Neden tumblr kullanmalıyım ? 2018

- Advertisement -
- Advertisement -

Tumblr diğer sosyal medya sitelerinden biraz farklı tumblr da kendi blogunuzu oluşturabilirsiniz ve kendi makalenizi yazabilir fotoğraflar paylaşabilir İnternet ortamında begendiginiz tüm medyaları paylaşım yapabilirsiniz. tumblr bir çok sosyal medya siteleri uyum içerinde çalışıyor tumblr 15 milyon kullanıcıya sahip bir sosyal site.

Tumblr  nedir ? tumblr  nasıl kullanılır ? tumblr  nasıl içerik eklenir ?  Tüm bu soruların detaylı cevapları aşagıdaki videolarda.

Gösterge panosu aracılığıyla kullanıcılar, gösterge tablolarında görünen diğer bloglardan gelen yayınları yorumlayabilir, yeniden adlandırabilir ve beğenebilir. Gösterge tablosu kullanıcının, metin özetlerini, resimleri, videoları, teklifleri veya gösterge panosunun üst kısmında görüntülenen bir düğmeyi tıklayarak bloglarına bağlantılar yüklemesine olanak tanır.Kullanıcılar bloglarını Twitter ve Facebook hesaplarına bağlayabiliyorlar, böylece bir yayın yaptıklarında bir tweet ve durum güncellemesi olarak gönderilecekler.

 Tumblr ios ve android uygulamaları bulunuyor.

Tumblr nasıl kullanılır detaylı

Tumblr  içerik ekleme

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here