Neden instagram kullanmalıyım ? 2018

- Advertisement -
- Advertisement -

İnstagram sosyal medya üzerinden ücretsiz video ve resim paylaşma uygulamasıdır. İnstagramı facebook 1 milyar dolara satın aldı ve almak zorunda çünkü facebook eski popülerliğini yitiriyor. İnstagramım 600 milyon kullanıcısı bulunuyor. Fotoğraf paylaşırken filtreler bulunuyor.

Facebooktan artık kurtulma zamanı gelmedi mi sizce ?

instagram nedir ? instagram nasıl kullanılır ? instagram hansta. gibi soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Neden instagram peki 

story yene hikaye özelliği bulunuyor. Yeni özelik ile bu sayede instagram’ın ana sayfasında sola doğru kaydırdığınızda ekranda 24 saat içinde kaybolan fotoğraf ve videolar çekip onu hikaye haline getirip takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

İnstagram üzerinden belli bir takipçi kitlelesi  yakalarsanız reklam ve satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz

Kare fotoğrafımızı çektikten sonra ya da galerimizde bulunan bir fotoğrafı seçtikten sonra efektlerin geldiği kısma geçiyoruz. Bu kısım oldukça kolay anlaşılabilen ve efektleri zevkinize göre ya da fotoğrafın ışığına göre ayarlayabileceğiniz bir yer olduğu için burada ayrıntıya girmiyoruz. Çektiğimiz fotoğrafı efekledikten sonra, daha doğrusu filtreledik ten sonra fotoğrafa yorumunuzu yazıp paylaşıyorsunuz. Hepsi bu.

Eeee Paylaştık Da Kimse Beğenmedi Duruyor Öyle Ne Ayak?

Kadınsanız yine beğenen çıkar. Fakat erkeksen hiç boşuna beklemeyeceksin. Eş dost beğenir öyle kuru kuru 2-3 beğeni de kalırsın eğer yeniysen. Bu yüzden fotoğrafı paylaştıktan sonra hemen kendi fotoğrafının altındaki yorum yapma kısmına gir ve fotoğraf ile ilgili hashtagleri yazmaya başla. Tabi abartmadan yazmanda fayda var. Örneğin: kendini fotoğrafını çektin (selfie) ve İstiklal Caddesi’ndesin. Hemen fotoğrafın altına yorum olarak; #taksim #selfie #istiklalcaddesi gibi hashtagler yazarsan bu hashtaglerde gezenler tarafından beğeni alırsın. Hashtagleri yazarken birbirleri ile bitişik yazmamaya dikkat et, yoksa deaktif olurlar ve bir işe yaramazlar.

instagram ios ve android uygulamaları bulunuyor.

instagram nasıl kullanılır.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here