Red Dead Redemption 2 orjinal fragmanı yayınlandı.

- Advertisement -
- Advertisement -

Red Dead Redemption 2 orjinal fragmanı yayınlandı uzun süren bir bekleyiş nihayet sona erdi.Yasa dışı mücadele için Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin hikayesi, hayatta kalabilmek için Amerika’nın muazzam ve engebeli daglarıda savaşıyor ve hayattta kalmaya çalışıyorlar . Red Dead Redemption 2  Nisan 2018’i PlayStation 4’e ve Xbox One sistemlerine getiriyor.

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption’un yaratıcıları tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2, Amerika’nın acımasız ortamında epik bir hayat hikayesi. Oyunun geniş ve atmosferik dünyası aynı zamanda yepyeni bir çevrim içi çok oyunculu deneyim için bir temel oluşturacak.

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerini bu linkten inceleyebilirsiniz.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here