Pazar, Ekim 24, 2021

Microsoft Word’ü ücretsiz indirme ve kullanma

- Advertisement -

Microsoft Word‘ü kullanmak için ödeme yapmanız gerekmiyor.

Microsoft Office ücretsiz indir, gezegendeki en iyi bilinen kelime işlem uygulamasıdır. On yıllardır hem evde hem de kurumsal kullanımın temelini oluşturmuştur. Microsoft Office ücretsiz kullanma Ayrıca çoğu zaman bir ödeme duvarının arkasına gizlenmiştir.

Microsoft word indir – gezginler, Yine de mevcut iklimde işler biraz farklı. Herkesin Microsoft Office 2010‘u tam gücüne ihtiyacı yoktur ve ücretsiz olarak kullanılabilen Google Dokümanlar gibi çevrimiçi alternatiflerle, ödeme yapmak eskisi kadar mantıklı değildir.

İyi haber şu ki artık Microsoft Office Online ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kapsamı konusunda daha sınırlı olsanız da, artık Microsoft Office programları kullanmak için bir kopya satın almanız veya Word Online Microsoft 365‘e kaydolmanız gerekmez.

Microsoft Word'ü ücretsiz indirme ve kullanma 1

Microsoft Word’ü Windows 10, Mac, Chrome OS ve Linux’ta ücretsiz olarak kullanma

Microsoft Word’ü ücretsiz kullanmanın en kolay yolu doğrudan web tarayıcınızdadır. İster Windows 10 , Mac, Chrome OS veya Linux’ta, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari veya başka bir büyük tarayıcı kullanıyor olun, Microsoft Word’ün kullanımı ücretsiz bir sürümüne erişebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey bir Microsoft hesabı ve bir veri bağlantısıdır. Tarayıcınızda ‘resmi Office web sitesine gidin , oturum açma bilgilerinizi girin ve’ Microsoft Word’ü seçin. Office Online, Excel, Powerpoint ve çok daha fazlasıyla Microsoft Word’den daha fazlasını ücretsiz olarak sunar.

OneDrive ile çalışmanızın otomatik bulut yedeklemelerine sahip olduğunuz için Microsoft Word’ü çevrimiçi kullanmak Google Dokümanlar’a çok benzer. Ayrıca diğer insanlarla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapma olanağına da sahipsiniz. Bu, Microsoft Word’ün tam sürümü değil, ancak aynı görünüyor ve insanların çoğunun erişmesi gereken tüm temel özelliklere sahip.

Microsoft Word'ü ücretsiz indirme ve kullanma 2

Microsoft Word’ü iOS ve Android’de ücretsiz olarak kullanma</h2<
Microsoft 365 aboneliğine sahip kullanıcılar için daha gelişmiş özellikler mevcuttur, ancak aradığınız tek şey akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Microsoft Word’e temel erişim ise, bu işi çok iyi yapacaktır. Apple App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz .

Microsoft Word’ü bir akıllı telefon veya tablette kullanmak ilk tercihiniz olmayabilir, ancak bu mümkündür ve ayrıca ücretsizdir. Daha önce Microsoft, hem iOS hem de Android için bağımsız bir Word uygulamasına sahipti, ancak şimdi tek Microsoft Office uygulamasında Word’ü Excel ve Powerpoint ile mobil cihazlarda birleştirdi.

Yine, onu kullanmak için yalnızca temel özelliklere ücretsiz erişim, çevrimiçi işbirliği, OneDrive’a yedekleme ve belgelerinizden PDF dosyaları oluşturma yeteneği için yalnızca bir Microsoft hesabıyla oturum açmanız gerekir.

Microsfot Word Özet

Artık Microsoft Word’ü kullanmak için ödeme yapma zorunluluğu yok, aynı zamanda bir PC’de kullanıyorsanız onu yüklemeye bile gerek yok. Windows 10, Mac, Linux ve Chrome OS kullanıcıları için tarayıcı tabanlı uygulamanın geliştirilmesi, tek başına veya işbirliği içinde çalışmayı kolay ve rahat hale getirir.

Mobil uygulama ayrıca cebinizden temel düzenleme özelliklerine ücretsiz erişim sağlar ve tüm bunlar yalnızca her şeyi senkronize etmek için bir Microsoft hesabı gerektirir.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz