in

Poker Face Avantajınıza Nasıl Kullanabilirsiniz?

Poker Face Avantajınıza Nasıl Kullanabilirsiniz? 7

Poker Face – Bu, her poker oyuncusunun bilmesi gereken yazılı olmayan kurallardan biridir. Boş bir ifade, çekici olmayan bir yüz ifadesidir ve bu da tam bir duygu eksikliği olduğunu gösterir. Can sıkıntısı, depresyon, tutku eksikliği ve hatta küçük bir karışıklık nedeniyle olabilir, örneğin bir kişi tam olarak anlamadığı bir şeyi tarif ettiğinde olduğu gibi. Ayrıca korku, endişe ve hatta öfkeden kaynaklanabilir ve kişiye bağlı olarak birkaç saniyeden yaklaşık bir dakikaya kadar sürebilir.

Poker Face Nedir?

Poker Face Avantajınıza Nasıl Kullanabilirsiniz? 8

Merak ediyor olabilirsiniz: Poker yüzü ne anlama geliyor? Poker yüzü, kartlarınızın oyuncularınızın önüne görünmesini sağlama ve poker oynayan ortaklarınıza blöf yaptığınızı veya elinizde bir as olmadığını düşündüğünüz yoldur. Gerçek poker yüzünün tam tersi. Gerçek duygularınızın ortaya çıkmamasına izin vermeden blöf yapmak istiyorsanız, o zaman bu yoldur.

İnsanların blöf yapması için birçok neden vardır. Bazıları maçı kaybetmek istemedikleri için olduğunu söylüyor. Ancak, bir poker yüzü düzgün kullanılırsa, sizin lehinize çalışabilir. Çevrenizdeki insanların kart tuttuğunu ve onları atmadığını düşünmesini sağlayacak ve muhtemelen katlanacaklar. Blöf, özellikle iyi bir vücut diliniz, çok fazla deneyiminiz varsa ve iyi disiplinliyseniz, rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilir.

Poker yüzünüzü etkili bir şekilde kullanmanın en iyi yolu, bir açılış eliniz olduğunu bildiğinizde ve ona oldukça güvendiğinizde kullanmaktır. Poker yüzünüz, oyun ortaklarınıza potu almak istediğinizi söylemeli. Bazı poker yüzleri der ki: “Sanırım burada en büyük el bende olabilir.” ya da “Sanırım harika bir elim var.” Tabii ki, bu ifadeleri inandırıcı hale getirmek için poker yüzünüzün doğru olması gerekir. Poker yüzünüz gerçek duygularınızı ancak onlara gerçekten güveniyorsanız ortaya çıkarmalıdır.

Blöf hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok zordur. Blöf yapmayı başarmak için, doğru şekilde nasıl oynayacağınızı bilmeniz gerekir. Her şeyden önce, poker suratına güvenmelisin. Bu, poker yüzünüzü blöf yaptığınızı düşünmeleri için yeterli süre boyunca başkalarının önünde tutabilmeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer çok uzun süre tutarsan, insanlar senin niyetinden şüphelenmeye başlarlar.

Poker yüzünüz tamamen doğal görünmeli ve bir el sırasında kimseyle göz temasını asla kırmamalısınız. Rakiplerinizi okumakla ilgileniyorsanız, gözlerinin içine bakarak okuyabilirsiniz. Doğal görünen poker yüzleri, oyun tarzınızda güven ve dürüstlüğü tasvir edin. Poker oynarken, rakiplerinize bakmak veya onlara olumsuz yorumlar yapmak istemezsiniz. Negatif poker yüzleri sizi sadece güvenilmez ve güvenilmez gösterecektir.

Başka bir ipucu, poker yüzünüzün belirsizlikten tamamen yoksun olması gerektiğidir. Poker oyuncuları çok fazla şüphe ile oynama eğilimindedir. Ne kadar çok şüphen varsa, onlar da senin hakkında o kadar çok şüpheye düşerler. Poker yüzleri oynadığınızda blöf yapma olasılığınız daha az olacaktır çünkü insanlar blöf yapmadığınızı bilecektir.

Pratik yaparken, poker yüzlerini kendi yararınıza kullandığınızdan emin olun. Bunu kendi yararınıza kullanmanız gerekir, çünkü diğer poker oyuncularına karşı avantaj elde etmenize yardımcı olacaktır. Poker yüzünüz sadece ikna edici olmamalı; aynı zamanda güvenilir olmalıdır. Tüm bu ipuçları, poker yüzünüzü geliştirmenize ve çevrimiçi poker oynarken kazanma yüzdenizi artırmanıza yardımcı olabilir.

What do you think?

Written by Bıkkın panda

Eğlenceli video ve esprileri İnternet'in en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.Sistem gereksinimleri için bize sorunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Just Dance Yeni Bir Ana Serisi 27

Just Dance Yeni Bir Ana Serisi

Bir NFT Nasıl Yapılır, Sonra Çevrimiçi Satılır 28

Bir NFT Nasıl Yapılır, Sonra Çevrimiçi Satılır