Salı, Eylül 28, 2021

Kırmızı Kamyon dizisi

- Advertisement -

Kırmızı Kamyon yeni bölümü bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Uzun süredir merakla beklenen ve showtv‘nin iddialı dizilerinden olan Kırmızı Kamyon, oyuncuları ile ilgi görmeye başladı. Dizinin konusu ise alışılmışın dışındı. Peki, Kırmızı Kamyon hangi gün ne zaman, saat kaçta?

Kırmızı Kamyon, dram ve aksiyon türündeki Showtv‘nin yeni iddalı dizisidir. Yönetmen Osman Kaya otururken senaryosunu Ezgi Özcan ve Meriç Demiray yazmaktadır. Dizinin hikayesi İtfaiyecilerin hayatlarını konu alan dizinin başrollerinde Görkem Sevindik, Ushan Çakır ve Nilay Deniz yer almaktadır.

Kırmızı Kamyon dizisi 1

Kırmızın Kamyon Dizisinin Konu

Hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatan bir dram ve aksiyon hikayesi…

Kırmızı Kamyon, “hayat kurtaran itfaiyecilerin” mücadelelerini, konusu birlikteliklerine ve mesleklerine bağlı olan farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatan “Kırmızı Kamyon” izleyicilere derin duygular yaşatacak dram ve aksiyon yaratacak sahneleriyle adından söz ettirecek.

Kırmızı Kamyon dizisi 2

Kırmızı Kamyon’un oyuncuları zorlu dizi çekimleri öncesi İstanbul İtfaiyesi Eğitim Merkezi’nde itfaiye eğitimi aldılar. Kırmızı Kamyon oyuncuları Eğitimlerini tamamlayan dizi oyuncuları sertifikalarını İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Başkanı’ndan teslim alarak başarılarını tescil ederek süslediler.

Kırmızı Kamyon‘ Show TV iddalı dizi yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Kırmızı Kamyon Dizisinin Oyuncuları

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca, Tuğçe Karabayır, Efekan Can ve Toprak Sağlam

Kırmızı Kamyon Fragmanı

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz