Pazar, Ekim 24, 2021

Bir iPhone’da Videolar Nasıl Birleştirilir

- Advertisement -
Bir iPhone’da Videolar Nasıl Birleştirilir, Daha fazla insan iPhone‘larında daha fazla zaman geçirirken, bir iPhone’daki videoları birleştirmeyi öğrenmenin herhangi bir video snapper için önemli bir beceri olması şaşırtıcı değildir. İPhone bir kameradan video kaydediciye kadar her şeye sahiptir, ancak kendi kısa filmlerinizi yapmak istiyorsanız, her şeyi düzgün bir şekilde senkronize etmeyi bulmak zor olabilir. Neyse ki, profesyonel video geliştiricileri tarafından tasarlanan ve iPhone’unuzdaki tüm medya dosyalarınızı istediğiniz şekilde senkronize edecek bir yazılım var. Bu tür yazılımları daha önce hiç kullanmadıysanız, nasıl kullanılacağını ve tam olarak nerede kullanılabilir olduğunu öğrenmek için öğreticimize göz atabilirsiniz.
Videoları birleştirmek, genellikle bir düzenleme sürecinin parçası olarak kullanışlıdır. Video düzenleme teknolojisi, son yıllarda herkes için çok daha erişilebilir hale geldi ve videoları doğrudan iPhone‘unuzdan düzenlemenizi sağladı. Bir iPhone‘da iki videoyu nasıl birleştireceğinizi merak ettiyseniz, öğrenmek için okumaya devam edin.

Videoları iMovie Kullanarak iPhone’da Birleştirin

iMovie , Apple’ın yerel film yapma uygulamasıdır. İki veya daha fazla videoyu tek bir genişletilmiş videoda kolayca birleştirebilen yetenekli bir video düzenleyicidir. Ve tamamen ücretsiz! Kullanmak için şu adımları izleyin:

  • iMovie‘yi açın ve Proje Oluştur‘a dokunun .
  • İçinde Yeni Proje penceresinde, dokunun Film .
  • Bu, medyanızı ortaya çıkaracaktır. Tap Medya sol üst köşesinde ve sonra musluk videoları.
  • Eklemek istediğiniz videoları bulun, onlara dokunun ve ardından eklemek için onay simgesine dokunun .
  • Film Oluştur‘a dokunun .

Bir iPhone'da Videolar Nasıl Birleştirilir 1 Bir iPhone'da Videolar Nasıl Birleştirilir 2 Bir iPhone'da Videolar Nasıl Birleştirilir 3

Videolarınız artık tek bir uzun videoda birleştirilmiş olacak ve sağ alttaki çarka dokunarak efektler ekleyebilirsiniz veya ekranın solundaki artı simgesine dokunarak Ses , Fotoğraflar , Arka Planlar veya daha fazla Video ekleyebilirsiniz . ekran.

Bir kolaj oluşturmak için bir iPhone‘daki fotoğrafları iMovie aracılığıyla birleştirebileceğinizi belirtmekte fayda var , ancak bunun için özel olarak tasarlanmış uygulamaları, örneğin ücretsiz Layout uygulamasını kullanmak en iyisidir .

Bir iPhone‘da videoları birleştirmek ve düzenlemek istiyorsanız ancak iMovie’yi kullanmak istemiyorsanız, başka seçenekler de mevcuttur. iPhone ve iPad için iki veya daha fazla videoyu bir araya getirmenize izin verecek çok sayıda ücretsiz video düzenleme uygulaması var.

Videoları Birleştirmek Kolaydır

Videoları bir iPhone‘da birleştirmek, iMovie veya App Store‘da bulunan üçüncü taraf video düzenleme uygulamaları ile basit ve kolaydır. Montajları kısa sürede birlikte kurgulayacaksınız.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz