Cumartesi, Ekim 16, 2021

Periscope Canlı Yayınları

- Advertisement -

Periscope canlı, Kay Von Beynpour ve Evan Williams tarafından geliştirilen ve 2021’de Twitter tarafından satın alınan iOS ve Android için bir Amerikan canlı pscp + 18 web akışı uygulamasıdır. Kullanıcıların iPhone‘larına video akışı yapmasına ve akıllı telefonları aracılığıyla da görüntülemesine olanak tanır. Hizmet herhangi bir ek yazılım gerektirmez ve hem iOS hem de Android ile sorunsuz çalışır. Bu makalede, Periscope‘ı diğer benzer hizmetlere ve uygulamalara göre kullanmanın ana avantajlarından geçeceğim.

Pscp + 18 twitter en iyi bölümlerinden biri, aynı anda birden fazla cihaza akış yapmanızı sağlar. Sadece pscp tv: 18 iPhone veya iPad’inizin kamera simgesini kaydırın ve akışa başlayın. Cihazları değiştirmeniz ve ardından yeniden akış yapmayı denemeniz gereken diğer hizmetlerin aksine, Periscope Canlı kullandığınızda, akışınızı birincil cihazınızda görüntülemek için kaydırmanız yeterlidir. Bu, özellikle aynı anda çalışan birçok akışınız varsa, zaman Periscope Twitter‘ı büyük ölçüde azaltabilir.

Periscope Canlı Yayınları 1

Periscope giriş yap, Aynı anda birden fazla hizmet yayınlamanıza olanak vermenin yanı sıra, Twitter periscope 31‘i kullanmanın bir başka avantajı, pscp + 18 canlı izle özel bir iPhone veya iPad cihazında herhangi bir kanalı izlemenizi sağlamasıdır. Diğer hizmetlerle, bir dizüstü bilgisayara veya masaüstü bilgisayara veya hatta bir akıllı telefona akış yapmanız gerekir. Bu araçlardan bazıları temel akış için mükemmel olsa da, telefonlarını kullanmayı seven birçok insan var, çünkü onlara daha fazla hareketlilik sağlıyor. Sadece doğrudan telefonlarından canlı yayın izlemekle kalmaz, aynı zamanda göz atmak ve hızlı not almak gibi diğer işlevleri de yapabilirler. Bu bakımdan pscp + 18 twitter türk canlı yayın diğer hizmetlere göre belirgin bir avantaja sahiptir.

Ancak, pscp + 18 twitter turk bu işlevselliğin dezavantajları da vardır. En büyük dezavantajlardan biri, mobil internet bağlantısının doğası nedeniyle, canlı yayınların arabelleğe alınması uzun zaman alabilir. Televizyon ekranınızda veya mobil cihazınızda iyi bir kanalın gelmesini bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Neyse ki, bu sorunun hala kolay bir çözümü var: iPhone veya iPad‘inizden hemen akış yapmanıza izin veren ücretsiz bir Uzaktan Kumanda kurmak. İzleyiciniz video dosyasını gönderdikten sonra, ios cihazınız hemen yayında görüntüler.

Buna ek olarak, Periscope sadece canlı yayına geçmek için internet akışına güvenmek zorunda kalmamayı tercih ederseniz, birçok popüler internet aracı geliştiricisi olan Hypervision tarafından sunulan bir hizmet olan Periscope Pro‘ya abone olmayı da düşünebilirsiniz. Bu abonelikle, sitenize daha fazla ziyaretçi almanızı sağlayacak canlı bir sohbete erişebilirsiniz. Hypervision ayrıca bir URL bağlantısı üzerinden video yayınlama sunarken videoları yönetme, yükleme ve yayınlama olanağı da sunar. Periscope‘a abonelik satın alma zorlığından geçmek yerine Hypervision Pro‘yu kullanmanın en güzel yanı, iPhone / iPad‘e özgü yazılım olduğu için daha yüksek yükleme hızları, daha yüksek kaliteli video ve daha iyi görüntü kalitesi elde edeceksiniz.

Şimdi, twitter: üniversite 18 canlı yayınınız için hangi platformu kullanacağınıza karar verdikten sonra, yayınlarınızı ayarlamaya başlamanın zamanı geldi. Bunu yapmanın en basit yolu bir kanal seçmek ve “kod ekle” yi tıklayıp Scope URL’nize koymaktır. YouTube veya diğer kanallardaki canlı videolarınız için seçtiğinizle benzer işlevlere sahip bir URL seçmek en iyisidir; bu şekilde, izleyiciler bu URL’lere abone olduklarında YouTube videolarına bağlantılar yerine Pscp 18 canlı yayınlarınızı görürler. Tahmin edebileceğin gibi, bu çok fazla düşünme ve planlama gerektirir! Ancak bu yöntemi deneme konusunda ciddiyseniz, önceden planlama yapmalı ve karışıklığı önlemek için URL’lerinizin mümkün olduğunca benzersiz olduğundan emin olmalısınız.

Periscope canlı yayın nasıl yapılır

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz