır.

Ayrıca maksimum beş cihazda 10.000 şarkı indirme sınırı vardır. Altıncı bir cihaza herhangi bir şey indirirseniz, önceki indirmeleri de kaybedersiniz. Özellikle Spotify, uzun süredir kullanılmayan cihaz indirmelerini temizler.

Hangi Premium çeşidini kullanacağınıza karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, hangi Spotify aboneliğinin sizin için en iyisi olduğuna bakın .

Spotify’da Müzik Nasıl İndirilir

Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 1 Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 2 Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 3

Spotify’da müzik indirmek için her zaman bir Premium hesaba giriş yaptığınızdan emin olun. Spotify Free kullanıyorsanız, indirme seçeneğini hiç görmezsiniz. Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin:

  • İndirmek istediğiniz bir albüm veya çalma listesi bulun.
  • Albüme veya çalma listesine dokunun.
  • İçin Android kullanıcıları, dokunun İndir geçiş düğmesini. iOS kullanıcıları, dokunun net oku .
  • İndirme işleminiz başarılı olduğunda yeşil bir ok göreceksiniz.

Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 4

Şarkılarınızı indirirken Spotify, indirme işleminizle ilgili bildirim veya uygulama içi indirme ilerleme yüzdesi ile sizi bilgilendirir. Sıradaki çalma listeleri veya albümler için Spotify, bunları indirmeyi bekliyor olarak tanımlayacaktır.

Spotify’ın Çevrimdışı Modu ve Müziği Yönetme

Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 5 Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 6 Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir 7

Yalnızca indirdiğiniz müziği dinlemek istiyorsanız Spotify’ın Çevrimdışı modunu kullanın. Erişmek için eve gidin ve ardından Spotify‘ın ayarlarına gidin. Oynatma altında , açma/kapatma düğmesi aracılığıyla Çevrimdışı modu açın .

Çevrimdışı moddayken Spotify, erişiminiz olan içerikler hakkında sizi bilgilendirir. Yalnızca takip edilen bir sanatçıya dokunursanız (şarkı veya albüm beğenisi yok), Spotify bir açılır bildirimle çevrimiçi olmanızı hatırlatır.

İndirilmemiş müzik içeren sanatçılara, çalma listelerine veya albümlere göz atarsanız, bunlar gri renkte görünür veya gizli kalır. Şarkıları göstermek istiyorsanız, Oynatma altında Çalınamayan şarkıları göster‘i etkinleştirin .

Kullanılamayan şarkıları istediğinize karar verirseniz, indirmeleri Çevrimdışı modda ayarlayabilirsiniz. İndirmeyi planlamak için Spotify‘ınızın indirme düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Kitaplığınız içinde, sıraya alınmış çalma listelerinin, sanatçıların veya albümlerin yanında indirmeyi bekleyen istemleri göreceksiniz. Çevrimdışı modu devre dışı bıraktığınızda, Spotify şarkılarınızı otomatik olarak indirecektir.

Şu anda indirilen müzikleri sıralamaya gelince, Spotify‘ın yönetimi de indirme düğmesinin etrafında dönüyor. Yer açmanız veya başka bir depolama cihazına yeniden indirmeniz gerekirse , silmek için önceden indirilmiş herhangi bir müzik üzerindeki açma/ kapatma düğmesine veya (cihazınıza bağlı olarak) yeşil oka dokunun . Yeniden indirmeniz gerekirse, ilgili düğme türüne bir kez daha dokunmanız yeterlidir.

Spotify, sürecini sezgisel ve büyük ölçüde evrensel tutmayı amaçlarken, onu her zaman daha da optimize edebilirsiniz.

İndirdiğiniz Spotify Müziğinin Keyfini Çıkarın

Spotify‘ın müziğini telefonunuza nasıl indireceğinizi öğrendikten sonra, harika bir çevrimdışı koleksiyon oluşturmak çok kolay. Müziğinizi korumak için Spotify’ın gereksinimlerine uymanız gerektiğini unutmayın.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz