Panda resimleri

- Advertisement -
- Advertisement -

Günün en güzel panda resimlerini derledik.Bir birinden harika görsel panda resimleri ortaya çıktı.Bu panda resimleri ne işe yarar ? Şöyle bu resimler Full HD oldugu için cep telelefonlarında veya Bilgisayarlarınızda arka plan olarak kullanabilirsiniz.

Pandalar bildiginiz üzere ayıgiller familyasından olup nesilleri tehlikede olan hayvan türleridir.Ortalama 20 yıl yaşabilien bu sevimli hayvanlar Çin’in Çengdu bölgesinde bolca görülmektedir.

Sizlerede bu nesli tükenmek üzere olan sevimli hayvanların arka plan resimlerini indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Panda Arka Plan resimleri

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here