James Trevino kendini kitapçık olarak tanımlıyor ve PJO, HP ve LOTR’nin büyük bir hayranıdır. Devasa kitap koleksiyonundan inanılmaz bir sanat yaratarak instagramda ünlü bir sanatçı.

Bu sanatçı Kitap koleksiyonu sanata dönüştüren Adam

Trevino’ya göre, “sadece bir çeşit” fikir benim kisi diyerek de ne kadar nazik bir insan olduğunu ortaya koyuyor.

“İlk başlarda instagrama  güncel okumalarımı ekliyordum. Zamanla, fotoğraflar çoğunlukla pop kültürü ve bazen Instagram’da gördüğüm belirli fotoğraflardan etkilenerek daha karmaşık fikirler ortaya çıkmaya başaldı, ”dedi. “İlk olarak,en iyi arkadaşım Elizabeth’le yaptığım beyin fırtınasından Sonra, genel bir fikrimiz olduğunda, ben ve Liz, görüşümüze mümkün olduğunca yaklaşmaya çalıştık. Kavramın tek bir karede yakalayamayacak kadar büyük olduğu kanıtlanırsa, iki veya daha fazla fotoğraf ile bunarı ifade edebilirdik. ”

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok edebi tema bulunsa da, iki favori kitabı olan Harry Potter ve Half Blood Blood tarafından JK Rowling ve The Silmarillion’un JRR Tolkien tarafından çok beğeniliyor . Şimdi, kütüphanesinde 1k’den fazla kitap var ve yavaşlama planı yok. Şimdiye kadar yaptığı kreasyonlar sadece bir hobidir, diyen bıkkın pandaya . “Tepkilerin bu kadar olumlu olması çok şaşırtıcı ama aynı zamanda iç açıcı”

James Trevino diger eserlerini instagramdan takip edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.