Salı, Eylül 28, 2021

Kadınların Seks Soruları

- Advertisement -

Kadınların Seks Soruları, Bir kadınsanız ve kendi cinsel hayatınız hakkında bilgi almak istiyorsanız veya sadece cinsel hayatınızı iyileştirmek istiyorsanız bile, bu makale tam size göre. + 18 sorular kadınlara Bu yazıda, dünya çapında milyonlarca kadının sorduğu en popüler kadın seks sorularından bazıları hakkında konuşacağız. Bu sorular bir erkeğin yaşından libidosunu nasıl artıracağına kadar uzanır. Sevgiliye cinsel içerikli sorular bu makaleyi okuduktan sonra, milyonlarca kadının sahip olduğu en popüler sorgulardan bazılarını daha iyi anlamalısınız.

Sevgiliye sorulacak cinsel sorular kıza, kadınlar tarafından sorulan en iyi sorulardan bazıları, bir erkeğin yaşı, bir kadının orgazm olmasını sağlayan şey ve libidosunun nasıl geliştireceğidir. Cinsel sorular ve cevapları birçok kadın, bir erkeğin ne zaman saçlarını kaybetmeye başlayacağını ve bir kadını neyin doruğa çıkaracağını bilmek ister. Bir erkeğin yaşı, onunla seks yapmak için en iyi zamanı belirlemede önemli bir faktör olabilir. Komik cinsel sorular erkekler kadınlardan farklı bir zaman döngüsüne sahip olduklarından, ne kadar süre cinsel ilişkiye girdiklerini ve ne kadar seks yaptıklarını etkileyebilir. Cinsel sorular doktor ereksiyonunuzu nasıl kontrol etmeyi öğrenmek ve orgazmını tam olarak nasıl yapacağınızı bilmek, seks yapmak için doğru zamanı belirlemenize yardımcı olabilir.

Cinsellikle ilgili sorular en çok sorulan üçüncü soru, cinsel iştahını nasıl geliştireceğidir ve bu soru diğer sorulardan biraz daha zor olabilir. Kadınlar, erkeklerin performans gösterebileceğini bilmek isterler, eğer yapmazlarsa korkunç bir sevgili olurlar ve seks zevkleri büyük ölçüde azalır. Üstü kapalı cinsel sorular tam olarak nasıl performans göstereceğinizi öğrenmek, diğer erkeklere karşı size avantaj sağlayacaktır. Becerileriniz üzerinde kontrol sahibi olmak ve onu doruğa çıkarmak ve inanılmaz bir orgazm olmak için tam olarak ne gerektiğini öğrenmek için kullanabileceğiniz birçok kitap ve cinsel kılavuz vardır.

Kadınların Seks Soruları 1

1. Seks hakkında gerçekten ne düşünüyorum?

Biz kadınların bu günlerde çok güçlü olmamız gerekiyor – kariyerlerimize, banka hesaplarımıza ve seks hayatlarımıza hükmediyoruz. Ama size seksin utanç verici olduğunu öğreten bir evde büyüdüyseniz, o eski mesajlar bilinçaltınızda yaşıyor, yatak odasında bir şeyleri alt üst ediyor olabilir. Kesinlikle benim için yaptılar. Cinsel yükümle uğraşmaya başlamak için, seks hakkında aldığım tüm olumsuz mesajların bir listesini yaptım ve yanlarına olumlu mesajlar yazdım: “Sadece kötü kızlar seksten zevk alır“, “Her kız seksten zevk almayı hak eder” oldu. Sonra, o eski düşüncelerden biri -yatakta ya da dışında- aklıma girdiğinde, onu değiştirmeye hazır olumlu bir düşüncem vardı. Aslında iki amaca hizmet eden eğlenceli bir yatak odası oyununa dönüştü: beni takılmalarımdan kurtarmak ve havaya sokmak.

2. Ben biliyorum benim de ben onun yaptığı gibi parçalar?

Kadınlardan duyduğum yaygın bir ağıt “Klitorisimi bulamıyor“. Erkeklerin tatlı noktanın nerede olduğunu bilmelerini bekliyoruz, ancak onlara temel yönergelerden çok daha fazlasını verebilir miyiz? Labia arasında gördüğünüz bezelye büyüklüğündeki doku buzdağının görünen kısmıdır – tam klitoris yelpazeleri pelvisin derinliklerine doğru uzanır. Çiftlere sıklıkla Clitoris 101 adını verdiğim bir ders veririm. Temel öncül? “Bezelye” için doğrudan gitmeyin. O kadar çok sinir ucu vardır ki, tam olarak uyarılmadan önce onu uyarmak rahatsız edici olabilir. Bunun yerine vajinanın iç dudaklarına ve kenarına dokunmak ve kılların ilk çıktığı yere baskı yapmak tüm bölgeye kan akışını hızlandırarak daha fazla zevk ve daha güçlü orgazm sağlar. “Bezelye”nin etrafındaki her şeyi görmezden gelmek, bir erkeğin penisinin sadece başına dokunmak gibidir. (Hangi adambu ?)

3. Orgazma giden ekspres yolum nedir?

Dokunulmanın en doğal olduğu yer neresi? Hangi hız veya basınç sizin için en uygunudur? Sizi saat gibi doruğa getiren bir fantezi ( oh, evet efendim, Memur …) var mı? Bu soruların cevaplarını gevezelik edemiyorsanız, onları anlayın – kendinize nasıl zevk vereceğinizi bilmek, başka biriyle eğlenmenin anahtarıdır. Bir hastam, en iyi mastürbasyon fantezisinin iki erkekle birlikte bir trois olduğunu buldu; bir diğeri, karnına yattığında kendine dokunmanın daha iyi hissettirdiğini anladı. Sizi oraya neyin götürdüğünü tam olarak öğrendikten sonra, eşinize gösterebilir veya sınırı biraz zorlamanız gerektiğinde zihninizin geri dönmesine izin verebilirsiniz.

4. Bütün işi onun yapmasına izin verdim mi?

Umarım cevap evettir – verdiğiniz kadar iyi almayı hak ediyorsunuz. Ancak pek çok kadın, partnerinin zevkinin kendi zevkinden daha önemli olduğunu düşünüyor. Bir hasta o okumuştu bana herşeyi Fellatio hakkında yazılan ve eşi onu memnun etmeye çalışıyordu bile, o kullanmak istiyorum ne hileler düşünmeye, dikkati dağıldı ona gelecek. Yeter artık. Partnerinize gerçekten iyi vakit geçirmenin sizi ne kadar tatmin ettiğini biliyor musunuz? Arkanıza yaslanıp sizin için yapmasına izin verirseniz, o da aynı şekilde hissedecektir.

5. Vücudumla iyi miyim?

Vücudunuz hakkında hissettikleriniz cinselliğinizi doğrudan ve derinden etkiler. Tedavi ettiğim bir kadının, bebeği olana kadar her zaman tatmin edici bir cinsel hayatı olmuştu. Sonra kendini şişman hissetti, göğüslerinin yeni şeklinden nefret etti ve bebek öncesi karın kaslarını özledi. Ve kocası ona bu hassas yerlere dokunduğunda, ellerini iterdi. Sonunda, seksten tamamen kaçınmaya başladı. Kulağa bayağı gelebilir ama ona bir günlük almasını ve her gün vücuduyla ilgili olumlu bir şeyi kaydetmesini söyledim. Bir ay geçtiğinde ve yazacak şeyleri kalmadığında, sonunda gerçeği kabul etti: Vücudu, olduğu gibi takdir edilmeye değer ve tatmin ediciydi. (Egzersiz de yardımcı olur – cinsel dürtü ve uyarılmayı gerçekten artırabilen kimyasallar üretir.)

6. Doğru nedenlerle seks yapıyor muyum?

Cinsel bir deneyimden sonra kendini boş, üzgün veya yalnız hisseden çok fazla kadına ofis Kleenex kutumu verdim. Sevdiğiniz biriyle kötü seks bir şeydir – kendiniz hakkında kendinizi kötü hissetmenize neden olan seks tamamen başka bir şeydir. İkincisi, sizi içine sokan koşullar hemen hemen her zaman olur .ilk etapta yatak aşırı karmaşıktır. Son birkaç kez seks yaptığınızı ve bunu neden yaptığınızı hatırlamak için bir dakikanızı ayırın – ve sonra, bu anahtardır, bu vakaların her birinde cinsiyetin kalitesini düşünün. Seks yapmak için harika nedenler: Bağlanmak istiyorsunuz; kavgadan sonra barışıyorsun; bu bir kutlamadır (düğün gecesi, yıl dönümü); bir bebek yapıyorsun; azgın, saf ve basitsin. Seks yapmak için pek de iyi olmayan nedenler: Onun geceyi orada geçirmesini istiyorsunuz; kavgadan kaçınmak istiyorsanız; birinin seni sevmesini istiyorsun; Eğer yapmazsan seni terk edeceğinden korkuyorsun. Bunu düşün. Seks yapmak için motivasyonunuz basit ve sağlıklı olduğunda, seks her zaman daha iyi ve daha derinden tatmin edicidir.

7. İlk beş dokunma bölgemi sıralayabilir miyim?

Gerçekten tatmin edici bir cinsel yaşam için, bir kadının iç çamaşırlarının kapatmadığı zevk noktalarını keşfetmesi gerekir. Hastalarımdan biri, tek başına meme ucu uyarısının onu orgazma getirebileceğini buldu. Bir diğeri, dizlerinin arkasında onu çıldırtan yumuşak, hassas bir nokta buldu. Sağ kulağımın arkasında ayak parmaklarımı kıvıran bir nokta var. Göreviniz: Tüy, vibratör, elleriniz, her neyse kendi başınıza keşfetmeye başlayın ve en dokunulabilir ilk beş noktanızı bulun. Sen ile gelip var en azından beş. Sonra onları partnerinize gösterin, böylece düğmelerinizi daha iyi basabilir.

8. “Vajina kaygısı” var mı?

Ofisime labialarının boyutu veya uzunluğu ya da kokuları veya tatları hakkında endişeli gelen kaç hastanın izini kaybettim. Aslında, aldığım en yaygın sorulardan biri “Orada normal miyim?” 1970’lerde olduğu gibi, benim yaptığım gibi bir göz atmak için bir ayna kullanmanızı öneririm. Aksi takdirde, sadece sözüme güvenin: Kronik enfeksiyonlarla savaşmadıkça veya iç çamaşırı giymek acıtacak kadar büyük dudaklara sahip değilseniz, normalsiniz. Kabul etseniz de etmeseniz de, erkekler bizim orada oldukça yakışıklı olduğumuzu düşünüyorlar – bunu her zaman hastalarımın kocalarından ve erkek arkadaşlarından duyuyorum. Yine de, erkekler ne olursa olsunDüşünün, cinsel yerlerinizi sevmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bu, bu ayın ayakkabı bütçesini Brezilya balmumuna harcamak anlamına geliyorsa, tamam, sizin için ne işe yararsa. Ben mi? Muhteşem iç çamaşırları için gidiyorum. Beni almak istiyorum yapmak için La Perla takmak gibi bir şey yok off my La Perla.

9. Yüzüm seksten beş dakika sonra nasıl görünüyor?

Kalk ve seksten sonra banyo aynasında kendine bak. Yüzün kızardı mı, uzaylı görünüyor musun, gülümsüyor musun? Yoksa biraz kaşlarını çattı, kaşlarını çattı, dikkatin mi dağıldı? Bazen seksten hoşlanıp hoşlanmadığımızı beynimize değil bedenlerimize sormamız gerekir – zihin şöyle böyle deneyimleri haklı çıkarabilir, ancak saat 2’de aynadaki yüzünüz yalan söyleyemez. Ya gördüğünüzden hoşlanmıyorsanız? Yatağınıza geri dönün ve şimdiden biraz uyuyun! Her şeyi değiştirebilecek 10 numaralı soruyu kendinize sormak için sabaha kadar bekleyebilirsiniz….

10. Ona bu şeylerin yüzde 90’ını* anlattım mı ?

(*Diğer yüzde 10, sizinle Yedileriniz arasında kalabilir.) İş partnerinizle konuşmaya gelince, tavsiyem basit: Seni çılgın-harika cinsel varlık yapan şeyin ne olduğunu söyle ve ondan çılgınlığını vermesini iste. -harika çıplak vücut tam olarak ihtiyacı olan şey. Garsonlardan her zaman tam olarak istediğiniz şeyi istiyorsunuz – patates kızartması yerine salata, gazlı su, ekstra sos – o zaman neden sevgilinizle aynı şeyi yapmıyorsunuz? İnan bana, sana istediğini verecek – sen büyük bir bahşişçisin!

İşte sorulacak kadınların seks sorusu:

Kadınların Seks Soruları 2

1. Geceleri, sabahın erken saatlerinde, öğleden sonraları mı yoksa ŞİMDİ mi seveceksiniz?

2. Nasıl baştan çıkarılmayı tercih edersiniz?

3. Size orgazm yaşatan ilk kişi kimdi?

4. Kaç erkekle yattın?

5. En iyi seks pozisyonunuz nedir?

6. Seks yapmaktan hangisini tercih edersin?

7. İlk seksinizi kaç yaşında yaparsınız?

8. İlk orgazmın nasıl hissettirdiği hakkında ne söyleyebilirsiniz?

9. Şimdiye kadar yaptığınız en aptalca cinsel şey nedir?

10. İlk seksinizi yapmanız için size ne ilham verdi?

11. Kendi bakış açınıza göre, yatakta iyi olduğumu nasıl söylersiniz?

12. Penis hiç vajinanızın son noktasına değdi mi?

13. Ne tür porno videolar sizi tahrik ediyor?

14. Hiç iki gözünüz kapalıyken seks yaptınız mı?

15. Vücudunun hangi kısmına dokunmamı istersin?

16. Şimdiye kadar yaşadığınız en sevdiğiniz seks nedir?

17. Bugün denememizi istediğin seks pozisyonunu söyle?

18. Seks yaparken hep gürültü mü yaparsın yoksa sessiz mi olursun?

19. Seks yaparken öpüşmek ister misiniz?

20. Seksten sonra sık sık yorulur musunuz?

21. Karanlık bir odada mı yoksa ışıkta mı seks yapmak istersiniz?

22. Daha önce hiç arabada seks yaptınız mı?

23. Daha önce hiç seksten sorumlu oldunuz mu?

24. Daha önce hiç bir erkekten seks istediniz mi?

25. Kondomlu veya prezervatifsiz seks sever misiniz?

26. Kaç tane seks pozisyonu biliyorsun?

27. Sizin için doğru kişi olup olmadığımı nasıl bileceksiniz?

28. Beni hiç aldattın mı?

29. Benim için neleri feda ettin?

30. Beni sevdiğine nasıl inanabilirim?

31. Toplum içinde azgın olduğunuzda ne yaparsınız?

32. Bir kıza bakarken penis ereksiyonunuz olduğunda kendinizi nasıl toparlarsınız?

33. Her zaman yetişkin videoları izler misin?

34. Kaç kızla yattın?

35. Birine her zaman ne kadar hızlı aşık olursunuz?

36. Hayatında nasıl bir kadın istersin?

37. En iyi kadını nasıl tanırsınız? Özellikleri nelerdir?

38. Hiç bir kadın sana çıkma teklif etti mi?

39. Bir kadının sekse hazır olduğunu nasıl anlarsınız?

40. Öğretmenlerinizden herhangi biriyle seks yapmayı hiç düşündünüz mü?

41. Hiç bir yabancıyı öptün mü?

42. Bir kadını aldatmak nasıl bir duygu?

43. Hiç seks yaparken yakalandınız mı?

44. Ne sıklıkla mastürbasyon yaparsınız?

45. Kıskanç biri misiniz?

46. ​​Kaç kez ilişki yaşadınız?

47. Benden sonra en iyi bayan arkadaş kimdir (annenizden veya ailenizden herhangi birinden bahsetmeyin)

48. Sence ben en iyisi miyim yoksa eski sevgilin mi?

49. Hiç bir kıza yalan söyledin mi?

50. Hiç bir kızı dövdün mü?

Bakireye Sormak İçin Seks Soruları

Kadınların Seks Soruları 3

51. İlk uyarıldığınızı hissettiğiniz zamanı hatırlıyor musunuz?

52. Erkek arkadaşın ve kız arkadaşın birlikte yürürken nasıl hissediyorsun?

53. Hiç birisi sizinle seks yapmaya kalkıştı mı?

54. İlk öpücüğün nasıldı?

55. İlk cinsiyetinizi kaç yaşında sormak isterdiniz?

56. Sevdiğin var mı?

57. İlk seksinizin nasıl görünmesini isterdiniz?

58. En iyi erkek arkadaşın kim?

59. Hiç en iyi erkek arkadaşınla seks yapmayı düşündün mü?

60. Çıplakken aynaya baktığınızda kendinizi nasıl görüyorsunuz?

61. Arkadaşlarınız seks hakkında konuşurken ne hissediyorsunuz?

62. Hiç birini seks yaparken izlediniz mi? ne yaptın?

63. Seni şımartan kişi olmamı ister misin?

64. Annen bekaretiniz hakkında ne dedi?

65. Annen babanla evlendiğinde bakire miydi?

66. Hiç bir ilişki içinde olmayı düşündünüz mü?

67. Bir erkekle yaptığınız en çılgınca şeyler nelerdir?

68. Evlilik öncesi seksi nasıl görüyorsunuz?

69. Giydiğin en seksi elbise hangisi?

70. Biri size porno gönderirse ne hissedersiniz? Bir Kıza veya Erkeğe Sormanız Gereken Çılgın Seks Soruları (Bilmesi Gereken)

Erkek Arkadaşınıza Sorabileceğiniz Çılgın Seks Soruları

Kadınların Seks Soruları 4

71. Benden ayrılmak için en iyi nedeniniz ne olurdu?

72. Ölümcül bir hastalığım olduğunu öğrensen beni yine de sever misin?

73. Hangi iç çamaşırımı giymemi tercih edersin?

74. Kaç yaşında evlenmeyi planlıyorsunuz?

75. İlk kız arkadaşın kimdi?

76. Ayrılmak istesem nasıl tepki verirsin?

77. Bana neyimi sevmediğini söyle?

78. Bir bayanla flört ederken nasıl hissediyorsun?

79. Dünyada seks yapmak için en iyi yeri seçecek olsaydınız, burası neresi olurdu?

80. Hiç birine çıplak bir fotoğrafınızı gönderdiniz mi?

81. Yatakta ne kadar dayanabilirsin?

82. Daha önce hiç yabancı bir kızdan seks istediniz mi?

83. Hayattaki hedefleriniz nelerdir?

84. Engelli biriyle evlenir misiniz?

85. Evrim hakkında ne düşünüyorsunuz?

86. Dünyadaki son kişi siz olsanız nasıl hissederdiniz?

87. En iyi samimi deneyiminiz nedir?

88. En yakın partneriniz kim?

89. Eski sevgilin için hala cinsel bir dürtün var mı?

90. Seninle seks yapmayı kabul eden bir kadın hakkında ne düşünüyorsun?

91. Son yakın ilişkiniz ne kadar sürdü?

92. Partnerinizle yakın bir ilişki kurduğunuz için hiç pişman oldunuz mu?

93. Benim için bu kadar ileri gitmene ne sebep oldu?

94. Gizli flört hakkında kendi fikriniz nedir?

95. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi tartışır mısınız?

96. İlişkiniz hakkında anne-babanızı bilgilendirmeyi seviyor musunuz?

97. Bir ilişkideki eski şeyleri hatırlıyor musunuz?

98. Hiç öldürdün mü?

99. Hiç tecavüz ettin mi?

100. Kinky seksi mi tercih edersin?

Bir Kıza Sormak İçin Romantik Seks Soruları

Kadınların Seks Soruları 5

101. Gizli saklı tuttuğunuz idealiniz nedir?

102. İlk tanıştığımızda ilk izleniminiz neydi?

103. Hala eski sevgilin için hissediyor musun?

104. Uzun yıllar başka bir yere taşınmak zorunda kalsam yine de beni bekler misiniz?

105. Mesafe ilişkileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

106. İlk erkek arkadaşın kimdi?

107. Başka biriyle çıkmayı seçersem nasıl hissedersin?

108. Hiç biriyle seviştiniz ve pişman oldunuz mu?

109. Hiç senin gibi bir kızı öptün mü?

110. Aptalca konuşmalar sizi tahrik ediyor mu?

111. İlk tek gecelik ilişkiniz nasıldı?

112. Aklınızda seks olduğunda nasıl hissedersiniz?

113. Seks yaparken hiç ağladınız mı?

114. Serbest bırakmanız ne kadar sürer?

115. Seks sırasında sizi en çok ne tahrik eder?

116. Geleceğinde var olduğumu düşünüyor musun?

117. Life’da erkekler hakkında ne öğrendiniz?

118. Hayatımda en çok sevdiğin şey nedir?

119. Bana kaç kez uzaktan baktın?

120. Aşkın para olduğunu mu düşünüyorsun?

121. Bakire misin?

122. Beni başka bir adama bırakır mısın?

123. Çocukları sever misin?

124. Bende neyi değiştirmek istersin?

125. Benimle çıkmaktan her zaman hoşlanır mısın?

126. En yakın arkadaşınız beni başka bir kızla yakaladığını söylese ne yapardınız?

127. Hiç birinin sizi izlediğini hissettiniz mi?

128. Eski sevgilinle seks yapma şansın olursa, yapar mısın?

129. Geçmişte çok daha büyük bir yakın ilişkim olsaydı kesinlikle nasıl tepki verirdin?

130. İlk görüşte aşk düşünür müsünüz?

Arkadaşlara Sormak İçin Kirli Seks Soruları

131. Tanımadığınız insanlarla ilgili daha önce sahip olduğunuz en kirli düşünce nedir?

132. Uyurken her zaman seks yapmayı hayal ediyor musunuz?

133. Fırsat verilseydi yöneticinize cinsel olarak nasıl hükmederdiniz?

134. En kirli cinsel fantaziniz nedir?

135. Hiç sizden yaşça büyük biriyle seks yapmak istediniz mi?

136. Birinin seks yaparken size söylediği en kirli düşünce nedir?

137. Hiç evli bir erkek veya kadınla seks yaptınız mı?

138. Birinin size çıplak vücudunuz hakkında söylediği en kirli şey nedir?

139. Hiç aşık olduğun kişiyle seks yapmayı hayal ettin mi?

140. En son ne zaman uykunda orgazm oldun?

141. Gönderdiğiniz veya aldığınız en kirli mesaj nedir?

142. Oral seks yapıyor musun?

143. En iyi oral seks tekniğiniz nedir?

144. Hiç sıska daldırma yaptın mı?

145. Hiç çalıştığın biriyle yattın mı?

146. Grup seks yapmak ister miydiniz?

147. Herhangi bir ünlüyle yatman istense bu kim olurdu?

148. Yatak odasında dekor kullanmayı sever misiniz?

149. En büyük rol bahsi nedir?

150. En sevdiğiniz porno yıldızı kim?Bir Kıza veya Erkeğe Sormanız Gereken Çılgın Seks Soruları (Bilmesi Gereken)

Bir Erkeğe Sormak için Flört Seks Soruları

151. En sevdiğiniz cinsel fantezileriniz nelerdir?

152. Hiç umumi tuvalette mastürbasyon yaptınız mı?

153. Kendinize dokunurken düşündüğünüz tuhaf şey nedir?

154. Kendinizi çıkarmak için şimdiye kadar kullandığınız en iyi pervane nedir?

155. Çabuk sever misin?

156. Seks yaptığınız garip yer neresiydi?

157. İmkanınız olsa hangi arkadaşlarımla sevişmek isterdiniz?

158. Adını bilmediğin bir kızla hiç seks yaptın mı?

159. Hiç senin gibi bir erkeği öptün mü?

160. En son ne zaman seks hakkında rüya gördünüz?

161. Şu anda ne giyeceğimi seçeceksen, bu ne olacak?

162. Bir kadına cinsel olarak çekici gelen en iyi şey nedir?

163. Benimle evlenir misin?

164. Yanlışlıkla sana hamile kalırsam benimle evlenir misin?

165. Annem, babam ve kardeşlerim hakkında ne düşünüyorsunuz?

166. Arkadaşlarımı seviyor musun?

167. Arkadaşlarınızla bağlantınızı kesmenizi istersem ne yaparsınız?

168. Arkadaşlarımdan hangisi seni daha çok çekti?

169. Bir kaza geçirsem ve felç olsam, beni yine de sever miydin?

170. Başka bir erkekle sevişip pişman olsam beni affeder misin?

171. Ya bir sabah yukarı çıkarsanız ve ölmek için sadece üç günüm olduğunu keşfederseniz?

172. İlk seksimizi yaptığımızda ne hissettiniz?

173. Seks yaptığımızda benim hakkımda nelerden hoşlanırsın?

174. İlk randevunuz kimdi?

175. Sırf onun dürtüsünü tatmin etmek için bir yabancıyla hiç seks yaptınız mı?

176. Daha önce hiç flörtünüzü aldattınız mı? ve neden?

177. Yatakta yapmaktan hoşlanmadığınız bir şey var mı?

177. Vücudumun en iyi yanı neresi?

178. Daha önce hiç anal seks yaptın mı?

179. Duşta seks yapmayı sever misin?

180. Şimdiye kadar en çok kucakladığınız seks deneyiminiz neydi?

181. Benimle en iyi seks deneyiminiz nedir?

182. Eski sevgilin kimdi ve onlarla ilişkini ne bitiriyor?

183. Hiç seks yapmaya zorlandınız mı?

184. Şehir dışında olsam başka bir kızla yatar mısın?

185. Bir kız seni baştan çıkarsa ona aşık olur muydun?

186. Tanrı’ya güveniyor musunuz ve neden?

187. Daha önce herhangi bir kadına cinsel tacizde bulundunuz mu?

188. Ne hakkında utanıyorsun?

189. Hayattaki en büyük hedefiniz nedir?

190. En iyi romanınız hangisi?

191. Kendinizle ilgili bir hikaye anlatmak için üç kelimeyi nasıl kullanırsınız?

192. Kahramanınız kim?

193.. Hayatta sana kim ilham verir?

194. Rol modeliniz kim?

195. Yatakta beklediğiniz şey var mı?

196. Yakınlığı nasıl tanımlarsınız?

197. Patronumla seks yapmam istense ne hissedersiniz?

198. Beni ve en yakın arkadaşınızı bir otelde bulsanız ne düşünürsünüz?

199. Ya en iyi arkadaşınla seks yaptığımı öğrenirsen, yine de benimle evlenir misin?

200. Dün gece kız kardeşinle seks yaptığımı söylesem ne hissedersin?

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz