Salı, Eylül 28, 2021

PUBG Grubundaki İlk Mobil Oyun

- Advertisement -

PUBG Mobile, popüler PUBG serisine yeni bir ektir. Mobil oyun hala geliştiriliyor ve büyük olasılıkla 2018’in sonraki yarısında veya 2019’un başlarında piyasaya sürülecek. PUBG Mobile‘ın sahibi olan Kraft Group, Şubat 2018’de PUBG New State Mobile‘ı ortaya çıkardı. Şirketin iPhone uygulamaları için ilk projesidir.

PUBG Grubundaki İlk Mobil Oyun 1PUBG New State‘in birincil odak noktası, tek oyunculı oyun dünyasında mümkün olmayan gerçekçi bir ortam sağlamaktır. Burası oyuncuların bir ulusun parçası olma zihniyetine girecekleri ve tek oyunculı oyunlarda bulunmayan çeşitli zorluklardan geçecekleri yerdir. Örneğin, bir vali veya önemli bir lider olabilir ve ülkenizi yönetirken önemli kararlar almak zorunda olabilirsiniz. Ayrıca bir çatışmanın parçası olabilir ve belirli bir müttefike olan sadakatinize karar vermek zorunda olabilirsiniz. Tüm bunlar PUBG New State‘in geleceğinde mümkündür.

PUBG New State ile ilgili heyecan verici kısım, tüm kullanıcılara ücretsiz olacak olmasıdır. Kullanıcılar, fütüristik şehirler, değişen hava durumu, yeni teknoloji ve farklı oyun modları da dahil olmak üzere fragmanlarda gösterilen tüm özelliklerin tadını çıkarabilecekler. Oyun iOS platformu ile uyumlu cihazlarda oynanacak. Kullanıcılar ayrıca grup konuşmaları ve sosyal ağlarda görüntü ve video paylaşma yeteneği gibi birçok sosyal seçenek bulmayı bekleyebilirler.

New State mobil oyununu alan ilk insanlardan biri olmak istiyorsanız, yapmanız gereken birkaç şey vardır. Yapmanız gereken ilk şey, Google Play uygulamasını kullanarak telefon numaranızı kaydetmektir. Bunu doğru şekilde Google Play uygulamasından yapabilirsiniz. Bunu tamamladıktan sonra, uygulamayı indirmeye hazır olacaksınız. Bir sonraki adım, PUBG New State uygulamasını web sitesinde önceden yüklenmiş bir geliştirici bulmaktır.

Android‘in en son sürümüne sahip geliştiriciler, çok uzak olmayan bir gelecekte yeni sanat fütüristik temasını yayınlama zaman çizelgesini karşılayabilmelidir. Android‘in en son sürümünde olmayan geliştiriciler iyi olmalıdır, çünkü ana özellikler kullanıma sunulacaktır. Yeni bir fütüristik temalı web sitesi tasarlamanıza yardımcı olmak isteyen geliştiriciler, size özel bir teklif sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmelidir.

PUBG New State of Origin mobil oyununda göreceğiniz birkaç yeni özellik var. Örneğin, gaz devi BATAH’ın dış kenarında seyahat etmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebileceksiniz. Ayrıca BATAH’ın gizemli sularını ve çevresinde bulunan birçok adayı keşfedebileceksiniz. BATAH’ın yeraltında seyahat edin ve buranın nasıl ortaya çıktığı hakkındaki gerçeği keşfedin.

Batah canavarlarının güçlerine karşı savaşmak için stormtroopers adı verilen yeni askerler toplamanız gerekecek. İşe aldığın her asker savaşta kullanabileceğin birden fazla görevi yerine getirebilecek. Bu mobil oyun, PUBG New State of Origin ve Battle royale serisinin önceki sürümlerinden daha heyecan verici olmayı vaat ediyor. 21 Nisan’ın resmi çıkış tarihini beklemek istemiyorsanız, mobil oyunu şimdi oynayabilirsiniz! PUBG New State of Origin kopyanızı hemen alın!

Geliştiriciler, PUBG New State of Origin‘de uygulayacakları tüm yeni özellikleri henüz açıklamadı. Ancak, aşağıda kontrol edebilirsiniz bir gizlice göz atma fragmanı yayınladılar. Hataların geri kalanı üzerinde çalışıldıkça bu uygulamada çok daha fazla değişiklik ve yeni özellik görmeyi bekliyoruz. BATAH’ın heyecan verici ve canlandırıcı dünyasını deneyimlemeye hazır mısınız?

PUBG yeni hali PC’ye mi geliyor?

Evet, orijinal PUBG gibi bir PC versiyonundan bahsetmeden doğrudan mobil cihazlara gidiyor . Yeni oyun bu yüzden bundan haberdar şeyi içine derinlemesine inceleyelim, pek söylenmiştir duyuruldu ancak edilmiştir.

PUBG mobil için yeni durum mu?

PUBG New State Mobile , PUBG Mobile serisine yapılan en son eklemelerden biridir . Oyun şu anda geliştirme aşamasında ve 2021’in ikinci yarısında veya 2022’nin başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Krafton Inc. , Şubat 2021’de PUBG New State Mobile’ı duyurdu

PUBG yeni durumunu nasıl indiririm?

  • APK ve OBB dosyalarını indirin ve çıkarın.
  • Kurulum işlemine başlamak için APK dosyasına tıklayın. …
  • APK indirildikten sonra, OBB dosyasını şu konuma kopyalayın: Android > OBB > com. pubg . yeni durum .beta . …
  • PUBG : New State’i açın , giriş yapın ve keyfini çıkarın.

PUBG neden Hindistan’ı yasakladı?

PUBG ve benzeri uygulamalar, çocuklarda bağımlılık, parasal kayıp, kendine zarar verme, intiharlar ve cinayetlerin yanı sıra ulusal güvenlik ve veri gizliliği ihlalleriyle ilgili endişeler nedeniyle Hindistan hükümeti tarafından geçen yıl yasaklandı . … Ancak yasaklı olan bu oyunun Hindistan’da yeniden başlatılması için herhangi bir izin verilmedi

PUBG’yi telefonuma nasıl kurarım?

  • TapTap Mobile Client’ın resmi sitesini açın ve uygulamalarını indirin. …
  • İndirdikten sonra APK dosyasını açın ve oradan yükleyin .
  • Şimdi TapTap uygulamasını açın ve PUBG Mobile’ı arayın . …
  • Hangi sürümü oynamak istersen o senin elinde.
- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz