Red Dead Redemption 2 orjinal fragmanı yayınlandı.

- Advertisement -
- Advertisement -

Red Dead Redemption 2 orjinal fragmanı yayınlandı uzun süren bir bekleyiş nihayet sona erdi.Yasa dışı mücadele için Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin hikayesi, hayatta kalabilmek için Amerika’nın muazzam ve engebeli daglarıda savaşıyor ve hayattta kalmaya çalışıyorlar . Red Dead Redemption 2  Nisan 2018’i PlayStation 4’e ve Xbox One sistemlerine getiriyor.

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption’un yaratıcıları tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2, Amerika’nın acımasız ortamında epik bir hayat hikayesi. Oyunun geniş ve atmosferik dünyası aynı zamanda yepyeni bir çevrim içi çok oyunculu deneyim için bir temel oluşturacak.

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerini bu linkten inceleyebilirsiniz.

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

E-Okul ilkokul kayıt sorgulaması

ÇOCUĞUM HANGİ OKULA GİDECEK? (E-OKUL MEB İLKOKUL KAYIT SORGULAMA) 2020 - 2021 eğitim döneminde çocukların gidebileceği okullar yine adrese...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here