Pazar, Eylül 26, 2021

Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için

- Advertisement -

Nisan ayı ile birlikte Bahar geldi ve yepyeni bir astroloji yılı! COVID-19 salgınının sonundaki ışık daha da parladıkça, genellikle daha güneşli, daha uzun günler ile gelen tüm o parlak umut ve iyimserlik büyütülmüş hissediyor. Ve Nisan ayı başlarken Koç sezonunun kalbinin tadını çıkarıyor olmamız da bunu destekliyor .

Güneş, 19 Nisan‘a kadar dinamik, harekete geçirici, görsel, sabırsız, rekabetçi enerjisiyle bilinen ateş burcundan geçer. Ve 19 Nisan‘dan 20 Mayıs‘a kadar, sadece bir dakikanızı ayırıp emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarın. Belki de sevdiklerinizle aşı sonrası bir buluşma veya çok gecikmiş bir hafta sonu tatili, sayesinde Boğa burcunda güneşin yavaş, sabit, topraklanmış sabit toprak burcundan geçmesi

Koç ve Boğa burçların mevsimleri – sizi cesur hareketler yapmaya motive eden ilk şey, ikincisi ise güzellik, rahatlık ve güvenlik sunan her şeye eğilmekle ilgilidir. Nisan ayını hareket ve gençleşme zamanı yapmak için bir araya gelerek ileriye doğru sürdürebilmeli ve pratik yapmak arasındaki dengeyi bulmalı. Ateşten toprağa enerji, aynı anda hem tutkulu hem de pragmatik hissedebilir. Büyük hayaller kurmak, sonra pratik bir oyun planı yapmak isteyeceksiniz. Hem de hak ettiğiniz zamana yer açarken.

Güneş, Nisan 2021‘deki tek odak noktası olmaktan çok uzak. 3’ten 19 Nisan’a kadar, haberci Merkür Koç burcunun içinden geçerek iletişimlere ateşli ve doğrudan bir renk getiriyor.

11 Nisan‘da, yeni ay kardinal burcuna düşüyor ve bize 1 Ocak’ta topun düşüşünü izlemiş olsak da Koç mevsimi, vizyonlarımızı renklendirebileceğimiz heyecan verici boş bir tuval görevi görebileceğini hatırlatıyor. Niyetleri ve sonra onları gerçek kılmak için gerçekten inisiyatif al.

Frenleri hareketlendirmeye hazırlanın 14 Nisan, tatlı Venüs’ün hükümdar olarak evinde olduğu iki burçtan biri olan (diğeri Terazi’dir), romantizme, ilişkilere, yaratıcılığa daha yavaş tempolu, daha duygusal bir hava getiren dünyevi Boğa burcuna girdiği zaman geliyor. arayışlar ve para kazanma.

19 Nisan – 3 Mayıs‘a kadar Boğa burcundan geçerek akışını takip ediyor. Koç’tayken öfkenizi kaybetme olasılığınız daha düşük olsa da, Boğa burcunun göz önüne alındığında, insanların topuklarını kazmaları için hazırlıklı olun.

2021 BURÇLARINIZ

3 Mart‘tan bu yana değişken hava burcu İkizler‘den geçtikten sonra , eylem ve seks gezegeni Mars , 23 Nisan’da ana su burcu Yengeç‘e girecek, sevdiklerinizle ilişkiler için enerji ateşleyecek ve ev hayatınıza yönelecek. 11 Haziran‘a kadar, yeniden dekorasyon projesine daha fazla çaba gösterebilir, yemek pişirme becerilerinizi geliştirebilir , bahçıvanlık yapabilir veya ailenizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

26 Nisan civarında, Akrep dolunayı, inatçı tadını ekleyerek gireceğini hissediyor. Kova burcunda görev ustası Satürn ile mücadele ederken ve Boğa burcunda yıkıcı Uranüs ile mücadele ederken, duygusal konularla ilgili zor dersler büyük ve belki de ani değişime dönüşebilir.

Tabiki, ayın son günlerinde, gezegensel mesaj büyük ölçüde değişim üzerine odaklanmıştır. Ölümü ve yeniden doğuşu denetleyen ve genellikle küllerden yükselen bir anka kuşunu akla getiren Dönüştürücü Plüton, 27 Nisan‘dan 6 Ekim‘e kadar geriye dönük olacak ve sizi geçmişteki iskeletlerle ve dengesiz güç dinamikleriyle içe doğru boğuşmaya teşvik edecek.

Ayrıca Nisan ayının son gününde Boğa burcundaki kendinden emin güneş, oyunun kurallarını değiştiren Uranüs ile eşleşerek bağımsızlığa ve ileri görüşlü şimşeklere ilham veriyor. Belki de kendini yeniden keşfetmenin daha iyi bir zamanı olmamıştır.

Ve Nisan ayındaki astroloji olayların sağlığınızı, zindeliğinizi, ilişkilerinizi ve kariyerinizi nasıl etkileyeceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Burcunuzun Nisan 2021 burcu için okumaya devam edin. (ipucu: Yükselen burcunuzu, yani sosyal kişiliğinizi okuduğunuzdan emin olun, eğer bunuda biliyorsanız. Öğrenmek için doğum tarihi okumayı düşünün.)

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

 • Sağlık: 11 Nisan, yeni ay burcunuzdayken, zihniniz ve beden sağlığınızla ilgili güçlü bir niyet belirlemek için yeşil ışığa sahip olduğunuzu hissedeceksiniz . Zindelik, meditasyon, terapiye veya yukarıdakilerin tümüne yaklaşımınızı değiştirmek istiyorsanız, şimdi topu yuvarlamak için canlandırıcı bir an olabilir.
 • İlişkiler: Dolunay, duygusal bağların ve cinsel yakınlığın sekizinci evinize düştüğü 26 Nisan civarında çarşaflar arasında ihtiyacınız olan şey hakkında konuşmak için kendinizi güçlendirilmiş hissedebilirsiniz. Bekarsanız, bu, belirli uygulama profillerinde arzularınız hakkında daha spesifik gibi görünebilir. Bağlıysanız, fantezileri ayrıntılandırmaya ve SO’nuzla yeni deneyimler başlatmaya mecbur olabilirsiniz Sonuç her türlü tatmin edici olabilir.
 • Kariyer: 3 – 19 Nisan tarihleri ​​arasında tabelanızdaki iletişimci Mercury sayesinde, tutku projeniz için bu planları paylaşmak isteyeceksiniz. İster üst düzey bir kişiyle bir toplantı düzenleyin, ister iş arkadaşlarınızla ayrıntıları detaylandırın, ayrıntıları kolayca ifade edebilir, inandığınız şey için ayağa kalkabilir ve düşünceleri eyleme dönüştürmek için gerekli tüm bilgileri toplayabilirsiniz.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 1

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

 • Sağlık: Her zamankinden daha meşgul olacak, toplantılara katılacak, meslektaşlarınızla beyin fırtınası yapacak ve arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kuracaksınız, bu arada go-getter Mars 23 Nisan‘dan 11 Haziran’a kadar üçüncü iletişim evinizde ilerliyor. Buna karşılık, canlandırıcı bir antrenman için can atıyor olabilirsiniz. Bu, rahatlamanıza ve stresi yönetmenize yardımcı olur, bu yüzden normal rutininizi değiştirmeyi deneyin . Şimdi yin yoga veya ses banyolarını araştırmak için harika bir zaman olabilir .
 • İlişkiler: 26 Nisan civarında, yedinci ortak evinizdeki dolunay, burcunuzdaki devrimci Uranüs’e karşı çıkıyor ve yaklaşımınızı ya en yakın ilişkinizde – ya da nasıl bir eşleşme aradığınızda değiştirmek isteyebilirsiniz . Duygularınızı kabul etmek ve işlemek için kendinize bolca alan verin, sonra içgüdülerinize gidin ve harekete geçin.
 • Kariyer: Kendine güvenen güneş, 19 Nisan’dan 20 Mayıs’a kadar burcunuzdan geçerken, büyük resim profesyonel hedeflerine ulaşmak için hem vizyona hem de iç güdüye sahip olacaksınız. Ve 19 Nisan’dan 3 Mayıs’a kadar tabelanızdaki haberci Mercury sayesinde, onları heyecan verici ve cesur bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu teklifi yazın veya takım toplantısını koordine edin ve düşüncelerinizi paylaşın. Coşkunuz bulaşıcı olabilir.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 2

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

 • Sağlık: Eylemci Mars, 23 Nisan – 11 Haziran tarihleri ​​arasında burcunuzdayken bir enerji patlaması hissetmelisiniz, bu nedenle bu, beklediğiniz yeni cesur rutine dalmak için verimli bir zaman olabilir. tam doğru an. İster HIIT antrenmanlarını izleyin , ister Peloton derslerini istifleyin veya havuzda turlar yapın, şimdi tam gaz gitmek zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak güçlendirebilir ve güçlenebilir.
 • İlişkiler: Tam bir canavar gibi çalışarak, bir sonrakini bir sonrakine vurmaya zorluyorsunuz ve 26 Nisan civarında, dolunay beşinci romantizm evinizi aydınlattığında, eziyetten kurtulmaya hazır olacaksınız, yapılacakların hepsinden çok eğlenceye ve zevke öncelik veriyor. Flörtöz, spontane ve samimi olma arzunuza yaslanın, muhtemelen sevgilinizle bir hafta sonu kaçamağına gidin veya yeni bir maçla ateşli bir buluşma başlatın.
 • Kariyer: 3 – 19 Nisan tarihleri ​​arasında kariyerinizin onuncu evindeyken, profesyonel yaşamınızda spot ışığına çıkmaya hazır olacaksınız. Önemli bir projede bir sunum yapmak veya bir çalışma noktası yapmak doğal olarak gelebilir ve daha yüksek kademeler inisiyatifinizi ve tutkunuzu alkışlayacaktır. Şimdi, oyunun kurallarını değiştiren bu sahaları, e-postaları, konuşmaları veya fark edilmenizi sağlayacak diğer her türlü iletişimi yazma zamanı.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 3

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

 • Sağlık: Günlük rutinlerinizin daha fazla denge ve sağlık sunarak sizin için nasıl daha iyi çalışmasını sağlayabileceğinizi öğreniyordunuz, ancak dönüştürücü Plüton 27 Nisan’dan 6 Ekim’e kadar altıncı sağlık evinizde gerileme yaşarken, bunu yansıtıyor olabilirsiniz. tüm bunlara daha içselleştirilmiş bir şekilde. Kendini düşünen uygulamalarla (terapi veya şükran günlüğü gibi ), günlük olarak kendinize daha iyi bakmanızı engelleyen şey hakkında daha fazla netlik kazanabilirsiniz. Ve farkındalık, bunun gibi herhangi bir engelden geçmenin ilk adımıdır.
 • İlişkiler: Dokuzuncu macera evinize yeni ay düştüğü 11 Nisan civarında aynı eski vanilyalı seks pozisyonlarını ve hafta sonu rutinlerini ortadan kaldırmak için ilham alırsanız şaşırmayın . Yatak odasında yeni aksesuarlar veya vücut ürünleri (bir CBD uyarıcısı veya anal seks oyuncağı gibi ) ile deney yapmak veya bazı Tantrik seks uygulamalarına girmek, göz açıcı, tatmin edici bir deneyim olabilir. Tek başına veya bir partnerle öğrendikleriniz, yankılanan, olumlu bir etkiye sahip olabilir.
 • Kariyer: Kendine güvenen güneş, yöneticiniz, 19 Nisan’dan 20 Mayıs’a kadar onuncu kariyer evinizde ilerlerken, tüm gözlerinizi profesyonel hareketlerinize ve ilgi odağı ışığında bolca geçirmeye hazır olun – sorun yaşamayacağınızdan değil. hiç de öyle. Ve haberci Mercury’nin 19 Nisan’dan 3 Mayıs’a kadar oradaki varlığı sayesinde, araştırma gerektiren ve üst düzey yetkililerle görüşme gerektiren herhangi bir projeye sorunsuz bir şekilde liderlik edebileceksiniz.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 4

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

 • Sağlık: Dolunay üçüncü iletişim evinizdeyken 26 Nisan civarında yıkılmış ve yanmış hissetmenin eşiğine gelmiş olabilirsiniz . Listenizdeki gazillion davetlerine, çevrimiçi etkinliklere, ödevlere ve günlük işlere “hayır” demek sizin için çok zor. Ancak , çok ihtiyaç duyulan, hak edilmiş kişisel bakım zamanını oluşturmak , en iyi hissetmeniz için anahtardır – ister uzun bir doğal yürüyüşe çıkın , ister CBD yemeklerini deneyin , ister sadece telefonunuzu “rahatsız etmeyin” moduna geçirin ve içinde kaybolun. yeni bir kitap .
 • İlişkiler: 11 Nisan civarında, yeni ay sekizinci duygusal bağlar ve cinsel yakınlık evinizde olduğunda, hayalini kurduğunuz şeyi tam olarak paylaşmaya hazır olacaksınız. İster o derin, anlamlı bağlantıyı zaten kurmuş olun, ister onu arıyor olun, bu anın tamamı arzularınıza sahip çıkma yetkisine sahip hissetmek ve bunların yerine getirildiğini görmeyi hak ettiğinizi bilmekle ilgilidir. Konuşmak seksi yeni bir bölüm için sahneyi hazırlayabilir.
 • Kariyer: Yönetici gezegeniniz olan iletişimci Mercury, 19 Nisan’dan 3 Mayıs’a kadar dokuzuncu yüksek öğrenim evinizde ilerlerken, bilgiyi her zamankinden daha fazla emmek isteyeceksiniz. İlgi çekici bir çevrimiçi kursa dalmak, uzun mesafeli arkadaşlarla ticaret notları almak veya gelecekteki seyahatleri planlamak göz açıcı olabilir ve profesyonel hedeflerinize yepyeni bir bakış açısı getirmeniz için size ilham verebilir.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 5

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

 • Sağlık: Sen hiç kaşıntı olacağım konfor bölgesi dışına almak ve 17 Nisan’da yeni beceriler pick up, kendini ifade etmenin beşinci evde şanslı Jüpiter yüksek öğrenim formların dokuzuncu evde ahenk verici derecelik açınız Mars girişken gidin. Bu özellik görünüşte sınırsız enerji yaratabileceğinden, bu günü egzersiz rutininizi denemek için kullanmak isteyebilirsiniz. Yeni bir çalışan uygulama veya zorlu kaldırma rutinini test sürüşü tamamen heyecan verici olabilir.
 • İlişkiler: 11 Nisan civarında, yedinci ortak evinize yeni ay düştüğünde, mevcut durumunuzu yeniden tanımlamak veya tatmin edici yeni bir bağlantı aramak için net bir piste sahip olacaksınız . İlk adım, obv, ne istediğinizi ve nasıl oynandığını netleştirmek. Ardından, SO’nuzla veya yeni bir maçla konuştuğunuzda, arzularınızda merkezlenmiş kalmak ve uzlaşmaya açık olmak arasındaki dengeyi kurmaya çalışın. Sonuç, uyumlu yeni bir aşama olabilir.
 • Kariyer: Mars, 23 Nisan – 11 Haziran tarihleri ​​arasında kariyerinizin onuncu evindeyken, uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için ekstra enerjiniz olacak. Daha fazla sorumluluk üstlenme veya daha kıdemli bir role adım atma yeteneğinize inanmak. Büyük resme odaklanma yeteneğinize eğilmek size iyi hizmet edebilir.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 6

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

 • Sağlık: İletişimci Mercury 3’ten 19 Nisan’a kadar altıncı sağlıklı yaşam evinizde dolaşırken, kış boyunca evde güvende kalarak üzerinde düşündüğünüz havalı egzersiz derslerinin tüm ayrıntılarını almak zorunda kalabilirsiniz. İster spor salonuna geri dönün, ister kişisel bir antrenörle sanal olarak bağlantı kurun veya bir takip uygulaması başlatıyor olun, duygusal olarak tatmin edici bir rutine girmeye çalışın, fiziksel olarak da öyle olabilir ki daha iyi sonuçlar.
 • İlişkiler: 26 Nisan’da dolunay burcunuzdayken derinizden atlamak istediğinizi düşünüyorsanız şaşırmayın. Ancak, herhangi bir rahatsız edici duyguyu halının altına fırçalamak yerine, onları normalden daha fazla ayarlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın . Bu ay, yedinci ortaklık evinizde devrimci Uranüs’e karşı çıktığı için, SO’nuzla veya BFF’nizle deneyimledikleriniz üzerinden konuşmak, iç huzur duygunuzu güçlendirebilecek ilişkide veya flört değişikliklerinde sıfırlamanıza yardımcı olabilir. Harekete geçmek için tozun yatışmasını beklemeniz iyi olur.
 • Kariyer: Harekete geçirici Mars, 23 Nisan’dan 11 Haziran’a kadar dokuzuncu yüksek öğrenim evinizde ilerlerken, işte cesurca harekete geçmeye susayacaksınız. Seyahat etmeyi , başka bir şehirdeki meslektaşlarınızla uzaktan çalışmayı veya yeni beceriler edinmek için bir ders almayı gerektiren bir görev önermek isteyebilirsiniz . Önerdiğiniz şey eşit derecede zorlayıcı ve canlandırıcı hissettirdiği sürece, muhtemelen doğru hareket budur.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 7

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

 • Sağlık: Kendine güvenen güneş, 19 Nisan’dan 20 Mayıs’a kadar altıncı sağlıklı yaşam evinizden geçerken, kendinizi iyi hissettiren alışkanlıklara bağlı kalma açısından temellere geri dönmeye hazır olacaksınız. İster günlük su alımınızı takip edin, ister daha fazla esneme molası verin, daha fazla veya daha kaliteli uyku için bir noktaya gelin ya da arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bağlantı kurmak için işi duraklatmak için daha fazla zaman kazanın, küçük hareketler sizi hissettirebilir. gerçekten canlandı.
 • İlişkiler: İddialı Mars, 23 Nisan’dan 11 Haziran’a kadar duygusal bağların ve cinsel yakınlığın sekizinci evindeyken, cinsel dürtü büyük bir destek alabilir – ve hayır, kesinlikle avantaj elde etmek için bağlanmana gerek yok. Bu an, istediğiniz şeyle temasa geçmek için – yeni seks oyuncakları deneyerek veya Dipsea gibi erotik bir uygulamayı dinleyerek – ve sonra tüm sıcak ve kirli ayrıntıları, eğer çok şanslılarsa, özel biriyle paylaşmak için yapıldı.
 • Kariyer: Yeni ayın beşinci kendini ifade etme evinize düştüğü 11 Nisan civarında harekete geçmemek neredeyse imkansız gibi görünen yaratıcı bir epifaniye sahip olabilirsiniz. Henüz fikrin ne olduğundan veya nasıl meyve vereceğinden tam olarak emin olmasanız bile, hayal gücünüzün vahşileşmesine izin verin. Sanatsal dürtülerinize şimdi teslim olmak sizi başarılı bir yola sokabilir.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 8

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

 • Sağlık: Dönüştürücü Plüton, 27 Nisan’dan 6 Ekim’e kadar burcunuzda gerileme yaşarken, neyi kontrol ettiğinizi ve neyi kontrol etmediğinizi – ve belki de artık size hizmet etmeyen anlatıları duygusal olarak salıveriyor olacaksınız. Biraz derin zihinsel çalışma yapmak (belki meditasyon veya teleoterapi yoluyla ) aydınlatıcı ve güven artırıcı olabilir, günlük stres faktörleriyle daha iyi başa çıkmanıza ve gözünüzü daha da büyük, daha parlak sağlık özlemleri üzerinde eğitmenize izin verebilir.
 • İlişkiler: 23 Nisan’dan 11 Temmuz’a kadar yedinci ortak evinizdeki go-getter Mars sayesinde, dışarı çıkıp SO’nuzla dünyada olmak için heyecanlanacaksınız veya bekarsanız , muhtemelen biraz kaydırmaya başlayacaksınız. daha iddialı . Pratik bir hedef belirleme ve ona ulaşmak için küçük ama akıllı adımlar atma konusunda hüküm süren asil sensin ve bunu şimdi yapmak isteyeceksin, ama aynı zamanda kalbini dinlemek ve takip etmek için de para ödeyecek.
 • Kariyer: Dolunay, on birinci ağ evinize düştüğünde 26 Nisan civarında bir ekip projesinde bitiş çizgisini geçiyor olabilirsiniz. Daha büyük bir şeyin parçası gibi hissetmek – ortak bir çaba – duygusal olarak süper tatmin edici olabilir ve belirli bir arkadaş veya meslektaş grubuyla daha da fazla çalışmayı planlamanız için size ilham verebilir. Bir araya gelerek, paylaşılan hedefleri gerçeğe dönüştürebileceksiniz.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 9

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

 • Sağlık: Harekete geçirici Mars, 23 Nisan’dan 11 Haziran’a kadar altıncı günlük rutininizden geçerken, sağlığınıza cesur bir şekilde ulaşmak için bir ton enerjiniz olacak. Sonsuza kadar oynamadığınız sevilen bir spora geri dönmek veya normal egzersiz planınıza güncel bir saplantı eklemek ( Peloton’da daha fazla hip hop veya Broadway temalı dersler almayı düşünün) oyunun kurallarını değiştirebilir. Rutinin ortasındayken iç ateşinizin yandığını hissettiğiniz sürece, muhtemelen bağlı kalacağınız ve yararlanacağınız bir şeydir.
 • İlişkiler: Romantik Venüs, 14 Nisan’dan 8 Mayıs’a kadar dördüncü ev hayatınızda dolaşırken, sevdiklerinizle veya SO’nuzla yuva kurmak ve rahatlamak sizin için çok sıkıcı olabilir. bu transit seni duygusal hissettirebilir. Eğilin – en sevdiğiniz gelenekleri ve anılarınızı sevgilinizle veya potansiyel bir partnerle paylaşmak şaşırtıcı bir bağlanma anı yaratabilir .
 • Kariyer: 26 Nisan’da onuncu kariyer evinize dolunay düştüğünde, işe adım atmanız ve daha fazla sorumluluk veya liderlik rolü üstlenmeniz istenebilir. Daha yüksek seviyeler size güvenecek, ancak aynı zamanda, ayın ciddi öğretmen Satürn ile olan gergin karesi burcunuzdaki biraz kasvetli ve hayal kırıklığı yaratabilir. Duygularınızı kabul ederken ve önemserken elinizdeki göreve odaklanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 10

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

 • Sağlık: 26 Nisan civarında, dokuzuncu macera evinize dolunay düştüğünde, aynı olağan rutininizden çıkmak ve alışılmadık sağlık rutinlerini denemek ( enerji şifası veya farklı germe teknikleri gibi ) veya besinleri pişirmek gibi hissedebilirsiniz. yoğun tarifler. Sezginizi ayarlayın, ardından çeşitli seçenekleri araştırın. Üzerine indiğiniz her şey – göz açıcı ve ruhsal açıdan tatmin edici olduğu sürece – canlılığınıza ve esenlik duygunuza fayda sağlayabilir.
 • İlişkiler: 23 Nisan’dan 11 Haziran’a kadar beşinci romantizm evinizdeki seksi Mars sayesinde, flört veya aşk hayatınız zevk ve heyecan dolu olmalı. Kendinizi eğlenceyi seven, neşeli bir şekilde ifade etmek doğal olarak gelir ve istediğiniz şeyin peşinden gideceksiniz, bu da pratik olarak içten dışa yayılmasına neden olabilir. Şimdi arzularınızı netleştirmek için çok sıcak bir zaman olabilir ve bunların yerine getirildiğini görmeyi hak ettiğinizi bilin.
 • Kariyer: Yeni ayın ikinci gelir evinize düştüğü 11 Nisan civarında iddialı ve gerçekçi para hedefleri belirlemek için tatlı bir fırsata sahip olacaksınız . Yeteneklerinizi, becerilerinizi ve tutkularınızı ve bunları halihazırda olduğundan daha fazla masaya nasıl getirebileceğinizi düşünün. Oradan, şimdi nasıl kazanmak ve ilerlemek istediğinize dair bir plan hazırlayabilirsiniz.
  Nisan 2021 Burçu Sağlık, Sevgi ve Başarı için 11
- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz