Komik ve 20 resimli

- Advertisement -
- Advertisement -

İLham verici iç açıcı resimler komik ama resimli hepsi bir arada.Pinterestte bile bu resimler yok sadece bıkkın panda sizler için yayınladı.Arkası dönük kim olduğu dahi belli olmayan gizemler içerin bu resimler ile kahkaha atma şansınız var ama yinede siz bilirsiniz ister gül istersen gizemlerini ortaya çıkar.

Bu hafta sonu en çok beğeni alan resimler thechive üzerinden takip edebilirsiniz. barbie  gibi resimler yüksek çözünürlükte telefonlarınız içinde indirebilirsiniz.

Sıkıldın diyelim okumak zaten bayacak bir kaç ilham veren resimler belki senin can sıkıntını giderebilir kim bilir denemeden bilemezsin.Sorun yaşar isen yorum bölümününden ilette yardımcı olalım.

Komik ama resimli

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

E-Okul ilkokul kayıt sorgulaması

ÇOCUĞUM HANGİ OKULA GİDECEK? (E-OKUL MEB İLKOKUL KAYIT SORGULAMA) 2020 - 2021 eğitim döneminde çocukların gidebileceği okullar yine adrese...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here