Cuma, Ekim 15, 2021

PTT Kargo Kargom Nerede ve Kargo Takip *2021

- Advertisement -

PTT Kargo ve Kargo Takip Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo takip ve P.T.T Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo denetleme harekâtlarının ayrıntıları hakkında tüm bilgiyi sizler için itinayla hazırladığımız bu içerikte bulabilirsiniz. İşte, Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo kargom nerede ve Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü kargo takip denetleme harekâtları için öğrenmeniz gerekenler…

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargom nerede diye merak edenler için şirketin sunduğu en hoş sistem Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Barkod no ile denetleme… Böyle kargo takip operasyonunuzu asıllaştırmak için kargo gönderimi sırasında verilen dokümanın üzerindeki “Kargo Barkod No” yazan kısımdaki numarayı kullanabilirsiniz.

PTT Kargo Kargom Nerede ve Kargo Takip *2021 1

PTT Kargo Çalışma Saatleri

P.T.T Teşkilatı Genel Müdürlüğü şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar sarihtir. 1 saatlik öğle arasının ardından 13.30’da mesai yine başlar ve 17.30’da sona erer. Hafta sonları tam Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü şubeleri kapalıdır. Cumartesi günleri ise yalnızca muhakkak bölgelerdeki Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü şubeleri öğlen saat 13.30’a kadar hizmet vermektedir.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Telefon ile Denetleme Nasıl Yapılır?

P T T Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Kargom Nerede, hizmetini kullanmanın bir öbür seçeneği telefon ile denetlemektir. Telefon ile kargo takip bilmek için yalnızca 444 1 788 numaralı hattı aramanız ve alıcı hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca 444 1 788 numaralı hattı aradığınızda ek bir fiyat almamaktadırlar.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Takip Postaneden Denetleme Nasıl Yapılır?

Telefon ve internetten kargo takibi yapamıyorsanız rastgele bir Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü şubesine giderek kimliğinize gelen rastgele bir kargonun olup olmadığını bilebilirsiniz ancak her PTT Teşkilatı Genel Müdürlüğü şubesi kargo denetleme operasyonu yapmamaktadır. Siz her biçimde kargoyu yollayan şahıstan Barkod Numarasını almanız gerekmektedir.

P.T.T Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Takip E-Devlet’deri Denetleme Nasıl Yapılır?

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Takip harekâtınızı e-devlet uygulamasından da yapabilirsiniz. E-Devlet uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına P.T.T Teşkilatı Genel Müdürlüğü yazın, ardından çıkan “Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü: Kargo” uygulamasına tıklayın. Çıkan ekrandaki “Barkod Numarası” yerine numarayı girerek kargo takibi yapabilirsiniz.

E-Devlet’ten PTT Kargo Takip Sorgulama adresi lütfen Tıklayınız

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Takip Adla Denetleme Nasıl Yapılır?

Telefonunuzla 444 1 788 hatlı numarayı arayın. Alıcı hizmetlerine bağlandıktan sonra telefondaki şahsa isminizi ve soyadınızı aktarın. Alıcı temsilcisi belirttiğiniz zaman aralığında size sevk edilen postaları ve teslim vaziyetini aktaracaktır.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Takip Kargom Nerede?

Yukarıyada sizler için verdiğimiz linke tıklayarak “Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Kargom Nerede” harekâtını en kolay yolla bilebilirsiniz. Kargonuzun nereden hareket ettiğini, hangi Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü kargo Şubesi’ne gideceğini ve sevk edilen ilçedeki şubeden kargo dağıtımına başlanıp başlanmadığını ayrıntılı olarak bilebilirsiniz.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Alıcı Hizmetleri Kargo Denetleme

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo’da kargo takip harekâtını “Barkod No” ile yapamayan yurttaşlar Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Alıcı Hizmetleri ile bağlantıya geçerek bu operasyonu hakikatleştirebilirler.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Bağlantı Numaraları;

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Tel: 0 312 509 50 00

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Fax: 0 312 309 51 44 – 45

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Çağrı Merkezi: 444 1 788

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Barkod Numarası Olmadan Kargo Denetleme

Ad ve soyisminizi kullanarak basit bir biçimde kargonun nerede olduğunu görebilirsiniz. İsminizle denetleme yapmak istiyorsanız 444 1 788 numaralı Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Alıcı Hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Yurtdışı Kargo Takip

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü yurtdışı kargo takip operasyonları, Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo yurt içi kargo takip harekâtlarıyla aynıdır. Kargo gönderimlerinizin vaziyetini bilebilmeniz için sunulan P.T.T Teşkilatı Genel Müdürlüğü yurt dışı kargo takip hizmetleri, yurt içi gönderi takip sisteminde olduğu gibi kargo barkod numarası ile reelleştirilmektedir.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Çalışma Saatleri

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo hafta içi her gün sabah 09:00‘da mesaiye başlayıp 18:00‘a kadar devam etmektedir. Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo Şikayet Nasıl Yapılır?

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo şikayetiniz için Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo sitesindeki bağlantı formunu doldurabilirsiniz. Alt kısımda vereceğimiz linke tıklayarak Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Kargo bağlantı formuna gidebilirsiniz.

PTT Kargo İletişim Formuna Gitmek İçin  lütfen Tıklayın

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz