in

Neden pinterest kullanmalıyım ? 2018

Neden pinterest kullanmalıyım ? 2018 7

Pinterest panolara resimler ekleyerek paylaşım yapılıyor 80 milyondan fazla kullanıcı sahip olan pinterest çoğunluğunun kadınlar oluşturuyor.2017 yılı sonlarına yaklaşırken facebook popülerliğini kayıp ettiği şu günlerde harika bir alternatif olabilir.

pinterest  nedir ? pinterest  nasıl kullanılır ? sorularının cevaplarını aşagıda bulabileceksiniz.

Paylaşımlar resim olduğu için her zevke hitap ediyor örgenin bir dekorasyon resmini beğendiniz ve tıkladığınızda alt bölmede o dekorasyon resmi ile ilgili geniş bir resim yelpazesi çıkarak sizlere fikri vermesi harika.Her şey görsel olduğu için sonuçta ortaya herkesin zevklerini, beğenilerini ve yaşam stilini ortaya koyan dev bir panosu oluyor. Ayrıca, fonksiyonel olarak da kullanılabilir.

. Beğenilen tüm görselleri Pinterest’te açılan bir panoda biriktirebilir ve dekorasyon vs. yaparken bu görsellerden faydalanılabilir. Kendi yaptığı işleri tanıtmak ve web sitesinden satış yapmak isteyen kişiler için de çok kullanışlıdır. Web siteleri, bloglar ve ticaret siteleri için yeni bir tanıtım ve erişim yeridir

Pinterest’in en güzel yanlarından biri de Board özelliği. Her paylaşım türü için ayrı bölümler oluşturabilirsiniz. Kişisel hesabınızdan paylaştığınız içerikler çoğu zaman tek yönlü olmazlar. Paylaşım yaptığınız her bir kategori için ayrı bir board’da paylaşım yaparsanız insanlar ilgi duydukları boardları takibe almak isteyeceklerdir. Böylelikle direk olarak ilgi alanınızdaki kişilerle takipleşmiş olacaksınız.

Pinterest android ve ios uygulamaları mevcut 

What do you think?

Written by Bıkkın panda

Eğlenceli video ve esprileri İnternet'in en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.Sistem gereksinimleri için bize sorunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Neden tumblr kullanmalıyım ? 2018 26

Neden tumblr kullanmalıyım ? 2018

2019 Saç Modelleri 27

2019 Saç Modelleri