Pasifik Savaşı 2 Pacific Rim Uprising izle vizyon tarihi fragman tanıtımı

- Advertisement -
- Advertisement -

Pasifik Savaşı 2 Pacific Rim Uprising yeniden canlanıyor.Film yeni fragmanını izleyebilirsiniz.Dünyada gişe rekorları kıran film yenisi ile ilgi çekmeye devam ediyor.Filmin oyuncu kadrosunda Scott Eastwood, Ron Perlman, Max Martini ve John Boyega bulunuyor. Filmin senaryosunu ilk filmin yönetmeni del Toro ile birlikte Kira Snyder ve Emily Carmichael  yer alıyor.

Pasifik Savaşı 2 Pacific Rim Uprising vizyon tarihi ne zaman ?

Pasifik Savaşı 2 Pacific Rim Uprising 23 Mart 2018 vizyonda olacak.

Diğer dünyevi kitle imha canavarları ve onları küçümetmek için inşa edilmiş insan kontrollü süper makineler arasındaki çatışma, yalnızca Pasifik Limanı İyileşmesinde insanlığa yapılan tüm saldırıların bir başlangıcıydı. John Boyega (Star Wars: The Force Awakens), efsanevi babası canavarca “Kaiju” ya karşı insanlığın zaferini güvence altına almak için hayatını verdiği, bir zamanlar umut verici bir Jaeger pilotu olan isyankar Jake Pentecost olarak can verdi. Jake, eğitimini ancak yakalanmak için terk etti.

 

Vizyon tarihi 23 Mart 2018
Yönetmen Steven S. DeKnight
Oyuncular: John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian devamı
Tür Aksiyon, Macera, Bilimkurgu
Ülke ABD

Pasifik Savaşı 2 Pacific Rim Uprising 2018 fragmanı tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=fUjicxMPDzs

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here